Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[ALL B6] Oświetlenie wnętrza
Witam. Panowie mam mały problem, chce podłączyc oswietlanie na nogi i pojawil sie problem bo w mojej nowej b6 nie mam lampeczek w drzwiach i nie wiem skad wziasc prad...nie chce z podsufitki zeby poprstu swiecily mi tylko i wylacznie po otwarciu danych drzwi i nie byly od siebie zalezne..doradzcie cos, najlepiej jakis konkretny kabel wtyczka w ktorej jest prad po otwarciu danych drzwi, nie piszczie zebym skozystal z opcji szukaj bo poł dnia to robie
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
Panowie ja kiedys w swojej b5 miałem identyczny problem i pomogła banalna sprawa a mianowicie właśnie ta kontrolka co swieci w liczniku...wymieniłem ja na wieksza tzn przykładowo stara miała 2 waty to złożyłem taka sama tylko 3 watowa i problem znikł bezpowrotnie Dopisany: 21 Grudzień 2008, 20:15 -------------------------------------------------------------------------------- Ona po prostu wzbudza alternator..
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
:polew: szlifierka katowa no wiesz ty co... to nie syrena ani star 200 :polew:
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie powtarzam po raz kolejny...Regeneracja nie pomoze..u mnie zalatwila sprawe regulacja sztangi turbiny, ale trzeba z tym ostrożnie
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
Tak plecionka jak jest zuzyta to niezle potrafi nerwów człowiekowi naszarpac
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
wtyczki doginałem i czyściłem.. a jest taka opcja ze ta listwa od pompek może być uszkodzona?? i co ewentualnie może być winne??mam drogiego AWX wiec mógłbym parę rzeczy sprobować przełożyć..
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
jachim858427 I jak wymieniłeś te pompki?? bo u mnie bez bipy kiepskie tylko +127 wszystkie 4 i tak czekam na twoja odpowiedz..
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
) w serwisie z tego co pamiętam to ci krzykną około 350zł więc nie za bardzo opłacalne..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę błędów
A czy mogły pasc po prostu wtyczki??? doginalem piny..tam nic innego chyba nie moze nie laczyc..jesli sie myle to mnie poprawcie..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę błędów
Ale ja właśnie dociskalem te wtyczki przy pompkach..no chyba ze gniazdo połączenia listwy od pompek albo cos innego..macie jakies pomysły??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę błędów
bledy caly czas powracaja..jak w bloku 23 podczas jazdy dluzsza chwile jest wartosc 127..to cos z elektryka??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę błędów
Witam. Troche sie oszukalem i generalnie nie znalazłem nic ciekawego... Mam takie błędy: 18265 P1857 i te w engine: 17669 17675 17678 Wiem ze to cos zwiazane z pompowtryskami,bo w bloku 18 zawor pompowtryskiwacza 3 i 4 wynosi 47 a powinien zero.. Dodam ze pompki na zimnym calkiem niezle od -0,5 do 0,5 gorzej na cieplym silniku bo od -1,25 do +1,30 Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi, a i zapala sie jeszcze kontrolka abs i esp po przejechaniu 200m[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 17:57_________________________________________________nikt mi nie potrafi pomuc??? dorzuce logi 013 018 023 statyczne : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce48d5fe339e2f4e.html i takie z lekka przygazowka na postoju : 001 018 i 023: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf82fef4b59dce80.html podsuje to tak.. mechanior stwierdzil ze 2 pompka siada i przez nia bledy na innych..tez stwierdzilem ze blad zalancza sie jak jade stala predkoscia i w grupie 23 wskoczy wartosc 127... panowie pomocy!!! dodam ze to nie listwa na pompkach bo sprawdzalem..
-
[B6 AVF] Posiadaczy AVF'ów lub AWX'ów prosze o log z grupy 023
Witam Mam 001 013 023 ale niestety nie statyczne tylko sam dodawalem gazu..ale moze cos rozjasni..: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf82fef4b59dce80.html I jeszcze statyczne 013 018 023 : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce48d5fe339e2f4e.html
-
[B6 AVF] Posiadaczy AVF'ów lub AWX'ów prosze o log z grupy 023
Panowie a jak w grupie 23 rosnie wartosc do 127 i staje i po chwili lapie błąd?? To jest nie zalezne, raz na 1 i 4 baniaku, skasuje bledy za chwile tylko na 1, znow skasuje i np tylko na 3 i 4??co jest grane??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Np ja tez teraz mam dwie paczki wiec moze czas Nie no oby nie..Tam to bylem zdziwiony.. bo kupilem go ze swiadomoscia ze ma 160tysi ale historia serwisowa i dowiedzialem sie najgorszego o przebiegu...4 stowy i mial wymienione tylko komplet amorow nic pozatym, fakt ze pompki sie juz konczyly i vacum pompa ale poza tym to latal jak nic
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jezeli dolkadales kompa z tempomatem to STG 16 Funktion7 00041 A dlaczego?? przegladnij pierwsze dwie strony watku :>
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Nie no luz panowie heh jednak wrocilem ta akcje czyli wykrecilem ta srobke ale nie do konca i jak to mowia wilk syty i wilk syty nie no tak powaznie cisnienie minimalnie mniejsze niz przed tym wkreceniem ale dzwieku nie ma i to mnie cieszy :> skonczy sie turbawka, bede mogl miec tylko do siebie pretensje...Ale one sa wytrzymale..mialem paska co mial 4 stówy przekroczone i jeszcze spoko wymiatał.. Generalnie to wybacz Spanki ze sie uniosłem
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
I mariusz u ciebir juz wogole nie ma?? czy jeszcze tak ciut ciut??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Nie no Łukasz wszystko spoko ale chodzi mi o to ze zapytałem czy teraz jest wpozątku po tym jak wkrecilem ta srobke?? i to nie regulowalem sztangi tylko wkrecilem srobke ktora ogranicza jej ruch do gory..I powiedziales ze jest dobrze zebym nie ruszal, a Spanki zebym zrobil tak jak bylo wczesniej tzn ja wykrecil spowrotem wiec juz no sam nie wiem..Po prostu chcialem zaczerpnac waszej opini i jak to ma zle wpływac na turbine to ja to wykrece spowrotem, myslalem ze po prostu bedzie lepiej..Bo w gornym zakresie obrotow pompuje dobrze w dolnych słabiej...zreszta widziales logi..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
To mnie pocieszyłes..czemu wy tak naprawde nie doradzicie?? Pytałem normalnie czy to wpozaduk to Spanki zrobil na mnie najazd nie wiem zeby pokazac ze nic czlowiek dobrego nie potrafi zrobic tylko on..Ty wczoraj mowiles ze jest spoko zeby zostawic wiec juz nic nie wiem..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Ale Łukasz czy wg ciebie to osłabiło turbine itd??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Turbine czysciłem..ogladał ja wtedy koles co regeneruje turbiny i mowil ze wszystko jest wpozadku..Wogóle to Łukasz mi powiedzial ze jest teraz spoko zebym nic nie ruszał wiecej..Powiedz co było u Łukasza
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Słuchaj cisnienie było dobre ale mialem dziwny dzwiek tzw szuranie..Ciebie by to nie gnebiło jakby przy kazdej zmianie biegu cos rzegotało pod maska??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A ściągałeś wężyk z gruszki?? i probowałeś wtedy??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
eee nie wydaje mi sie...Ja mailem cały równiutki rok...Mi sie tylko jakos wydaje ze nie wszyscy mamy badz mielismy ten sam dzwiek..