Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arek2642

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arek2642

  1. Bzdury i naciąganie :!: Takie rzeczy jak magnetyzery czy magnesy neodymowe można sobie w domu stosować jak chcemy oszukać licznik energii elektrycznej, gazowy i każdy inny, który ma metalowe bebechy. W samochodzie to nic dobrego nie przyniesie, chyba tylko złudzenia Porównaj sobie z innymi użytkownikami na forum spalanie swojego autka. Jeżeli stwierdzisz, że więcej spala to VAGa trzeba zapiąć i tam oblookać sprawę
  2. WYCISZA PRACę SILNIKA SAMOCHODU - :mrgreen: PODNOSI MOMENT OBROTOWY NAWET O 17 % - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zaraz pęknę ze śmiechu :mrgreen:
  3. Czy lampka oferowana tu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=123589425 a dokładnie włączniki do poszczególnych lampek będą pasować do mojej lampki. U mnie jest ona mniejsza, nie ma tego okrągłego otworu - on jest chyba na jakieś elementy szyberdachu. Układ poszczególnych żarówek też jest inny niż u mnie. Same włączniki wyglądają identycznie ale nie jestem pewien czy będą pasować, jeżeli ktoś byłby w stanie potwierdzić, że będą pasować bądź nie, to bardzo prosiłbym o to prosił :smile:
  4. A czym się sugerujesz pisząc, że tyle autko pali, wskazania koputera, czy uzupełnianiem baku ? Przy tej pojemności silniki, newt po podrasowaniu go na taką moc jak piszesz to i tak bierze bardzo dużą dawkę moczu. No chyba, że u Ciebie deptanie to ciągłe wkręcanie na 6 tyś rpm, wtedy jest to realne. Mój motorek pochłania takie ilości jak go pociągnę na ponad 5 tyś rpm.
  5. Owszem pali więcej, ale przez to autko jest żywsze . Przez VAGa można chyba umniejszyć dawkę paliwa, wtedy wróci do normy i będzie dużo taniej niż nowy kat.
  6. Też mam ten ból, ale ja jestem pewien, że jak kupiłem samochód to składały się oba. Po pewnym czasie składa się tylko to od strony pasażera. Więc z tym od strony kierowcy jest coś nie tak. Trzeba ściągnąć tapicerkę drzwi i looknąć czy tam prąd dociera, jeżeli tak to trzeba odkręcać lusterko i tam szukać problemu. Narazie nie ma pogody ku temu więc się nie zabieram za to. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jak rozebrać samo lusterko. :?: :smile:
  7. W jeżdżeniu na luzie nie ma żadnej oszczędności, są tylko straty w paliwie, bo zawsze jakieś tam ilości silnik pobiera, dodatkowo zużywa się sprzęgło przy wyrzucaniu na luz i ponownnym wbijaniu biegu. Owszem dało się oszczędzać jeźdżąc na luzie, ale to były starsze dieslowskie technologie praktykowane często przez kierowców PKS, przy nowszych silnikach nawet oni nie wyrzucają na luz.
  8. arek2642 odpowiedział(a) na pietro temat w Układ Jezdny
    Dziwna sprawa, że ściąga autko raz w jedną, raz w drugą stronę :?: Tak jak pisze dark79 sprawdzić zbieżność i zawiasy. W moim poprzednim aucie oznaki były identyczne jak poszła maglownica, ale tutaj pewien na 100 % tego nie jestem. Tego oczywiście nie życzę ale warte sprawdzenia.
