Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Panowie schowek pasazera nie chce sie otworzyc Co to moze byc :?: Jak sobie z tym poradzic :?:
  2. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam problem, rozebralem jakis czas temu panel klimatronika i lezal odlaczony od auta. Dzis chcialem go podlaczyc, poskladalem wszystko wlaczam auto i nic, klimatronik nie dziala. Wiecie co to sie moglo stac :?: Uszkodzilem cos :?:
  3. Siwy odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    Fajne autko, planuje podobne mody do twoich :> Glebe masz taka jaka ja mialem do dzis, czyli tyl byl wyzej, mnie to wkurzalo i dzis wszystko jest tak jak powinno
  4. Panowie u mnie tez trzeszczalo oparcie kanapy gdy nie byla doknieta. Trzeba mocna pierd....c oparciem zeby sie zamkla i bedzie spokoj
  5. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja oddajac swoja stara przepywke placilem 430zl ale nie w ASO vtylko na www.iparts.pl
  6. Jak bedzie trzeba to sie ladnie przytnie zderzak
  7. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    .... albo AKU juz słaby jest bardzo mozliwe gdyz nastepnego dnia auto nie odpalilo z powodu rozladowania AKU.
  8. Co myślicie o podwójnej końcówce tłumika, np. taką jaką miał adamoo na jedną stronę do seryjnego zderzaka b6 1.9tdi :?: Będzie to miało przysłowiowe ręce i nogi :?:
  9. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, zapalajac auto wlacza mi sie kontrolka hamulcow na czerwono i pisze BRAKE. Czy to znaczy ze musze zmienic plun hamulcowy :?:
  10. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, przy sciagnietych boczkach drzwi zamykajac je bede je mogl otworzyc od zewnatrz :?:
  11. da radę ale meksyk jest piękny masz na to jakis patent :?:
  12. Panowie potrzebuje pomocy - jak zdemontowac nastepujace elementy :?: 1. oparcie tylnej kanapy dzielone, skladane 2. czy da sie wymontowac obracana zapalniczke bez wyciagania tunelu, jesli tak to jakim sposobem 3. jak zdemontowac tunel srodkowy (pokolei co i jak) 4. czy da sie zdemontowac raczki do reg. wysokosci foteli standardowych 5. jak odczepic material skoropodobny od gornej oslony kierownicy
  13. Bialy kolor wg mnie suoer wyglada wewnatrz, pomalowalem u siebie listwy w bialy mat i jest . Nie ma to jak kontrast czarnego z bialym - najlepsze polaczenie.
  14. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za zmotywowanie:good:
  15. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czy mozna sciagnac obudowe kierownicy dolna bez sciagania polki pod kierownica :?: i jak odpiac ten material skorzany z gornej czesci :?:
  16. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, musze wiedziec jak zdemontowac szufladke na kubek i przycisk ESP, jakie klucze potrzebne sa do odkrecenia oslony kierownicy i czy to ttylko trzeba 3 sruby odkleic na dole i czy mozna zdemontowac tunel srodkowy bez demontazu schowka i polki pod kierownica :?:
  17. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyciagal ktos zapalniczke obracana z tunelu bez jego wyciagania :?:
  18. Ha, czyli jakas prowizja dla mnie bedzie :gwizdanie:
  19. Szkoda ze naleze do tych ludzi mniej zdecydowanych. Caly czas nie wiem jak beda wygladac fele na nowy sezon, ale w 99% jestem przekonany do takiej opcji
  20. oryginalne 15' by photoshop
  21. Tak bedzie trzeba zrobic, chyba ze jakis kit. Musze poczytac, poszukac co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Chyba ze same amory Eibacha dokupic do tych sprezyn, ciekawe czy by siadlo auto jeszcze nizej [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:44_________________________________________________Nowy mod - galka s-line. Po wyschnieciu dekorow zakladam i dopiero pochwale sie efektem [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:46_________________________________________________Panowie, prosze pomozcie w ankiecie, bo naprawde mam dylemat - nie wiem na jaki kolor pomalowac felgi [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:33_________________________________________________Delikatne rezanko 1. Wymiana zarowek w swiatlach: a) mijania drogowych 2. Stickers 3. Listwy Przepraszam za jakosc zdjec, na wiosne bedzie wszystko dokladniej zrobione
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli Ci to nie za przeszkoda to poprosze [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________A jeszcze czy sprezyny z A6 C5 beda pasowac do A4 B6 :?: Siwy sorry Siwy sorry że dopiero dzisiaj Ci odpisuje ale nie miałem czasu sprawdzić. W najszerszym miejscu szeroksci ma 25cm a długości 35cm. Dzieki przyjacielu
  23. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jaja musze wlepke zobaczyc czy takie same numery co w ksiazce sa
  24. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak ja mam auto z 2001r
  25. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale pod kolor trafic to chyba nie realne moj kolor to mingblau, ale nie wiem jaki to kod Szukaj swojego koloru http://www.automotivetouchup.com/choosecolor/choosecolor.aspx?year=2001&make=Audi&model=A4 a mojego koloru LX7Z nie ma na tej stronie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.