Treść opublikowana przez mateogda
-
[B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
Sterownik lpg do niczego nie potrzebuje odczytu z sondy lambda, a pozycja map dla sensora 013 zawsze jest n.d. Swoją drogą 16l to już całkiem przyzwoity wynik jak na 2.8
-
[B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
Zależy co masz na myśli pisząc "starą", ale raczej nie!
-
Pytanko Passat 1.8i 1990r
Wiem, że były. Były też na gaźniku 2E3 albo 2EE (jeżeli dobrze pamiętam). W takim silniku mogła paść membranka w pompce paliwa i stąd benzyna w oleju.
-
Pytanko Passat 1.8i 1990r
Jaki konkretnie jest silnik w tym passacie (oznaczenie), nie jest to przypadkiem na gaźniku jeszcze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://allegro.pl/my_page.php?uid=13604138
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów dynamicznych ( za wysokie spalanie )
W takim razie masz sterownik od innego silnika, więc może dlatego masz problemy. Po logach można jedynie powiedzieć, że masz termostat do wymiany. Jak byś dociągną do 6000 rpm można by jeszcze ocenić przepływomierz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka Patryk !!!
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Wręcz przeciwnie, pojeździj dzień lub dwa i potem pokaż gr 032 bez uprzedniego kasowania błędów. W niektórych sterownikach skasowanie błędów, nawet jak ich nie ma, powoduje skasowanie wartości wyuczonych sondy.
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Kasowałeś błędy przed zrobieniem logów?
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Na jałowym, to dosyć statyczna wartość.
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Sonda zacznie pracować i wprowadzi korekty....
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Tak jak sugeruje tuszek77, możesz mieć rozjechane korekty i samo przełączenie na benzynę niewiele tu zmieni.
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Nie chodzi mi o wyłączenie gazu na chwilę, tylko o nie używanie go przez np. tydzień. 8 i 12
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
Jak nie używasz LPG problem też się pojawia? Jaką masz instalację, u kogo robioną?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Od kiedy to Bieniek ma coś do powiedzenia?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie zauważyłem, że ostatnio nic nie potrzebujesz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sam jesteś ŁOŚ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bardza śmieszne, naprawdę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zajechałem wczoraj na matarnie....... .......... przydał by się internet w domu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
były dopóki samochodu nie dostałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks koło czymie, wyje ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No temat zajebiaszczy
-
[B5 ANB] Zawór kombinowany
Zostawiłem z nadzieją, że kiedyś kupię nowy zawór.
-
[B5 ANB] Zawór kombinowany
Od "recyklingu" spalin to jest EGR, który w tym modelu nie występuje!!! i żadne spaliny nie mają się wracać, bo tylko zasyfią przepływomierz. Ja z zaślepionym zaworem jeżdżę drugi rok i żadnych niedomagać z tego tytułu nie zauważyłem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: