Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
A czy ty umiesz czytac?? pisze passat a A4 ma raczej inna konstrukcje zawiasów..niestety
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Jeszcze nikt tego dorobionego w b6 nie ma wiec nikt ci nic nie powie
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
W passatach zmieniaja kluczyki i zamek w klapie o ile sie nie myle..ale w a4 nie wiem za bardzo
-
[ALL] [ALL B6] Szybko mrygające kierunki - błąd na FIS - Żarówki OK !!!
rrr cos mu odjeb., moze zrob mu resteta.., kleme na chwile sciag
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka wyje!!!
Postaw na przegladniecie instalacji, np zaslep na jakis czas klape bagaznika i bedziesz wiedzial wiecej :gwizdanie:
-
[ALL] [ALL B6] Szybko mrygające kierunki - błąd na FIS - Żarówki OK !!!
moze mała zarówka w blotniku albo tylna sie spalila..patrzyles na nie??
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka wyje!!!
Coś sie jej popindoliło albo masz gdzies minimalna nieszczelność w układzie.. jesli wszystko jest szczelne to w pompce jest taka krancowka, musisz rozebrac pompke i taka blaszka wychyla sie przy otwieraniu w jedna a przy zamykaniu u druga manke i tam mozesz poregulowac..
-
Regulacja cisnienia w spryskiwaczach
I miec włączone światła :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja jade do wałbrzycha, tylko ze dopiero za dwa tyg...to jakos by sie z gosciem dogadal zeby podrzucil kawalek i git
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
To ma zwiazek z wewnetrznym lusterkim fotochromowym, z taka czujka swiatla, jak swieci ci ktos swiatlami po lusterkach to sie automatycznie przyciemniaja..
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
z wkładami fotochrom??
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
No jak znajdziesz lusterka w jakiej kasie taki bedziesz mial koszt
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Wtedy wymiana lusterek :gwizdanie:
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
po przewodzie idacym od lusterka do drzwi.. jesli jest :mysli: 7 kabli minimum to sa silniczki...napewno musi byc kabel koloru różowego..albo sciagnac obudowe lusterka i zobaczysz czy jest silniczek..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie ma dla mnie ramki biegow i listewki na wlacznik swiatel 7n6
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
dobrze wkladales tylko lipne masz albo za waskie jakies..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bo to to lipa jest... lepiej zrobic na ich wzór z jakiegos twardszego materiału, ja np zrobilem z szpachelki takiej do gipsu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
rozwin "zwijak" wyzej i poczytaj
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
RB8 czyli b7
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy, jesli do audi b6 1.9 bez problemu pasuje licznik z 2,5tdi to tu tez powinien pasowac.. generalnie to za kilka dni bede mial taki licznik na opylenie
-
[ALL B7] Tuner TV MPEG-4 pod RNS-E
I jak tam panowie podłączył ktos ten tuner??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak mam led w podsufitce ale ja mam w lampkach na nogi zalozone oporniki wiec chyba przez to wszystko jest git..
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja ci powiem ze tez mam podswietlenie przestrzeni nog i tez diody z lampki podsufitki i wszystko dziala znakomicie.. nie jest to tak jakbym chcial bo jak otwieram drzwi to swieca obie lampki a nie tylko ze strony otwarcia..hmm zadnego 4v tam nie ma o z ktorej kostki sie wpinalem to juz nie pamietam ale jutro moge looknac..
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Hmm no ale gdzie one sa podłączone?? wiem ze na bank ludzie z kratki bocznej lewej wpinali sie pod wlacznik swiatel + ewentualnie przeciagnac kabel do srodka i prawej, tak jak pisalem wczesniej mozesz prad wziasc z esp lub podswietlenia zapalniczki kolorow w wlaczniku i esp nie pamietam.. wiem ze brazowy to masa, ale to chwilka z miernikiem i juz wiesz...albo poszukaj w tym watku bo temat byl juz nie raz poruszany...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
dokladnie tak, nalepiej do srodkowej z podswietlenia ESP