Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pingvin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pingvin

  1. Ehhhhh poczułem klimat lata.... Teraz nie wiem czy lepsze ślizganko na Q... czy lookanko na...
  2. Heheheh Nosfer fajnie się jeździ QUATTRO po takich parkingach wieczorami . Lukaszr dzięki za numer aktualnej wersji ETKI. Było zaje..cie na spocie. Ah i instrukcje pasażera mojego podczas przejazdu na parkingu Liroja - trafne i podziękowali za nie
  3. Pany, jaka jest najnowsza aktualizacja ETKI? Lukaszr w tym temacie chyba mocno z orientowany jest widzę, więc do Ciebie głównie to pytanie...
  4. O ile pamiętam to po polskiemu są... EDIT: Są po polsku nazwy części.
  5. reikeb to przyjedź na spot do Arkadii i stamtąd pojedziemy na ślizganko - ja np. bardzo chętnie (będę miał b. blisko do domciu po ślizganku ). W Arkadii będę się starał być punkt na 19, chyba że dalej będą takie korasy jak rano... Mariooo przywozić lapka na spot??
  6. Ahhaaa. Ok w takim razie ja nie mam
  7. Mariooo mam ETKE 7 ale jestem w pracy i nie mam DVDków więc jak weźmiesz na spot czystego to Ci go zamaluję (na spocie sie nagra...) - bazy też mam jakieś Audi. U mnie działa ... reikeb daleko ta ślizgawka od Arkadii?? Może bym się pojawił...
  8. nieee no Panowie - mi się tyłka nie chce wietrzyć dzisiaj ... jak nie ma spota w A. to ja odpuszczam A czy ja napisałem, że tam się spotykamy? Tam można pojechać, wieeesz? A ja jestem ZA wypadem - pojedzie kto będzie chciał
  9. Hmmm a mże by gdzieś dzisiaj ślizga zrobić?? bry
  10. Nooo konkretnie widze... Bardzo dobrze i wszystko jasne jest
  11. W świetle ostatnich wydarzeń - Żółwiu niech Twa Audica nie zainteresowała żadnego dresopodobnego radiointeresanta... A tak w ogóle to zdrówko najważniejsze i tego Ci życzę.
  12. :polew: Jakieś nowe rodzaje panien?? Quatrówki?? :polew: Słyszałem, że na lubelszczyźnie ładnie nawiało śnieżku, a ja tam dzisiaj będę... będzie Collin Mc Rae - stage finlandia
  13. jak to sie z angielska odpowiada: good for you !! I ja się z tego cieszę... Nie stresuję się tak bardzo pijąc z kimś kogo już widziałem i poznałem :polew:
  14. Witka, Heh mysza jakaś robi furorę - może niech ktoś wklei na forum imaga, albo chociaż link co by popodziwiać.. .
  15. Hehehehe zaskórniaki wygrzebałem i jestem spokojny Mam tylko nadzieję, że do tego 20 marca to pogoda sobie już odpuści bo zimowe fele nie za ładne mam , a nie chciałbym na niekorzyść się wyróżniać wśród wypicowanych Audisi kolegów z A4 Klub.
  16. Bez nerwów ludziska... Impreza coraz bliżej :evil:
  17. Jak tam Ragga znalazłeś lokum? Spróbuj na nowym portalu waseet(dot)pl na razie nie ma dużo ogłoszeń ale te co widziałem nawet mieszczą się w Twoich oczekiwaniach. Siema ludziska
  18. Witam, STO LAT DLA PREZESA STO LAT DLA UTRZYMYWACZY PORZĄDKU NA FORUM I STO LAT DLA LUDZI TWORZĄCYCH TEN KLUB To dzięki Wam już zdobyłem sporo wiedzy nt mojego auta i ta wiedza ciągle się pogłębia. OBY KLUB NIGDY NIE PRZESTAŁ ISTNIEĆ!! Pozdrawiam, PP
  19. Najlepszego Suli... Jak się tak przypatrzę to co kilka postów ktoś urodzinki ma.... nazbiera się do 20 marca oj nazbiera...
  20. o totototo siatka!!! siatka!!! ja chętnie
  21. Andy wszystkiego naj... i co Ci tam kobieta na stół poda....
  22. Za pierwsze miejsce w konkursie ping ponga miejsce na całego Avanta...
  23. Dobry No Pixi owóz został przebadany na spocie. Było zimno jak cholera. Ragga ja też jakoś nigdy o dieslach nie myślałem - obrałeś dobry cel na przyszłość .
  24. Hehehehe Boberek pogadaj z Nią - ucieszy się na pewno, a i mi łatwiej będzie się wypowiedzieć, że trzeba by na spocie w końcu się pojawić... A propos Kasi wszystkiego najlepsiejszego...
  25. i duuuuużo piłeczek to coś popykamy mistrzostwa zlotu się zrobi ..... ooo właśnie wymyśliłem konkurencję O złotą flachę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.