Treść opublikowana przez Kazik123
-
Spory problem z zakodowaniem centralnego zamka ???
centralny ręcznie działa jak przekręcisz w drzwiach próbowałeś usunąć piloty z mk i od nowa je dopisać masz możliwość pożyczyć od kogoś kluczyk i jego spróbować dopisać na vagu ( tylko częstotliwość sprawdzić trzeba)
-
Zostawić i przemalować czy zmienić na 18` :)
na lato 18 zima 17 jeśli myślisz o kolorze o zrób dipem na 1 sezon jeśli spodoba ci się to polakierujesz na gotowe, jeśli nie to dipa można zerwać ja tak zrobiłem i zerwałem, dobrze że nie lakierowałem bo dziś bym żałował
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
ten sposób to jak baterie wymieniasz jeśli masz nr. imo to mniej zabawy ale i tak bez vaga nic nie zdziałasz
-
Dziwne Przewody koło fotela Kierowcy... :)
a ona przypadkiem nie wystaje spod osłony po prawej stronie daj dokładniejsze fotki kostek, sprawdzałeś drugi koniec kabla do czego jest podłączony
-
malowanie dekorow (drewno)
z tego co słyszałem to zależy tez od folii ja na początku trochę folii zmarnowałem, w połowie zrywałem z nerwów
-
Przetarcia tapicerki fotela
takie pierdoły piszecie że głowa mała a to że grubas a to baba w szpilkach widać że cały fotel jest ok tylko od wsiadania przetarty jest materiał jeśli kolega Marcin pyta czy takie wytarcie fotela oznacza że auto ma 300tys. nalatane to trochę za późno pyta mógł wstawić foty kiery i pedałów prawda taka żę 1/3 osób z forum zmieniła w/w elementy na fotele z s-line lub Recaro ( zależy od hajsu) kiere dała do obszycia i dała nakładki z RS a i gałka biegów s-line z A3 ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- a i jeszcze jedno takie przetarcie może świadczyć że autem jeździł grubas w szpilkach
-
malowanie dekorow (drewno)
z lakierowaniem jest zachodu , ale jak ma pistolet i trochę wprawy to da rade tyle że folie można zerwać przy sprzedaży auta ja również bym dał folie
-
problem z doborem tarcz
a większy pod felgi 17 no i potrzebuje też tył
-
problem z doborem tarcz
Witam na wiosne czeka mnie wymiana klocków i tarcz i pojawił się dylemat wstawiać serie czy coś większego generalnie obstawiałem zestaw Ferodo+ Oz jeśli zostać przy serii. im więcej czytam na temat swapa to mniej wiem i głowa boli.. więc jak wygląda sprawa zmiany na większe to do wymiany lecą dodatkowo osłony. zaciski + jarzma oczywiście do tego większe tarcze + klocki a zmieniać czujniki klocków ( jak już wszystko zdjęte) no i jeszcze myślałem o przewodach w oplocie jaki koszt muszę liczyć do A4 3.0 Q rocznik 2003 ASN jakby nie było z góry dzięki za pomoc i każde info
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
w sezonie ciasno na plaży, ale zatoczka KOKS
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej zarówno kobiet jak i pedzi Wiec uważaj na plecy Na Teneryfie zobaczyłem wszystko, co tylko się dało. Na GC nastawiam się wyłącznie na relaks. Co do kobiet kochających inaczej to chętnie na nie popatrzę http://s17.postimg.org/agidlyuh7/20130830_094845.jpg Oj jest na co popatrzeć, akcja była w hotelu jak matka z córka strzeliły pare drinków i zaczęły prawie że kopulować przy barze, każdy sie domyślił ze to nie córka z matka a córka niezła sztuka ok 23-25 lat, a pseudo matka 50-55 A dokladnie jaka miejscowosc Ja byłem na GC w Meloneras 5 min od latarni i wydm Żeby niebyło ot to polecam jeszcze Rodos A odradzam Kos
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Teneryfa i Gran Canaria super, z tym ze na Teneryfie wiecej było do zobaczenia Teide Maska Klify Loro Park i Siam Park Na Gran Canarii tylk wydmy, i dziadki po 60 na golasa a i sporo kochajacych inaczej zarówno kobiet jak i pedzi Wiec uważaj na plecy
-
Gdzie wybieracie się na wczasy i co polecacie?
Tropical szkoda kasy, ja w tym roku po raz drugi Turkey w zeszłym roku Bułgaria miejscowość Duni hotel Marina Palace, bliżniaczy hotel Marina Beach też super , żona żałuje że znów nie jedziemy, pogoda gwarantowana w kraju to zapraszam do K-G
-
Montaż kominka w bloku. Co, Gdzie, jak ?