  9. Na forum ktoś ma już założoną blendę, o ile nie myle się jest to miron78 podpytaj go na PW jak to robił i będziesz wiedział najlepiej. Po za tym trzeba to zrobić dobrze, żeby przy np. 180 km/h nie poleciała w siną dal
  10. dobre na pola golfowe zamiast melexów
  11. Tak też się domyślałem, ale dziękie za potwierdzenie Jak ktoś da 28 tyś za 1.8 bez turbo w roczniku 97 w dodatku bite w przód to nieźle straci
  12. U mnie też nie ma tego problemu, choć blachy mam dość dobrze porezane. Ja bym pojechał na Twoim miejscu do ASO, nic nie szkodzi, na perforację jest 10 lat gwarancji o ile autko było na bieżąco serwisowane w ASO. A swoją drogą wczoraj widziałem B5 rocznik 97 gdzie obydwa brzegi maski przy błotnikach były spuchnięte tak na ok 5 mm i te plamy były dość sporawe. Sprzedawca zapierał się, że autko nie bit ale jakoś w to nie uwierzyłem. :???:
  13. arek2642 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z całą pewnością stary właściciel autka zapomniał aukcję wycofać :mrgreen: 1,8 się zaokrągliło do 2,0 bo tak ładniej wygląda nie trzeba się w ułamki bawić :mrgreen: A rocznik to sam przeskoczył :mrgreen: A tak poważnie to może nie miał zdjęć w realu i zapodał te z allegro :???:
  14. Gdzieś wcześniej już Hugo pisał, że takie rzeczy wstawia się przy pokonywaniu 300 KM, zdecydowanie zamiast strumiennicy wstawić rurkę. Ja mam u siebie w ten sposób 2 katy wyrzucone i najmniejszych problemów nie ma
  15. Pomalowanie słupka, dachu, bagażnika to nie jest mały koszt
  16. Autko nie musiało być wcale bite i robione w tych miescach. Wystarczy, że były w tych miejscach zrobione niefachowe zaprawki, a później poszła dobra polerka i nie było ich widać. Pod ich warstwą mogło zostać powietrze, no i po zimie to widać. :???: Teraz wg mnie to tylko pojechać do dobrego lakiernika i niech on oceni co to mogło być, co z tym zrobić.
  17. arek2642 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładna niunia :smile: W przyszłości możesz rozważyć zmianę tylnych lampek i kierunkowskazów na nowsze
  18. Ja bym też się zdecydował na czerwony, sam mam Panasonica - przyciski podświetlone na czerwono, wyświetlacz troszkę jaśniejszy - wygląda całkiem ok
  19. Ja mam u siebie sporą końcówkę wspawaną - spadek po byłym właścicielu , silnik trochę większy ale na niskich obrotach efekt pewnie będzie podobny. Jest tak jak piszesz lekki basik - dopiero powyżej 4000 obrotów zaczynam go w środku słyszeć. Tylko nie zrób tak jak jest u mnie - komuś nie chciało się opuścić wydechu do spawania, tylko tak do okoła spawarą posmarkał i u góry gdzie jest zderzak niedospawał - efekt jest jak w polonezie lub dużm fiacie. Jak dam radę to wsadzę dziś fotki swego autka. Może dasz radę być w okolicach Rzeszowa to wpadnij obejrzysz - posłuchasz. Ja w okolicach Nowego Sącza będę końcem siepnia, początkiem września.
  20. Zero zwązku z motoryzacją ale nie mogę się powstrzymać http://img87.imageshack.us/img87/9840/sfe6tl7fm2yr.jpg
  21. Ja w swoim mam wycięte obydwa i nic się z tego powodu nie dzieje. Przytkany katalizator po prostu blokuje spaliny przez to autko traci moc. Po wycięciu kata emitujesz więcej spalin i wg mnie nic więcej. Czasem przy przeglądzie technicznym mogą się o to czepić ale ja podbijam u znajomego więc nie mam z tym problemów :smile:
  22. Mam u siebie kilka fotek eleganckiego parkowania : www.pecet.de/smieszne/1.gif www.pecet.de/smieszne/2.gif www.pecet.de/smieszne/3.gif www.pecet.de/smieszne/6.gif www.pecet.de/smieszne/13.gif www.pecet.de/smieszne/20.gif www.pecet.de/smieszne/24.gif www.pecet.de/smieszne/28.gif www.pecet.de/smieszne/30.gif www.pecet.de/smieszne/33.gif www.pecet.de/smieszne/34.gif www.pecet.de/smieszne/45.gif Mnie osobiście nr 6 rozwalił Jak znajdę to zapodam jeszcze zdjęcia z przypałami na tablicach rejestracyjnych
  23. arek2642 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Według mnie też warto pokusić się o napęd 4x4. Jeszcze miesiąc temu też zastanawiałem się co kupić i wybrałem ten rodzaj napędu. Jak narazie ( po miesiącu jazdy :twisted: ) czuję zdecydowaną różnicę przy jeździe po krętych drogach - zakręty możesz pokonywać przy większej prędkości niż tradycyjna 1 ośka. W zimie jeszcze nie jeździłem ale z tego co piszą posiadacze quatro to też jest zdecydowanie lepiej. Sumując to wszystko polecam. :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.