Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. mam moduł drl i zwykłe xenony, więc dzienne są na 30% długich ( zwykłe żarówki) mam parcie na bixy i teraz pytanie jak to będzie wyglądało jak kupie ori bixy bo wtyczki pasują p&p ale co z modułem a druga sprawa co z drganiem przysłony bo też takie opnie się pojawiały
  2. polecam sprawdzić wątek o oś. tablicy w dziale zrób to sam jest tam opisane jakie lampki wstawić dodam że chodzi o ori. lampki z Q5, A5 osobiście mam od kilku msc. i jest git
  3. Kamyk dobrze to ująłeś bo Q7 z takim motorem to czołg, jak walisz do chaty przez pole lub masz jacht z 3tony wagi to Q7 jest ok ale tak jak pisałem wcześniej Turek bardziej poręczny do miasta kiedyś sprawdzałem i tam jest z 30cm różnicy długości mieliście okazje pojeździć A8 4.2 tdi lub 4.2 Pb, od dawna mam jazde na A8 i właśnie z silnikiem j/w
  4. AMoj ojciec ma Touarega 3.0 tdi i miał okazje zmienić na Q7 4.2 tdi i po jazdach poróbnych powiem że za tą kase lepiej A8 Z jednego powodu Q7 to mały autobus przynajmniej takie miałem wrażenie, i powyżej 180 km/h hałas masakryczny może winny był dach panoramiczny. Jeśli chodzi o gaz to w Fsi nie pojdzie, jak dla mnie wszystkie Fsi to padło lepiej brać V8 i biedzie git
  5. elektryczna na pewno ta niej jeśli masz zamiar golić się przez jakiś czas, obecnie mam 2 maszynkę pierwsza Philips Williams, a teraz Braun seria 3 wodoodporna wybierz jakąś powyżej 300zł i będzie spoko
  6. szkoda człowieka ale.... debil był jak nic, ponieważ jeśli ktoś w ten sposób lata bokiem po mieście to wcześniej czy później doprowadzi do czyjegoś kalectwa lub śmierci jeszcze jak samemu zostanie roślina to spoko, ale jak niewinny człowiek spędzi resztę życia na łóżku to wtedy by było mu "przykro" akurat znam z życia podobne przypadki kozaków za kółkiem dla mnie tacy ludzie tylko zużywają tlen, chcesz polatać to za miasto na tor lub lotnisko z takim podejściem to 4X4 do miasta sprowadzić i niech śmigają po chodnikach i parkach a monster trucki niech zapieprzają po samochodach na parkingu pod CH a co tam przecież każdy chce zostać sławny
  7. Teoretycznie moduły z B7 też podejdą. Jeśli dany MK obsługuje alarm to na bank składanie lusterek też będzie na nim działać. Bart po sobie wiem że moduł z B7 śmiga w B6 bo sam miałem taki u siebie i przez 3 msc. śmigał bez problemu ważne są funkcje z listy bo podmieniałem różne i punkty z listy się zgadzały,
  8. ja dopiero wróciłem z Sopotu więc za tydzień bez problemu
  9. wyszło mi na górę i dół 3,15 m2 i przód 0,68 m2 płyta osb ma 3,15m2 15mm jedna waży ok. 30 kg mamy z tego ok. 45 kg + kilka listew na konstrukcje z sosny a m3 sosny to ok. 600kg jak by ktoś zamawiał taka półkę to mdf surowy 10mm, konstrukcja w środku również z płyty 10mm i na to lakier połysk lub mat zależy od klienta a montaż do ściany na jednej belce, sporo by zależało od grubości ściany
  10. Flyer ma racje, ja zawsze latam z TUI ( od 7 lat) i wszystko ok ja się nie załapałem ale znajomy poleciał z TUI i wywalił wulkan i loty były wstrzymane na kilka dni to siedział w tym samym hotelu, a z Triady i Itaki koczowali na lotnisku kiedyś porównywałem ten sam hotel w kilku biurach i ceny były zbliżone, różnica 200-300zł
  11. kolego "deko'' płytę osb gorzej wyprowadzić na gładko a znowu obkładać ją gk to głupota o ciężarze nie wspomnę sama osb 15mm to przy tych wymiarach to ok. 40 kg+ kątówki w środku z 15 letniego doświadczenia w drewnie to półka z osb przy tych wym. to jakieś 70- 80 kg osobiście polecam lekką konstrukcje z profili + gk i na górę szkło 4mm aby farba na półce się nie brudziła
  12. sporo zależy czy są to znaczki ori czy dokładane ...
  13. sprawdź wheteronline.com
  14. Nikt sie nie odzywa to zaczynam sączyć piwko
  15. możesz podgrzać suszarka, tylko delikatnie
  16. na połączeniu półka-ściana daj bandaż (specjalna taśma do połączeń w narożnikach) do mocowania porządna konstrukcja z profili i w kilku miejscach możesz zatopić kątowniki i elementy z drewna) ja półki z drewna o szer. 30 cm montuje na takie kołki
  17. co powiecie na spota w niedziele o 19, miejscówka jak zwykle
  18. potwierdzam była ośka, jest Q i następny również co do hamowania zimą to fizyki i praw natury nie oszukasz
  19. co do V fugi czyli fazy to jeśli jest deska na klika to żadnych szpar nie będzie, bo z góry macie warstwę 4mm drewna i nic nie pracuje to nie czasy deski barlineckiej że na klej się składało ja mam desek sapelli na piętrze a parter parkiet merbau
  20. temat był już pincet razy, kolega z klubu robi całe zestawy LED-ów do naszych A4 i daje 2 lata gwarancji
  21. Kup klej i grunt bo lepiej przyklejić, tylko bierz bez fazy bo lipa jak nic samo klejenie jest proste jsk drut, jak klejwyjdzie to sa nawet sciereczki do zmywania Najlepszy jest parkiet, ale cena wychodzi spora nawet jak kupisz jesion bo do ceny parkietu dochodzi koszt chemi i roboty cyklinowanie, klejenie i lakierowanie to dodatkowa kasa co do warstwowej to nie kupuj jednolamelowej bo bardziej pracuje Jak cos to pisz
  22. Filtr paliwa jest po prawej stronie na wysokości koła tylnego, do odkrecenia pare sspinek nasadka 10 do osłony i macie filtr Na podnośniku 10 min roboty i po robocie Prosta robota
  23. Ok jak cos to spot w niedziele o 19 przy McDonald
  24. to na kogo mozna liczyc w niedziele bo dan znac ekipie z vag-grupy i jeszcze sa chetni nowicjusze z wizytowek
  25. a co powiecie na spota w niedziele o 19 po Radek ma tylko popołudnia wolne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.