Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Work in progress...
tylko te 16 to bedziesz mial brzydale-biedronki wydaje mi sie ze auto bedzie smiesznie wygladalo na takich malych kolach jeszcze taki wzor,tym bardziej ze auto masz porobione-zderzaki,listwy progowe... niby to tylko zima a jezdzimy na zimowkach 5 miesiecy
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
17 za male 18 na polskie drogi jest ok,wiecej to juz przesada
-
B6 DIVISION
Już powoli rok się to ogarnia. Jak masz za dużo wolnego czasu to do boju. Ja go niestety nie posiadam. no to by bylo na tyle jesli chodzi o nowych czlonkow moze Divisionem zajmie sie ktos kto np siedzi w pracy na kompie
-
A8 D3 na 20" :)
ale ta waga to chyba z Toba w srodku
-
[B6 AWX] Work in progress...
a czemu felgi na zime takie male? nie lepiej 17?
-
B6 DIVISION
Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
dokladki w kolor i jakas fela od tego bym zaczal
-
B6 DIVISION
Kamil dobry mod ale takie newsy chyba lepiej w swoim watku wrzucac
-
[B6 AWX] Work in progress...
dzieki Artur spoko nie spieszy sie kolorowego Fisa nie rezasz ?? to jest fajny mod
-
[B6 AWX] Work in progress...
no lampy wygladaja swietnie-jak nowe tylko to ciezki temat bo musialbym miec urlop najlepiej w cieplych krajach bo wysylanie lamp do Gwerty robota i powrot to pewnie z tydzien a jak tu jezdzic bez lamp a mozesz zrobic dla mnie fotke jak to swieci w nocy? najlepiej ze srodka auta
-
[B6 AWX] Work in progress...
lampy jak to swieci teraz? czujesz roznice bo ja mysle nad tym modem ale musi mnie ktos przekonac
-
A8 D3 na 20" :)
Buba link dla Ciebie i dla tych co mowia ze nowe a8 brzydkie,pare zmian tuningowych i miazga a ten srodek Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf
-
A4 B8 by race444
grubo wyrezane b8 chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy
-
B6 DIVISION
widzialem ja kiedys na miescie,chyba jedyny sedan b6 w Szczecinie lepiej dorezany niz moja
-
Piłka nożna
podobno sedzia pomogl United
-
B6 DIVISION
poprosze o numer emblematu s-line na kierownice Emblemat napis naklejka S-line Daewoo Matiz (2611874748) - motoAllegro
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a wiedziales ze sasiadem Mlodego jest Chuck Norris ?? on pomaluje
-
Piłka nożna
stawiam ze w obu meczach remisy
-
B6 DIVISION
Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf :slina:
-
Piłka nożna
Juve dalo rade
- B6 DIVISION
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ale rys :shock3:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a ta rs6 to nie jest czasem kolor z palety audi? pelikan blue czy jakos tak ??
-
B6 DIVISION
ze Szczecina odemnie ten passat,no ale przynajmniej widzimy ze nowe 2.0 tdi CR moze kilometrow troche przejechac mimo wszystko tyle kilometrow w 2 lata to
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
no jest wkoncu ta esa co tak chciales dobrze ze sedan wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy