Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Panowie kupiłem przejsciówke z iso na iso 2 no i chyba jest jakas pomylka w kablach...wszystko jest spoko oprucz jednego.. z iso 2 złącze D pin 11 czyli wyciszenie mute do zestawu telefonicznego jest połączone w mini iso z złączem IV pin 1 czyli wyciszenie mute i dodatkowo jeszcze z masa dwa od centralnego komp. Na moje oko jak tak patrze w ta rozpiske to masa dwa ma byc w złączu D ale w pinie 14... looknijcie na ten schemat albo moze ktos tez mial tak i bylo git bo gubie sie z deka:)
  2. sprobuj odpiac tylko ten pin od klimatronika i zobacz czy sie vag laczy z klima..
  3. O dzieki za szybka odpowiedz browara wisze
  4. No tak 2 3 razy w tygodniu:) A z Stalowej to ambitni ludzie jak ten wiadukt byl w remoncie to no prawie zawsze ktos sie scigal na swiatłach A tak z ciekawosci to ile ta lotka?? O właśnie ten Jacek to ten tu kolo stolarni tak?? robilem tam passata kiedys u niego...dosc kumaty koles
  5. Ja jestem z Kolbuszowej wiec niebieskie RKL to ja Tak lotka juz chyba byla :> Przed wiaduktem skrecales w prawo a ja na wprost
  6. Witam. Panowie musze u znajomego wymienic przekaźnik pompy paliwa w AWX a4 2002 rok ma ktos moze schemacik ewentualnie moze ktos wymienial i jak to zrobic najprosciej..??
  7. No to juz wiesz czemu sie polaczyc nie mozesz...linia k jest w klimatroniku ale w ktorej kostce i jaki kabel to nie mam pojecia poszukaj na forum cos mi sie obilo o oczy w ktoryms watku..
  8. Witam potrzebuje numerek kosza na zmieniarke i z gory dzieki
  9. A w kostce w której jest zasilanie 3 pin masz?? to jest k-Bus właśnie komunikacja 1 3 5 7 2 4 6 8 to ta kostka 7 - plus 12 8 - masa 3 - K-Bus
  10. Looz nie dam sie az tak naciafnac juz kupiłem kosz w stalówce no tak jak piszesz nie cale 200 zł :> A dzis zamontowałem Troszke bieda bez ogrzewanego garażu Ale ładnie wyszlo to jestem z siebie dumny
  11. Furka ładna widziałem kiedys na zywo moja dziewczyna studiuje w stalowej :> Moze zwrociłeś uwage niebieska a4 podwujna rurka nie pamietam który to dzien ale chyba w tamta niedziele:> Ile płaciłeś za wiruska?? Ten Jacek Pyjor to ten koles co pracował dawniej w vw/audi i ma warsztat w stalowce koło takiej jakby stolarni??
  12. http://www.naviservice.com.pl/?item=124&t=1292364832 Tu panowie kabelek który ułatwi podłączenie :>
  13. Tak Tak włąsnie o to tylko Dzieki za pomoc [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:10_________________________________________________Panowie a vag-com 409-1 ogarnie kodowanie rns-e?? kodowal ktos z was takim??
  14. Yhm czyli MCE z literka F plus przelacznik CLH i wszystko bedzie grac tak??
  15. Tak czytałem ten watek.. gdzies tez wyczytalem ze nie koniecznie jest potrzebny czujnik swiatła tylko wtedy bedzie dzialac caly czas..mi to nie przeszkadza:) wtedy moj MCE by chyba ogarna??
  16. Czyli z tego co czytam to zrozumialem ze ja np chcac zalozyc Coming/Leaving Home potrzebuje przelacznik z auto?? koniecznie on jest potrzebny?? mam przelacznik swiatel nr 8E0 941 531 A a MCE nr 8E0 907 279 E
  17. I nie kodowales wogóle?? nie wylaczalo sie po pol h i te inne bajery??[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:00_________________________________________________Kodowales teraz doczytalem
  18. hehe fakt Jeszcze jedno pytanko..czy jak juz zakoduje navi to bede mogł podłączyc zwykle radio tak chwilowo bo ciezko jechac pare godzin bez radyjka
  19. Panowie a czy moge sobie założyc kosz, przejsciówki iso na iso 2, przejsciówke anteny i zakodowac vagiem?? da sie tak?? bo moj vag nie ogarnie a kumpel by mi zakodował bo bede jechal do wroclawia a tam po drodze znalazłem navi i chcialem odrazu sprawdzic czy wszystko bedzie chodzic.. czy ewentualnie musze wlozyc jakas navi i dopiero zakodowac??
  20. Kosz to najtaniej w serwisie vw audi 190 zł
  21. Musisz założyc piersienie centrujace np takie: http://allegro.pl/pierscienie-centrujace-do-felg-warszawa-i1345261990.html
  22. No tak to sie opłaca bo bez kitu nie dam komus zarobic no nawet urzywki a drozsze niz nowy zeby ten nowy jakas podruba to tak a w takim wypadku to przeciez totalnie bez sensu jest
  23. No słuchaj kazdy z nich jest drozszy niz nowy w serwisie wiec bez przesadyzmu..
  24. Yhm to spoko wiesz w razie w zasiegam informacji:) a słuchaj kosz kupowales nowke czy gdzies allegro?? bo ciezko znalesc niesamowicie..
  25. hehe moze ma grzane to musze pomyslec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.