Treść opublikowana przez David
-
[ALL B6] Co to za zderzak ?
a ciezko bedzie ja wywalic?
-
[ALL B6] Co to za zderzak ?
witam moze mi ktos powiedziec co to za zderzak?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
piekna B6 brawo za mody ta kiera to ale wiem ze duuzo kosztuje
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
boseron a to dobrze tak odrazu wlaczac klime?? ja slyszlem ze lepiej najpierw troche przewietrzyc auto. a wogole chyba nie dobrze dla zdrowia tak odrazu na "LO"
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
grill od rs jest slyszalem ze najlepsza gielda w poznaniu-podobno wszystko mozna tam kupic.tak twierdzi moj koles z okolic poznania.bo placic 450-500 za grill to ponad 10 letniego auta to przesada.
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Przema ile placiles od elementu?
-
[B5 ABC] Moje A4
nie mogles wystawic w dziale sprzedam bo tam trzeba miec 30 wiadomosci. sam to przerabialem bo chcialem czesci sprzedac
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
w jednym z ostatnich numerow Motoru lub Auto Swiata jest duzy artykul o tym ze liczniki samochodowe zawyzaja predkosc w kazdym aucie- robione to jest ze wzgledow bezpieczenstwa. ja jak jade 160 to gps pokazuje 154 wiec chyba moj licznik duzo nie zawyza takze raczej nie ma sensu sugerowac sie wskazaniami licznika. bo moga 3 audi jechac obok siebie 200 km/h a 1 bedzie miala na liczniku 220 2. 210 a 3. 205 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
no szkoda ze dopiero teraz sie pokazaly
-
[ALL B6] Nastepczyni B5 - skromne czarne B6 1.9TDI 130 kucowy AWX
na nastepne wakacje tez taka sobie kupie.czarny sedan tylko ze Ty masz metalik a ja chce czarny. jakie odczucia po przesiadce z b5? nigdy nie jezdzilem b6 tak jak koledzy mowia dokladki w kolor,moze szyby,jesli lubisz diody led to moze ledy na tyl ?? auto ogolnie
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
Somes jak chce cos zmienic to robi dzwona i wtedy ma pretekst do zmian oczywiscie zartuje
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
Kodi a sa na allegro ledy po II lifcie? daj linka
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
podpinam sie pod te podpowiedzi co napisal SoMes. jesli dobrze widze to na klamkach sa nakladki,na srebrnym to wg mnie nie pasuje.na lusterkach chyba tez,mam nadzieje ze sa dobrej jakosci bo jak nie to za jakis czas farba bedzie odpadac. a pozatym fajnie ze srebrny taki sam kolor jak moj troche zmian i bedzie super
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
te sa fajne do b6 http://moto.allegro.pl/item631636347_lampy_tylne_audi_a4_8e_00_04_red_white_led_wawa_ss.html
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
mi sie podobaja to chyba wzor z audi a5. cena nie jest straszna ale spoko ja Ci ich nie podkupie
-
[ALL B5] Zawieszenie MTS Technik
ok tylko ze tyl stoi lepiej teraz juz wiem ze potrzebowalbym do mojej sprezyny -50 mm no ale trudno.pozdro
-
[ALL B5] Zawieszenie MTS Technik
ja nawet zapytalem sprzedawcy o to i powiedzial ze tylne maja regulacje.w nast weekend bede sie za to bral takze mysle ze bedzie dobrze
-
[B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)
ja mam do sprzedania ledy jesli Cie to interesuje : http://allegro.pl/item635277617_audi_a4_b5_95_99_lampy_tylne_led_diody_szczecin.html
-
[B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)
taka sama jak moja :> ten sam rocznik kolor silnik. srebrny sedan dobra baza do lekkiego tuningu.pomaluj sobie dokladki w kolor,mozesz tez przyciemnic szyby. pokaz jakies foty wnetrza porownam do mojego czy Twoj jest rzeczywiscie zadbany ps, tez mialem kupowac passata b5 ale na szczescie kupilem a4 zrobilem 40 tys.km i mnie nie zawiodla
-
[ALL B5] Zawieszenie MTS Technik
ja zalozylem MTS amory i sprezyny.jezdzi sie super.duuza roznica miedzy orginalnymi amorami i sprezynami.jest troche twardziej ale nie do przesady.tylko jeden minus bo d*pa usiadla mi nizej niz przod.
-
Zawieszenie Full Serwis Auto Resor
polecam Auto-Resor na Ul.Miodowej w Szczecinie. za wymiane amortyzatorow przod i tyl wraz ze sprezynami zaplacilem 160 zl przez telefon powiedzieli ze bedzie 180 na miejscu jeszcze taniej.dzwonilem do wielu firm i wszedzie chcieli za taka usluge 300zl.
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja zalozylem te MTS i sprezyny - 40mm rowniez MTS. i u mnie wyglada to tak ze : -jezdzi sie naprawde fajnie,jest twardziej niz w serii ale bez przesady,jest dobry kompromis,audi trzyma sie drogi i w zakrety wchodzic mozna duzo szybciej -ale pupa audi usiadla mi nizej niz przod pisalem maila do mapeta i zapytalem go czy rzeczywiscie mozna regulowac wysokosc z tylu,twierdzi ze mozna. BRYLANT a Tobie audi usiadlo rowno?? bo mapet twierdzi ze auta koncernu VW/Audi maja fabrycznie wyzej przod i ze jak zalozy sie sprezyny to czesto tyl siada nizej....szkoda ze nie powiedzial mi tego wczesniej to bym szukal przod - 50 tyl 40
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
A wlasnie czy do tych amorow potrzebuje specjalnych odboji/oslon? amory sa sportowe,sprezyny tez wiec odboje tez musza byc specjalne?
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
A jeszcze jedno mam te sprezyny i amortyzatory to co potrzebuje jeszcze kupic zeby wszystko dzialalo elegancko? odbojniki?
-
[ALL B6] Lampy przednie
sonarow nie polecam, ja kupilem dawno temu zanim jeszcze trafilem na forum i teraz zaluje,jesli chodzi o wyglad to wiadomo ze auto wyglada mlodziej bo lampy sa zespolone,ale mam czesty problem z tym ze trzesie mi sie strumien swiatla na postoju a swiatlo swieci powiem ze srednio-ostatnio kupilem zarowki osram cool blue i swiecily gorzej niz te sonarowe i musialem wrocic do sonarowych. a pseudo-ksenonow montowac nie bede.