radze czytać całość Cyt. ostatnie zdanie mojego posta z wyliczeniem Bardziej jest to fajny bajer na wieczór i jako element dogrzania jak kobiecie za zimno. Mam CO na gaz i nastawiam ze w dzień słabiej chodzi bo jesteśmy w pracy, ja jestem odporny na zimno żona lubi ciepło... a kominek elektryczny wstawiłem tylko dla bajeru i dogrzania, wstawcie dmuchawę 2kW do pomieszczenia 25m2 w który jest ok 22 stopni to po kilku minutach będzie sauna i o to mi chodziło, gdybym miał grzać tylko prądem to przy rachunku włosy bym rwał, a w następnym miesiącu pingwiny by biegały po pokojach dev sorki za OT
-
Montaż kominka w bloku. Co, Gdzie, jak ?
a z ciekawosci, przy dzisiejszych cenach pradu - szarpie mocno za kieszen ? jak to wyglada na fakturze? Używając kominek elektryczny o mocy 2000W = 2kW trzy razy na dobę po 4 minuty. 3 x 4 min. = 12 min/dzień 12 min/dzień x 30 dni = 360 min/m-c = 6 h/m-c 6 h/m-c x 12 m-cy = 72 h/rok 2 kW x 72 h/rok = 144 kWh Mnożąc 144 kWh przez aktualną cenę 1 kWh = 0,61 zł otrzymujemy 87,84 zł za rok (brutto) Policzyłem cały rok ale prawda taka że w lato możesz wyłączyć funkcje grzania i same płomienie strzelają na wiosnę możesz włączyć połowę mocy. Bardziej jest to fajny bajer na wieczór i jako element dogrzania jak kobiecie za zimno.
-
Montaż kominka w bloku. Co, Gdzie, jak ?
jak dla mnie bajer no i paliwo trzeba kupować samo paliwo ok. 30 zł za 5 litrów robiłem u gościa i miał w sypialni a drugi w łazience rozmawiałem z nim i tylko kilka razy w nich napalił litr paliwa starczył mu na 2 godz. a i jeszcze mówił że miał przygodę z jednym paliwem podobno śmierdziało strasznie miałem podobny problem, ale jak ściągnąłem kominiarza to sam sie rozwiązał musiałbym stawiać od nowa komin i dodatkowo fundament pod niego a to było już poza moim budżetem
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
subaru, mazda rx albo Nissan Gt-R
-
Montaż kominka w bloku. Co, Gdzie, jak ?
dev temat do ogarnięcia tylko pare groszy to pociągnie a nie myślałeś o takim sprzęcie Kominki Elektryczne - Ceneo.pl ja mam dla bajeru o mocy 2 kW i powiem że po 10 min. grzania w pokoju jak w saunie pow. ok. 25 m2 w bloku musisz dostać pozwolenie od wspólnoty do tego komin i wkład z kwasówki potem doprowadzić powietrze z zewnątrz do kominka no i koszt samego kominka są jeszcze takie cuda jak "kozy" wolnostojące Kominki Piece wolnostojące - Ceneo.pl ale i tak najważniejszy jest komin i jak u kobiety "ciąg" próbowałem ci wysłać priva ale masz wyłączony
-
Budowa altanki na działce?
jest różnica czy działka gdzie chcesz stawiać jest na terenie miasta czy gminy ale tak jak Mariusz pisze na zgłoszenie
-
1650zł za m-c internetu z T-Mobile. Jak negocjować korektę z operatorem?
wiem że ot ale brat miał fona w plusie, byliśmy u znajomych i zwalił telefon na ziemie, niby nic bo był telefon wydawał się być sprawny po 10-15 min. dostał SMS, jakiś głupi konkurs czy coś w tym stylu chodziło o SMS zwrotnego którego koszt wynosił 4- 5 zł jak tylko odczytał w/w SMS, telefon samoczynnie zaczął odpowiadać nawet przy wygaszonym ekranie, gdyby nie to ze dostawał kolejne SMS o doręczeniu to nic by nie zauważył po kilku minutach wyjął baterie i kartę SIM po tej sytuacji ruszyła "machina" , jak sie okazało brat wysyłał co kilka sekund SMS, w odpowiedzi na reklamacje Plus przyznał że nie ma technicznej możliwości aby człowiek wpisał treść SMS, nr. odbiorcy i jeszcze wysłać ale reklamacje odrzucił, po przepychankach skończyło się na anulowaniu częśći rachunku i darmowych minutach zamiennych na SMS podobną akcje miał z Netią
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wszystko w granicach rozsadku fizyki nie oszuka, ale z Q lepiej sie jezdzi hamowanie na lodzie to juz inna bajka
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
U mnie szklanka w koncu...
-
Wakacje Egipt - aktualny ?
kolega raczej pyta czy ktoś był ostatnio Egipcie, bo ostatnio ryzyko było jechać ja miałem zamiar lecieć do Tunezji ale tam stan wyjątkowy do czerwca, jak mam kasę wydać i samolot w klamke pocałować to mam gdzieś taki urlop więc podbijam pytanie... czy był ktoś ostatnio w Egipcie ? ( czyt. ostatnie 2--3 msc. )
-
Uzupełnienie plastiku podłokietnika
szkoda zabawy , w dziale sprzedam części były elementy podłokietnika na handel można się pobawić i na klej montażowy patex lub inny
-
listwy drzwi s line / S4
na laminat szkoda kasy, większy mróz lub słońce i będzie kaszana