Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. No wiesz ty co, ja sie nie chwale, ja to robie dla siebie, dla moich wygód i zachcianek a nie zeby sie chwalic panie Koman
  2. No to ba :> caly czas :naughty:
  3. Jak o mnie chodzi to nie jechalem
  4. Wesołych swiat panowie :> No i smacznego jaja
  5. No innej opcji nie ma blaster a włącz vaga, wcisnij "about" i tam masz po lewej stronie status licencji..jak masz na zielono napisane "fully registered/ activate" to masz pelna wersje i nie ma hu, musisz zakodowac.. A pytanie z innej beczki bo wyczytalem ze poducha z a8 pasuje do kiery z TT.. Potwierdzi ktos?? A8 nr: 4E0880201
  6. Powinienes nim zakodowac.., no chyba ze nie masz pelnej wersji..
  7. Tam jest tylko 2 piny tak?? i je przelozyc tak jak w starym łączniku?? nie no lutował to nie bede, musze skoczyc do aso tylko ze mam kawalek i tak bylem ciekaw
  8. Witam. Panowie podpowiedzcie ten lacznik nr. 4E0-972-133 jest koniecznie potrzebny?? chce zalozyc kiere od b7, posiadam moduł z koncowka Q, tasme 4EO953541 A, tylko ten lacznik czy potrzebny??
  9. eee jakos ci nie wieze..moze nie masz pelnej wersji..
  10. Tzn ale gdzie w poduszki czy silnik??
  11. Heh faktycznie, nawet nie zauwazylem, wpisalem tylko w wyszukiwarce "wydech a4 2.5"
  12. Taa to ta aktywacja A błąd poduszki no w (15 airbag)
  13. No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..
  14. Taa widzialem tylko pisze na nich max 2.5 bar to lipa a virus mowi ze 6 barow mu daje
  15. A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??
  16. Błąd najlepiej wykasowac A tempomat aktywowałes w silniku??
  17. Lukaszxxx odpowiedział(a) na joel temat w Audi A4 B6/B7
    Jakiejs pseudo tuby nie miales nigdy?? bo one podlaczane sa prosto pod akumulator..
  18. Prosze: http://allegro.pl/wydech-audi-a4-b6-2-5-tdi-163-km-i1557158832.html
  19. Górne bardzo prosto mozna sprawdzic.. nie podnoszac samochodu, najlepiej dwie osoby ktos ci ruszasza za góre kola w strone auta i na zewnatrz a ty trzymasz za sworznie reka i czuc dokladnie jak ma luz, proponuje jeszcze skrecic kolem wtroszke w prawo, lewo i wtedy sprawdzic... mialem tak kiedys ze na wprost zero luzow a po skreceniu w prawo stukal mi gorny..
  20. Lukaszxxx odpowiedział(a) na joel temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie po uspieniu canow czyli okolo minute po zamknieciu auta prad jaki pobiera to 0,02A u szwagra w vw bora pobiera 0,06A
  21. Mozesz zalozyc stare ja kilka razy wymienialem wachacze, ewentualnie rozkrecalem zawieche i nigdy srob nie wymienialem.. no moze z wyjatkiem sroby w zwrotnicy co trzyma gorne wachacze, ja to ciezko oszczedzic Jesli chcesz to wymien.. tu masz komplecik wystarczylo wpisac "srób a4": http://allegro.pl/zestaw-srob-do-zaw-przedniego-a4-a6-a8-passat-b5-i1518173058.html
  22. Nie no koles z klubu sprzedawal taki komplecik.. taa tu masz racje ze te "okazje" to moga byc pozorne oszczednosci..
  23. Ja na allegro tylko dostarczyc go to jest problem bo kurier przewyzsza wartosc wydechu.. gosc mi ladnie zaznaczyl i tylne odcial a ja ladnie pospawalem i jest git
  24. 350 dales za banana do starej zwrotnicy?? to chyba pozlacany..za 1100zł widzialem gosc chcial komplet wachaczy opylic lema do b5..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.