Treść opublikowana przez Gik
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
PZU full pakiet, dziś przyjechał do wyceny szkody ( porysowane całe auto) zajęło mu to 5min. Stwierdził, że trzeba pomalować całe auto sfotografował wszystko co się dało. Dodatkowo powiedział żebym się nie martwił i że będę zadowolony. Po czym wsiadł i pojechał...
-
B6 DIVISION
oo, też to mam... dopiero kilkanaście dni temu to usłyszałem... wiesz może co konkretnie tak jęczy?
-
B6 DIVISION
dzięki Nosfer czyli jednak jedyną inną opcją jest phantom black... . I chyba taki wybiorę. Powinien być lepszy w utrzymaniu niż mój dotychczasowy. Teraz tylko przydała by się jakaś opinia użytkownika tego koloru, w jaki odcień wpada pod słońcem? Bo w cieniu to wszystkie czarne są prawie takie same
-
B6 DIVISION
porysowali mi dziś rano całe auto... a jeszcze nic nie wypłacili . Ale AC mam full opcje. Bezgotówkowa, bez zamienników więc oddam auto to porządnej lakierni i będzie jak trzeba... innej opcji nie dopuszczam nawet do myśli... . A z tym kolorem nikt nic nie wie o czarnych? w sieci ciężko też znaleźć podobne tematy. W ogóle jakie czarne jeszcze audi wypuszczało, poza moim Ly9B i Phantom Black LZ9Y.
-
B6 DIVISION
dokładnie, taki mam zamiar... i dlatego tylko czarne wchodzą w grę...
-
B6 DIVISION
panowie... jako, że będę musiał pomalować całe auto w ramach AC... pomyślałem, że pomaluje na inny kolor. Na pewno na czarny. Tylko który? Myśle nad Phantom Black... aktualnie mam LY9B, zwykła czerń.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
jeśli już to dwulicowe zazdrosne kutasy. Bo niby wszyscy są OK. Sprawa zgłoszona... teraz czekam na telefon w sprawie umówienia oględzin fury...
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
komplet zacisków z 3.0TDI na tył czeka na malowanie i montaż. Zastanawiam się nad czarnym i srebrnym kolorem. Myślicie, że będzie wyglądało dobrze?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 13:36_________________________________________________Wstaje sobie rano... i widzę... całe autko porysowane. Pewnie od klucza, bo rysy dość wąskie... 3h na posterunku policji i teraz jazda do PZU... zobaczyć co jest warte ich AC porysowane praktycznie wszystkie elementy. Na szczęście nie są to aż tak grube rysy... ale na pewno nie ma co polerować - tylko malować. Ogólnie jakaś masakra. Na komisariacie powiedzieli mi, żeby nie wszczynać postępowania karnego, tylko wziąć poświadczenie o zgłoszeniu szkody. Bo i tak nikt winny się nie znajdzie...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wiem, nie oczekuje cudów. Jakakolwiek poprawa mnie zadowoli po prostu miałem zaciski tylne do regeneracji, w dodatku tarcze i klocki do wymiany. Po podliczeniu kosztów lepszą opcją było założenie czegoś wydajniejszego w tej samej cenie nawet
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
super, więc najpierw je założę. Bo już strach jeździć na tych starych tarczach A w między czasie kupie osłonki. Albo sprzedawca znajdzie te które mi obiecał do tego kompletu . Chociaż nawet jeśli nie... to za takie grosze nie mam co narzekać. Jak założę sam tył zdam relacje z wrażeń... 312 przód i 288 tył
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wymiana na lepsze hamowidło mnie też dosięgła kupiłem w dobrej cenie zaciski, jarzma, tarcze, przewody na tył od 3.0TDI. Tylko brakuje mi właśnie osłon... da się dociąć moje stare? 255mm ? Żeby pasowały pod 288... bo bez nich raczej się nie obejdzie.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Musiał bym swoją zważyć, ale moje poprzednie 18" (włoskie jakieś) ważyły sporo więcej od tych aktualnych 19" 9J. W dodatku u mnie stalowe dystanse z pierścieniami 15mm, dają rade od miesiąca a już kilka razy mocniej zarzuciłem tyłkiem na asfalcie na zimówkach nie dało się tak łatwo... póki co jest ok. ps.szkoda,że furki na żywo jeszcze nie zobaczyłem.
