Treść opublikowana przez keżor
-
Spoty Katowice i okolice
fajny avatar krolu
-
Spoty Katowice i okolice
siema. wymienialiśmy przegub , dwa łożyska , klocki i amorki z przodu . a w planie mieliśmy jeszcze tylne amorki , ale nas północ zastała
-
Audi A5 opinie o widoczności...
przecież auto nie musi mieć w ogóle bocznych tylnych i tylnej szyby ... także co mają tylne słupki to nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
sorki panowie , że nie podjechałem , ale o północy skończyliśmy z Adrianem robote odwiedził nas Teslic ze swoim GTI TDI a autko mam już prawie skończone, został jeszce tył do zrobienia i będzie cacy
-
Spoty Katowice i okolice
siemka wszystkim . dziś moge sie spóźnić na spot , ale będe na pewno , bo na 16tą jade na wymiane tajli
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
gwincior gwincior Kanar, ja Ci moge zamówić te kości w ASO , mam tam zniżki i mieszkam jakiś kilometr od NOMY Piterra , aż mnie zabolało
-
Spoty Katowice i okolice
wpadła nam tu dziołcha i sie chopy pozamykały w sobie. Czemu nikt nic nie pisze ? jak tam po poniedziałku ? ja jestem jutro umówiony na wymiane zawiasu , przegubu , łożysk i klocków , może na spota będe miał już auto , a jak nie to wpadne z buta
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html Czester , nie do Ciebie to było Dokładnie Osa 22go , zapisujcie sie w temacie z linku PS. jadem sobiem właśniem pom Gwinciorosławam
-
Spoty Katowice i okolice
siema, troche was zmobilizuje jak do tego wtorku pęknie 200 to stawiam , a potem już nie
-
Spoty Katowice i okolice
W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami no chyba że masz w baku jakiś mega gnój ale o tym trzeba by poszukać na forum ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp to nie deptej na zimnym i będzie gicior te specyfiki ponoć są dolewane do "v-power" "ultimate" itp.
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka, chce ktoś moje zawieszenie ? amory plus sprężyny :gwizdanie: to szykuje się mega pojedynek :kox: :kox: dużo będzie zależeć od kierowcy
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ gupia woda , nie dobra woda w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
co tu za puchy ? ja też mam bagażnik do opla Dobra panowie , stawiam na 2 setke (chyba że padnie na 22go ) może to was rozrusza ide se olej wymienić jak ktoś ma czas i jakąś flache to może mi pomóc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezly filmik, a ten prwie 4 calowy wydech zrobil na mnie wrazenie mają ludzie pomysły. a widzieliście takiego golfika troche poszerzonego- Spoty Katowice i okolice
nara wszystkim- Spoty Katowice i okolice
no też oglądałem Wojewódzkiego , najlepsze było jak go zapytał czemu nie ma ładnej panny zmień se wszystki zapinki od osłony na trytyki to Ci sie nie uwali więcej- Spoty Katowice i okolice
wezme kompa jak coś, najlepiej niech ktoś mi podeśle smsa przed spotem co bym nie zapomniał, a kabla jeszcze sie nie dorobiłem może by tak gracjan wpadł wkońcu- Mam Talent - Typujemy zwycięzców II edycji
http://mamtalent.plejada.pl/2781,wideo,1,118550,1,Ula%20AFRO%20Fryc,uczestnicy_detal.html#autoplay ja jestem za nią- Spoty Katowice i okolice
to umów sie z kolegami , że jak nie piją na ławce to nich Ci znać dają i wtedy stawiasz auto na strzeżonym- Spoty Katowice i okolice
jak to mówią , powinni łapy przy samej d*pie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning nie umią ci.le docenić czyjejś pracy PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może ex-szefu ?- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
kup te http://moto.allegro.pl/item797566040_oryginalne_felgi_do_vw_audi_skody_i_seata_5x112.html u jeszcze Ci kasa na kołpaki zostanie jakieś ładne - Spoty Katowice i okolice