Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. fajny avatar krolu
  2. siema. wymienialiśmy przegub , dwa łożyska , klocki i amorki z przodu . a w planie mieliśmy jeszcze tylne amorki , ale nas północ zastała
  3. przecież auto nie musi mieć w ogóle bocznych tylnych i tylnej szyby ... także co mają tylne słupki to nie wiem
  4. sorki panowie , że nie podjechałem , ale o północy skończyliśmy z Adrianem robote odwiedził nas Teslic ze swoim GTI TDI a autko mam już prawie skończone, został jeszce tył do zrobienia i będzie cacy
  5. siemka wszystkim . dziś moge sie spóźnić na spot , ale będe na pewno , bo na 16tą jade na wymiane tajli
  6. 4 stówki
  7. gwincior gwincior Kanar, ja Ci moge zamówić te kości w ASO , mam tam zniżki i mieszkam jakiś kilometr od NOMY Piterra , aż mnie zabolało
  8. wpadła nam tu dziołcha i sie chopy pozamykały w sobie. Czemu nikt nic nie pisze ? jak tam po poniedziałku ? ja jestem jutro umówiony na wymiane zawiasu , przegubu , łożysk i klocków , może na spota będe miał już auto , a jak nie to wpadne z buta
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html Czester , nie do Ciebie to było Dokładnie Osa 22go , zapisujcie sie w temacie z linku PS. jadem sobiem właśniem pom Gwinciorosławam
  10. siema, troche was zmobilizuje jak do tego wtorku pęknie 200 to stawiam , a potem już nie
  11. W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami no chyba że masz w baku jakiś mega gnój ale o tym trzeba by poszukać na forum ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp to nie deptej na zimnym i będzie gicior te specyfiki ponoć są dolewane do "v-power" "ultimate" itp.
  12. Siemka, chce ktoś moje zawieszenie ? amory plus sprężyny :gwizdanie: to szykuje się mega pojedynek :kox: :kox: dużo będzie zależeć od kierowcy
  13. siemka ziomki, ja kupowałem pare dni temu łożyska, ale nie pamiętam ile kosztowały . chyba jakoś 130zł/szt. Adrian z eSki ma zamówił , bo ma taniej no i ogólnie wywaliłem ponad tałka na tajle :gwizdanie: dwa łożyska przód, klocki przód , 4xfiltry , olej motul , przegub przód ... ale mam nadzieje , że conajmniej do wiosny nie będe musiał grosza wsadzić w auto , bo chyba ocipieje a światła mi nie świecą z przodu (S6) ,bo mi zgnił mój wspaniały układ gupia woda , nie dobra woda w przyszłym tygodniu se zrobie nowy i go lepiej zabezpiecze przed wilgocią a teraz spadam, 3m Cie sie jakoś beze mnie do jutra
  14. co tu za puchy ? ja też mam bagażnik do opla Dobra panowie , stawiam na 2 setke (chyba że padnie na 22go ) może to was rozrusza ide se olej wymienić jak ktoś ma czas i jakąś flache to może mi pomóc
  15. niezly filmik, a ten prwie 4 calowy wydech zrobil na mnie wrazenie mają ludzie pomysły. a widzieliście takiego golfika troche poszerzonego
  16. nara wszystkim
  17. no też oglądałem Wojewódzkiego , najlepsze było jak go zapytał czemu nie ma ładnej panny zmień se wszystki zapinki od osłony na trytyki to Ci sie nie uwali więcej
  18. wezme kompa jak coś, najlepiej niech ktoś mi podeśle smsa przed spotem co bym nie zapomniał, a kabla jeszcze sie nie dorobiłem może by tak gracjan wpadł wkońcu
  19. http://mamtalent.plejada.pl/2781,wideo,1,118550,1,Ula%20AFRO%20Fryc,uczestnicy_detal.html#autoplay ja jestem za nią
  20. to umów sie z kolegami , że jak nie piją na ławce to nich Ci znać dają i wtedy stawiasz auto na strzeżonym
  21. jak to mówią , powinni łapy przy samej d*pie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning nie umią ci.le docenić czyjejś pracy PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
  22. kup te http://moto.allegro.pl/item797566040_oryginalne_felgi_do_vw_audi_skody_i_seata_5x112.html u jeszcze Ci kasa na kołpaki zostanie jakieś ładne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.