-
[ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
kumpel miał golfa 4, i sobie bardzo go chwalił. Osiągi miał przyzwoite (sam jeździłem nim trochę)... a spalanie prawie darmowe . Prosty jak budowa cepa, więc nie ma się co psuć, jeśli nawet to naprawisz za grosze . Autko idealne. Nie kombinuj z mocą... bo nie da się łączyć wydajnie ekonomii z radością z jazdy. Wyjdzie Ci kaszanka.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Opony to 255/35 Continental , nic nie obciera... chociaż auto nie było jeszcze mocno załadowane. A progi... to będzie prawdopodobnie 2gi mod, bo następnym musi być wymiana tarcz z tyłu. Będą 288mm
-
B6 DIVISION
na felgę 9J to i 255 opona jest mało , oczywiście jeśli chodzi o rozmiar i naciągnięcie . Wiem po swoich... A jedyne co mnie wkurza to koleiny, ale aż tak źle nie jest.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Na żywo widać je bardzo wyraźnie . Na zdjęciach też. Tamte może są zbyt małe i dlatego efekt wydaje się kiepski. Zresztą to tym lepiej, że nie zwracają aż takie uwagi na siebie . tu nieco większa fota Na przyszły rok może zmienią barwę, chociaż szkoda ją zmieniać i psuć ori farbę.
-
[ALL B6/B7] Które 18" da się osadzić na zaciskach S4 B5 - 321x30 ?
Ja mam dystanse 10mm z pierścieniami. Więc są takie, nawet na allegro.
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
dokładnie... 3.0TDI mnie kusi najbardziej [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 18:29_________________________________________________ /Luty 2011r // Przedwiosenna przymiarka. Myślę, że nie wyglądają najgorzej . A co do komfortu, to czuć różnice, ale tylko na koleinach i kostce. I drogach z asfaltem wylanym na betonowe komunistyczne płyty... . Chyba się przyzwyczaję .
-
B6 DIVISION
A kiedyś były na ebay za około 30-40zł sztuka... od tamtego razu nie mogę ich dostać. 60-70zł za sztukę to deczko za dużo za sam kierunek :gwizdanie:
-
[ALL B6] Silniki 2.5tdi
dokładnie, na 2.5TDI narzekają prawie zawsze wieczni oszczędnisie, którzy do 1.9 też będą lać mineralny olej, albo pół syntetyk. Albo nawet przez 2lata nic nie wymienią...
-
B6 DIVISION
A ja się nie mogę doczekać tej wiosny Coś czuje, że dla mnie ona w marcu nadejdzie
-
[B5 AFN] Utrata mocy
Pewnie się zapiekły kierownice turbiny. Temat rzeka Musisz je rozchodzić tzn. Częściej używać tej czarnej strony mocy (przyśpieszać)
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
Mój brat pracował w fabryce Audi/VW i składał deski do obu modeli na 2009 . Tak, że JEST różnica w jakości między Audi a VW. Nie chodzi mi o wygląd. Ale o jakość materiałów i ich selekcję Już nie chce wspominać o Skodzie i Seacie ... bo to jakościowo lipa. historyjek z taśmy Wam oszczędzę .
-
[ALL B6] Silniki 2.5tdi
Silniki 2.5TDI to porażka? Nie są najidealniejszymi jednostkami Audi, ale też nie są najgorsze Jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem od ponad roku. I nie zapowiada się, że zdanie zmienię. Koszta części eksploatacyjnych już dawno mocno spadły i są zadowalające. Miałem 1.9TDI - chciałem coś lepszego i mam 2.5TDI następny będzie 3.0TDI
-
B6 DIVISION
zależy jakie odpryski i ile ich masz bo jeśli przodu nigdy nie miałeś malowanego i kiedyś auto będziesz chciał sprzedać. to pewnie spotkasz geniuszy z miernikami i oznajmi Ci, że auto miałeś roztrzaskane - dlatego malowałeś