Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 AVF] Ustawienie elektrycznie składanych lusterek VAG'iem ?
tak, ale nie oznacza to wcale, że było to w pierwszym montażu. Pojawiał się temat z audizine, gdzie ktoś coś takiego robił ...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wiele to może przesada Ale faktycznie jedna to potwierdziła... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_modul_tempomatu-t48414.0.html
-
[B6 AVF] Ustawienie elektrycznie składanych lusterek VAG'iem ?
masz takie ? automatycznie składane przy zamykaniu auta ? Bo o tym jest ten temat.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku, zrobiłeś już zderzaczki, hę ? Będę szukał dobrego, taniego ( ) lakiernika "za niedługo" - coś wiesz w tym temacie ?
-
[ALL B6] Gdzie jest sensor poduszek bocznych ?
no w drzwiach... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33219.0.html;highlight=gdzie+podusz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16671.0.html;highlight=gdzie+podusz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19337.0.html;highlight=gdzie+podusz
-
[B6 AVF] Ustawienie elektrycznie składanych lusterek VAG'iem ?
ja już pisałem kilka razy... z tego co ja wiem, nigdy nie było ori lusterek składanych auto w B5,6,7. W b8 to nawet nie wiem, tam są ciekawsze rzeczy
-
[B6 AVF] Wyprogramowywanie się klucza
drugi klucz działa ok ?
-
[B6 BFC] Prośba o analizę błędu 18265
a czego nie rozumiesz z tego co znalazłeś na forum ? 1. musisz zrobić autoscan całego auto, być może w silniku są też błędy ? 2. zrobić logowanie auta pod kątem parametrów LMM itp...
-
[B6 AWX] Brak kodów wyposażenia - manetka z pełnym komputerem FIS do każdego modelu ?
moduł komfortu i moduł na kierownicy to dwie odrębne rzeczy.
-
[B6 AWX] Brak kodów wyposażenia - manetka z pełnym komputerem FIS do każdego modelu ?
niepotrzebnie, nie ma nic wspólnego z tempomatem.
-
[B6 AWX] Brak kodów wyposażenia - manetka z pełnym komputerem FIS do każdego modelu ?
montuj śmiało, tylko, że jak masz 9Q2, to według mnie powinieneś mieć już komputer.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a idźżesz ty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
andżej, dalej nie widziałem zdjęć Twojego paździoszka...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, a gdzie się Ciebie tak stało ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uuu.. kochanieńki... no nie wiem, no nie wiem....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no nie jest to sytuacja do pozazdroszczenia...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja niestety kurde dziś akurat nie dam rady soooorry
-
[ALL B5] Co to za płytka w środku kierownicy s-line/s4 ? Czy pod nią podłącza się poduszkę ?
zaraz przyjdzie jakiś zły moderator i Ci kropka wrzuci http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_to_za_plytka_w_rodku_kierownicy_sline_i_jak_podlaczyc_poduszke-t69833.0.html;msg764921;topicseen#new
-
Torsen w Audi
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t1462.0.html;highlight=passat+haldex ile będzie się to przewijało jeszcze...
-
[ALL B7] Już czas na Black Pearl 2.0 T Quattro
że co do furacza rączki wsadzali nie tylko pany inżyniery z Ingolstadt... a to były skórzane płaskie stołki w B7 ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_07032009_wykres-t39852.0.html;msg449594#msg449594 Ano tak, przecież środek w B6 jest taki sam jak B7...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak GILI http://rb-kwin.bosch.com/pl-PL/start/news11037/index_pl.html
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mógłbyś się powstrzymać z moralizatorskimi komentarzami w tym temacie, proszę ? Jesli czujesz taką potrzebę, załóż temat w dziale "na każdy temat" i już... ps. wczoraj widziałem Twojego posta na temat vag-coma (pyt. o wersje) z chinskim kabelkiem, ale teraz go nie ma...
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
marcin, z v-led przesyłka wyjdzie pewno dosyć drogo, poszukaj na ebaju szwedzkim czy niemieckim (tansza przesyłka do Szwecji)... Pary są za około 14EUR juz.... panowie, kabelki "gołe" zostawiliscie ?
-
[ALL] Bosh Service (Rumia)
jakie auta robiłeś ? Jakie to były naprawy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ee, ja bym z wami pojechał...