Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. tak, ale nie oznacza to wcale, że było to w pierwszym montażu. Pojawiał się temat z audizine, gdzie ktoś coś takiego robił ...
  2. wiele to może przesada Ale faktycznie jedna to potwierdziła... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_modul_tempomatu-t48414.0.html
  3. masz takie ? automatycznie składane przy zamykaniu auta ? Bo o tym jest ten temat.
  4. Tomeczku, zrobiłeś już zderzaczki, hę ? Będę szukał dobrego, taniego ( ) lakiernika "za niedługo" - coś wiesz w tym temacie ?
  5. no w drzwiach... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33219.0.html;highlight=gdzie+podusz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16671.0.html;highlight=gdzie+podusz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19337.0.html;highlight=gdzie+podusz
  6. ja już pisałem kilka razy... z tego co ja wiem, nigdy nie było ori lusterek składanych auto w B5,6,7. W b8 to nawet nie wiem, tam są ciekawsze rzeczy
  7. drugi klucz działa ok ?
  8. a czego nie rozumiesz z tego co znalazłeś na forum ? 1. musisz zrobić autoscan całego auto, być może w silniku są też błędy ? 2. zrobić logowanie auta pod kątem parametrów LMM itp...
  9. moduł komfortu i moduł na kierownicy to dwie odrębne rzeczy.
  10. niepotrzebnie, nie ma nic wspólnego z tempomatem.
  11. montuj śmiało, tylko, że jak masz 9Q2, to według mnie powinieneś mieć już komputer.
  12. a idźżesz ty
  13. andżej, dalej nie widziałem zdjęć Twojego paździoszka...
  14. Bieniek, a gdzie się Ciebie tak stało ?
  15. uuu.. kochanieńki... no nie wiem, no nie wiem....
  16. no nie jest to sytuacja do pozazdroszczenia...
  17. no ja niestety kurde dziś akurat nie dam rady soooorry
  18. zaraz przyjdzie jakiś zły moderator i Ci kropka wrzuci http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_to_za_plytka_w_rodku_kierownicy_sline_i_jak_podlaczyc_poduszke-t69833.0.html;msg764921;topicseen#new
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1462.0.html;highlight=passat+haldex ile będzie się to przewijało jeszcze...
  20. że co do furacza rączki wsadzali nie tylko pany inżyniery z Ingolstadt... a to były skórzane płaskie stołki w B7 ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_07032009_wykres-t39852.0.html;msg449594#msg449594 Ano tak, przecież środek w B6 jest taki sam jak B7...
  21. tak GILI http://rb-kwin.bosch.com/pl-PL/start/news11037/index_pl.html
  22. Mógłbyś się powstrzymać z moralizatorskimi komentarzami w tym temacie, proszę ? Jesli czujesz taką potrzebę, załóż temat w dziale "na każdy temat" i już... ps. wczoraj widziałem Twojego posta na temat vag-coma (pyt. o wersje) z chinskim kabelkiem, ale teraz go nie ma...
  23. marcin, z v-led przesyłka wyjdzie pewno dosyć drogo, poszukaj na ebaju szwedzkim czy niemieckim (tansza przesyłka do Szwecji)... Pary są za około 14EUR juz.... panowie, kabelki "gołe" zostawiliscie ?
  24. jakie auta robiłeś ? Jakie to były naprawy ?
  25. ee, ja bym z wami pojechał...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.