Treść opublikowana przez keżor
-
Partyjka szachów
zapytam taty , bo sobie czasem lubi pyknąć , ale nie lepiej siąść i pograć na przykład na jakimś kurniku czy coś ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozumia w wiśni robak , ale nie kurtfa w michałku a zmieniając temat , patrzcie jak było ładnie w Zakopcu tydzeń temu http://images46.fotosik.pl/198/1148156ca6b7d1bb.jpg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chciałem sobie cukierka zjeść , wziąłem sobie michałka , odpakowałem , pajsłem sie i k**wa jego mać z d*py strony wylazła mała glizda , także smacznego wszystkim życze ja naszczęście jej nie wdupiłem :gwizdanie: Michałki z Hanki k**wa jego w dupe
-
Spoty Katowice i okolice
no raczej :> też no raczej może za tydzień na spocie zrobimy grilla ?? można skoczyć na doline (pare metrów od parkingu gdzie sie spotykamy )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu , no widze że sie udało jeszcz tylko znaczek zmiań na chrom i tą maske wyprostuj
-
Spoty Katowice i okolice
i jak tam? doszedłeś już do siebie ?? Marta zdała prawko za pierwszym podejściem dobrego miała nauczyciela jak widać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema wszystkim, narazie nie nadrabiam waszych wypocin , może wieczorem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema, wróciłem wkońcu i nadrobiłem te kilka stron brakowało mi we wtorek tego spota ale co poradzić to widzimy sie we wtorek lece nadrabiać reszte tematów
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: chce to zobaczyć ! ! ! a prosze Cie bardzo
-
Spotkania na drodze
a ja dziś widziałem na parkingu w katowicach pod SCC srebrną B6 z dość niekonwencjonalnym przodem czarno od grilla do gilla i chrom na metry :gwizdanie: ramki klubowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześć dziewczyny , co tam ? ja nie będe na spocie w piątek , dobrze że już widziałem nową fure pucka Guru , przy tej samej prędkości jak wpadniesz w poślizg, to sądze, że prędzej opanujesz Q niż Q
-
Spoty Katowice i okolice
siema Panowie , ja niestety nie dam rady jutro dojechać na spocisza , ale mam nadzieje , że nie odwołacie przez to spota i sie normalnie odbędzie jade do zakopca połazić po górach :gwizdanie: chce ktoś jakiegoś drzewnianego orła?? Maxito , może sie jakoś jutro ustawimy i Ci podrzuce tego SDka bo mi aż głupio , że tak długo go przetrzymuje widziałem dziś B6 z przedem od B9 znaczy chrom na metry pionowo i ta luka między grilami na czarno nie śmieje sie bo zauważyłem także ramki klubowe z naszego klubu rej SW...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja też zaraz spadam , także 3mcie sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo ssaki leśne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema. nadrobiłem zaległości Pucek , fajnie żeś je kupił !! autko bardzo OK , tzeba tylko ogarną drzwi kierowcy , i ten bagażnik spryski miodzio gdyby tam jeszcze była trójramienna kiera to chyba bym Ci zazdrościł furki
-
Spoty Katowice i okolice
na forum to cisza, a na spotach to sie wam japy nie zamykają :polew: co tam panowie ?? nie cieszycie sie jutro do roboty , albo do szkoły (Gracjan )
-
Spoty Katowice i okolice
ale na zegarach masz te 90 ?? sprawdź sobie na Climatroniku , a jak coś to podepniemy vaga na spocie i sprawdzimy dokładnie
-
Spoty Katowice i okolice
jak masz climatronik , to naciśnij jednocześnie zamknij obieg (autko) i strzałke do góry , następnie plusem znajdź sobie kanał 49 i tam będziesz miał dokładną wartość w stopniach płynu chłodzącego , po normalnej jeździ powinno dobić do 90 i wahać sie max o 87 do 104 , jak jest poniżej 86 to termostat powoli sie kończy , jak jest mniej niż 80 to polecam wymienić na ori z ASO
-
Spoty Katowice i okolice
albo wsumie nie takie duże , bo wychodzi troche powyżej 7 litrów , a to jest do przeżycia jak sie lata dość szybko po mieście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no spocik , fajny , ale pogoda bardzo o dupe rozczaś
-
Spoty Katowice i okolice
jak zaczniesz jeździć w miare regularnie na spoty to bardzo chętnie będziesz miał za free wszystko a co dolega autu ?? widze że spalanie troche duże, jeżeli masz seryjny program pewnie termostat dupnięty no w życiu by my sie nie domyślili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam dwa zice to jeden moge odstąpiś w przystępnej cenie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w kato też nie pada , ale słyszałem wczoraj, że taka pogoda ma być do niedzieli ,a od poniedziałku znowu ładnie
-
Spoty Katowice i okolice
to on dalej tego nie sprzedał ? już sie kiedyś zamierzałem na niego , ale nie miałem 400stów na zbyciu , no nic, kupuj bo warto sonar , dayline a właściwie jak kupujesz to tylko valeo , depo , fk , tyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem na 3 stawach... przecież padało