Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. tylko te 16 to bedziesz mial brzydale-biedronki wydaje mi sie ze auto bedzie smiesznie wygladalo na takich malych kolach jeszcze taki wzor,tym bardziej ze auto masz porobione-zderzaki,listwy progowe... niby to tylko zima a jezdzimy na zimowkach 5 miesiecy
  2. 17 za male 18 na polskie drogi jest ok,wiecej to juz przesada
  3. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już powoli rok się to ogarnia. Jak masz za dużo wolnego czasu to do boju. Ja go niestety nie posiadam. no to by bylo na tyle jesli chodzi o nowych czlonkow moze Divisionem zajmie sie ktos kto np siedzi w pracy na kompie
  4. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ale ta waga to chyba z Toba w srodku
  5. a czemu felgi na zime takie male? nie lepiej 17?
  6. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym
  7. dokladki w kolor i jakas fela od tego bym zaczal
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil dobry mod ale takie newsy chyba lepiej w swoim watku wrzucac
  9. dzieki Artur spoko nie spieszy sie kolorowego Fisa nie rezasz ?? to jest fajny mod
  10. no lampy wygladaja swietnie-jak nowe tylko to ciezki temat bo musialbym miec urlop najlepiej w cieplych krajach bo wysylanie lamp do Gwerty robota i powrot to pewnie z tydzien a jak tu jezdzic bez lamp a mozesz zrobic dla mnie fotke jak to swieci w nocy? najlepiej ze srodka auta
  11. lampy jak to swieci teraz? czujesz roznice bo ja mysle nad tym modem ale musi mnie ktos przekonac
  12. David odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Buba link dla Ciebie i dla tych co mowia ze nowe a8 brzydkie,pare zmian tuningowych i miazga a ten srodek Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf
  13. grubo wyrezane b8 chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzialem ja kiedys na miescie,chyba jedyny sedan b6 w Szczecinie lepiej dorezany niz moja
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    podobno sedzia pomogl United
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poprosze o numer emblematu s-line na kierownice Emblemat napis naklejka S-line Daewoo Matiz (2611874748) - motoAllegro
  17. a wiedziales ze sasiadem Mlodego jest Chuck Norris ?? on pomaluje
  18. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    stawiam ze w obu meczach remisy
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf :slina:
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juve dalo rade
  21. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cudowny kolor
  22. ale rys :shock3:
  23. a ta rs6 to nie jest czasem kolor z palety audi? pelikan blue czy jakos tak ??
  24. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ze Szczecina odemnie ten passat,no ale przynajmniej widzimy ze nowe 2.0 tdi CR moze kilometrow troche przejechac mimo wszystko tyle kilometrow w 2 lata to
  25. no jest wkoncu ta esa co tak chciales dobrze ze sedan wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.