Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Siwy odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    wiedzialem
  2. Siwy odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie czy niemieccy policjanci czepiaja sie podczas kontroli lysych opon?
  3. Chcialbym zabrac sie z grupa aut zeby nie jechac samemu bo to pierwszy taki powazniejszy wyjazd, a w dodatku ja nie spracham zbyt dobrze
  4. Witam panów. Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?
  5. Ile cisnienia powinno sie napompowac do 18" 225/40 na felge 8'' i 9''?
  6. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OJ bardzo by mi sie sprzydala taka naklejka B6 Division
  7. Jednak doloze sam intercooler do zrobionego juz programu. Zrezygnuje z dalszego podnoszenia mocy. A co do felg to na ten sezon zostana w takim kolorze - ciemne (brudne) zloto. Na przyszly sezon pojda do kompleksowego odnowienia.
  8. Daniel hamuje auta w Niepolomicach http://www.termanowscy.pl/
  9. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znam miejsca gdzie biora mniej
  10. A co myslicie o takim setupie: wstawic intercooler od BRD i Turbo BRD? Bedzie to wystarczajace?
  11. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A do Rothenburga sie ktos wybiera? http://cult-style.de/index1.php?language=en
  12. Panowie przy programie w AWX wypadalo by zmienic intercooler na wiekszy zeby sie auto nie przegrzewalo w lecie prawda?
  13. Jestem bardzo zadowolony z efetkow ich pracy:banan:
  14. ja to bym chetnie zakupil z tej aukcji http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B6-8E-Trunk-Lip-Spoiler-2001-2005-/360390583174?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53e8f3e386 Moze bylby ktos jeszcze chetny to by sie zamowilo grupowo
  15. czy ktos kupowal ta lotke :?:
  16. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kur.., za pozno zobaczylem:facepalm:, ktory mnie wyprzedzil :?:
  17. Koza tak, ale narazie musi tak zostac, kolor wydaje mi sie ze pasuje. Zapomnialem o jednej fotce
  18. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja szukam samej dokladki przedniego zderzaka s-line
  19. Michlein i Dunlop 225/45 tylko ze z tylu jest felga o szerokosci 9 cali:naughty:
  20. Wiosenna aktualizacja watku na 1str.
  21. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK, dzieki za pomoc
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PS. nie sprzedajesz swojej :?:
  23. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:
  24. Aktualna opcja: Poprzednia opcja: Obie opcje 18" z tym, ze ASA szerokosc na tyle 9J. Nie wiem na ktora sie zdecydowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.