Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gik

  1. POLECAM Marcina! jestem jednym z zadowolonych klientów i jeszcze się nie zawiodłem. Chociaż teraz... złapał u mnie minusa - płynu do spryskiwaczy jak szukałem nie było
  2. W B6 nie ma przypadkiem 2 pływaków? na lewą i prawą komorę baku? Tak bynajmniej jest w quattro. Prawdopodobnie 1 leży. Nie ma błędów na VAGu? Ja bym na wszelki wypadek i tak zaczął od podmiany ze znajomym z B6 zegarów - 15min roboty, żeby takie wyciągnąć. Jeśli będzie bez efektu - weź się za pływaki. Chyba są pod tylną kanapą.
  3. Nawet jeśli nie jest to bose, tylko audi audio 10 głośników. Powinno to grać przyzwoicie. Nie dla melomana, ale jest przyjemne.
  4. Dlatego ja kupiłem MCE z B7 z końcówką N, za 100zł z wysyłką. Tylko miałem trochę rezania i kabli z wtyczkami . Ale satysfakcja i czujnik deszczu to miły dodatek.
  5. no, ładnie świeci. Prawie jak ori chociaż nie wielka jest różnica cenowa między założeniem fabrycznego CLH a takim dodatkowym modułem.
  6. Mam pytanie do speców od modułów. Mam teraz MCE z B7, więc ogólnie sam moduł nie jest mi potrzebny, Ale H7 świecą zdecydowanie zbyt mocno. Dopiero kiedy zastosuje opornik 2,2ohma 50W świeci dobrze. Tylko strasznie się grzeją. Macie jakiś pomysł jak by to rozwiązać mniej grzejąco? Będę bardzo wdzięczny za pomoc A Ledów nie chce, bo nie podoba mi się barwa światła - biała. Wole soczyste pomarańczowe. Z czernią super się komponuje.
  7. czasem lepiej nie czytać dużo i brać pierwsze z brzegu i nadal żyć w błogiej nieświadomości
  8. im zimniej tym autko pali więcej. tak samo wiatr. nie da się idealnie porównać spalania. tym bardziej w mieście. 1l różnicy to mało.
  9. tutaj już Ci nie podpowiem co wybrać, bo sam mam taki dylemat Ale na pewno coś wybierzesz jak poczytasz. Audio sprzęt się nie starzeje. Nic nowego nie wymyślili poza nowymi kablami i wtyczkami, żeby ludzie pozbywali się starych dobrych sprzetów ;p no i dodawaniem głośników, ale i tak muzyka jest w stereo i nic tego nie zmieni tylko do kina warto mieć więcej głośników.
  10. zapomnij. Kup porządny amplituner stereo. i wykop póki co byle jakie głośniki kiedyś kupisz lepsze. Chociaż porządny to musiał byś mieć przynajmniej 1000zł na taki.
  11. tandeta kolego kup sobie używany amplituner i dobre głośniki stereo. Eh nawet 20letni sprzęt, który był kiedyś high-end nadal spełnia swoją role i jakością dźwięku bije to o lata świetlne. A takie "cudo" to bym sobie darował. Jak masz mało kasy inwestuj stopniowo. Najpierw jakiś ampli stereo dobry i dziadowskie głośniki, za jakiś czas dokup głośniki, potem subwoofer itd. I jeśli kupisz coś porządnego starczy na długo.
  12. Nigdy nie widziałem parchów na tych trójkątach. One są chyba na stelażu szyby. Więc musisz rozebrać drzwi niemal całkowicie. Trochę roboty jest. Zajmij się tym w ciepłym garażu, żeby spinek tapicerki nie połamać. Albo przygotuj zapas z ASO.
  13. aż dziwne, że tak nisko siedzi Ci autko. Ja też mam 1BE na pewno seryjne. I nigdy o nic nie zahaczyłem. Mam duży prześwit. Nie mam tu na myśli prześwitu między kołem a nadkolem, bo u mnie jest i tak ciaśniej. Ale to też dlatego, że masz małe kółeczka. Wydaje mi się, że ktoś skracał Ci sprężyny. Albo amorki nie trzymają i buja Ci mocno autem.
  14. kierunki folią lipa. Na ebay widziałem za to śliczne shwarz kierunki. Jednak nie wychodzą tanio ale też będę musiał sie na nie przyczaić.
  15. Gik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a może i ja wpadł bym na listę divisionów ;P
  16. Gik odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    i tak będą żółte ;p
  17. Gik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, Chyba N jest najnowszy i najwyższy Do swojej taki właśnie włożyłem i śmiga dobrze, L miał problem ze światłami postojowymi tylnymi.
  18. Gik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    One mają się palić tylko przy otwartych drzwiach Dlatego najlepiej jak z modułu drzwi weźmiesz zasilanie ale jak kto woli. Ogólnie lampki to fajny modzik, czasem się przydaje.
  19. Gik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aż tak dużo to nie jest. Jeśli MK nie obsługuje pakietu light. To tym zajmują się moduły drzwi. I niestety są 2 rozwiązania. albo z lampki podsufitki - wtedy którekolwiek drzwi otworzysz lampka się zapali. Albo sygnał z modułu drzwi. Roboty najwięcej jest z rozebraniem i pociągnięciem wiązki przez ten gumowy "przegub" i wpięcie się w kostkę. Chyba największe piny trzeba dodać. Ale na spokojnie ogarniesz parę drzwi w 2h z browarkami. Z tylnymi to już w ogóle luz gotowe kable lecą po progach tylko się dopiąć.
  20. Migniecie raz kierunkowskazem mnie osobiście irytuje. To co najwyżej może oznaczać "pomyłkowe" dotknięcie manetki. 3 mignięcia już ok. Wiadomo, że ktoś zmienia pas. Eh, ogólnie ludziom usychają łapki od dotykania manetki kierunków
  21. Gik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wpinałem się pod drzwi musiałem dodatkowy kabelek ciągnąć z lampki czerwonej przez kostki w drzwiach. Bo niestety mój MCE nie obsługuje tego pakietu. Trochę zabawy, ale dzięki temu masz to rozwiązane jak w ori .
  22. Witam Mam problem ze wskaźnikiem paliwa. Przełożyłem zegary z czerwonych 04.2002r na kolorowe 01.2002r. Wszystko działa tylko wskaźnik poziomu paliwa wskazuje odwrotnie. Tzn. Jeśli mam większe pół - on pokazuje mniejsze. Vag odczytuje prawidłowe wartości. Może ktoś ma jakieś sugestie? Albo najlepiej rozwiązanie Już forum przeszukałem pod tym kontem. Nie ma nigdzie odpowiedzi ani podpowiedzi. Pozdrawiam i liczę na pomoc.
  23. Gik odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    Jeśli chcesz BMW to kup BMW 2 w 1 nie powinno istnieć. ale to moje zdanie, ringi są zbyt charakterystyczne dla tej marki.
  24. kolego, do b6 wchodzą 235/40/R19. Więc Twoje tym bardziej Ja ze swoich jestem zadowolony.
  25. odłącz klemę z akumulatora i na pewno ruszy jeśli wcześniej działał - też tak miałem. I nie tylko ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.