Treść opublikowana przez KANAL
-
[ALL B5] Montaż rolet za 20zł
Nie lepiej sciemnic szybe? Skoro nawet drzwi nie mozna otworzyc z roleta rozwinieta. Znam dzieciakow... no chyba ze ''dyscyplina musi byc'' i dzieci wiedza co im wolno a co nie
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Pomysl o tym o czym pisalismy na GG i byc moze sie dogadamy... jak tylko bym sie zabral wzialbym i felgi.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Nie oszukuj sie VT[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________ Z tego bialego golfa 2 do poprawek ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ehhh sory ze glowe zawracalem, ja juz znalazlem jak pisasli chlopaki... w odpowiednim dziale dot. czesci. Pewnie za powno pisze i poszedles. Sory, wybacz.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:26_________________________________________________ A kosztuje ok 200zl
-
[B5 1Z] Głośny nowy wydech
EDEX to g**no ale moim zdaniem jakies normy powinno spelniac. Ja za przyczyne bralbym brak katalizatora - mowi ze wycial pusta juz puszke... dla niego pusta dla innych nie. Byc moze kat byl zapchany, zuzyty ale podejrzewam ze pucha tlumila dzwiek. Jak w e36 wycielismy kata i tlumikarz wstawil strumienice... dla niego bylo bez zmian.... my nie moglismy tym jezdzic. Oni jakkos z przymruzeniem oka podchodza do tego. Chyba sa glusi.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
220 zl to nie az taki kosmos patrzac na ceny ludzi ktorzy rozbieraja autka. Za pokrywe silnika do Vki, plastikowa chca czesto 100zl wiec jak za rarytas cena jeszcze do przelkniecia. Musze pomyslec bo juz zaczyna mi sie w glowie pier***ic od wymyslania co by przymodzic.
-
Pomoc przy wycenie wartosci Laptopa MSI gx600
Ja licytowalbym go do 750 zl i chcialbym przyrobic na tym ok 300zl. Za tysiaca sprzedasz. Kwestia czasu, mysle ze nie dlugiego. Jedna aukcja do konca, moze druga.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
TOPOR, ta oslona komory silnika po stronie kierowcy dostepna jest w ASO, sprawdzales czy pod spodem jest jakis nr katalogowy czesci? Ladnie wygladala by Vka zabudowana i z drugiej strony.
-
[ALL] Sygnalizacja otwartych drzwi
Napisal 99rok... wszystko jest ok, auto po drugim lifcie, model 99 czyli zegarki czerwone bez sygnalizacji otwartych drzwi. Model 2000 posiada biale zegarki i sygnalizacje otwartych drzwi.
-
[B5 ADP] Pomocy...gorące powietrzę wieje na szybę
Ciekawe na jak dlugo... ja poradzilem sobie z dwoma silniczkami i jak na zlosc dzisiaj z ciekwosci podlaczylem VAG i blad dokladnie taki jak u Ciebie. Wiesz moze ktory to silniczek i gdzie sie znajduje?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jak to jest z zarowkami podswietlajacymi FIS? U mnie wszystko zawsze swieci na czerowno? Nawet rezerwa. Moze ktos pomoc ? Ktoras zarowka powinna byc normalna biala?
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
Bardzo ladna, podoba mi sie, ladny ma pyszczek
-
bura sukA / wiejski mod str3
A ze to soczewka to spokojnie tam mozecie jezdzic, nawet wygodniej dla Was jak kupicie od Anglika. W Polszy przestawi sie soczewke na euro.
-
bura sukA / wiejski mod str3
Ehhh gosciu Zamiast sie pytac na PW to Ty robisz problem z kierunkami bocznymi Boczne kierunki pasuja P&P... i jak na moje to zakupilbym tak jak ja, biale od SKODY fabii czy octavii. Koszt za komplet niecale 20 PLN. Chyba ze jakies dymione ale to kwestia gustu, Tobie ma sie podobac. A co do lamp z przodu to tez zaden problem. Jak z xenonem nie poradzisz to wiesz kto poradzi jak przyjedziesz Ja juz zaraz rok bedzie jak jezdze na HIDach i jest bajka. Wlasnie zalozylem silniczki do regulacji lamp, ustawilem w koncu jak potrzeba lampy i jest kox Ja tu widze wlozyc jeszcze kilka stowek i autko bedzie wzor. Lampy przod i tyl po II lifcie, xenon i grill od eSki albo po II lifcie.
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
Pakiet oswietlenia mam w standardzie takze sloneczka podswietlone sa... napalilem sie na ta lampke, czekam 1,5tyg i niepowazny sprzedawca w zywe oczy twierdzi ze wyslal juz dawno a poproszony o nr nadania milczy. Jutro zamawiam w ASO i pomecze sie z przewodami. Pozdrawiam, dzieki za szybka odpowiedz. Jesli mialbym problemy z podlaczeniem mam nadzieje ze bede mogl sie do Ciebie usmiechnac
-
[B5 ADP] Audi A4, 1.6, sedan, seria
AUGUST, powiedz mi czy ta lampke jesli zamowie w ASO dam rade podlaczyc jakos bez wtyczki? Zalicytowalem na allegro 10 dni temu i jeszcze nie dostalem paczki. Kontakt ze sprzedawca jest bardzo utrudniony, jak odbierze telefon to obiecuje ze wysle nr nadania zebym mogl sprawdzic na poczcie co z paczka i po tym cisza. Zamwiajac w ASO mam gwarancje ze lampke odbiore na drugi dzien tylko ze bez instrukcji podlczenia i bez kostki. Mam ochote nie odebrac tej paczki jak juz przyjdzie bo podejscie tego allegrowicza jest conajmniej dziwne. Ciesze sie ze zamowilem za pobraniem.
-
Polska policja zatrzymuje obcokrajowca, uczestnika Race Rage..
Masz racje w 100% nie jestem miskiem ale Panowie, zejdzcie z Nich jesli chodzi o znajomosc jezyka. Kolega ma racje, jedziesz do Niemiec i w jakim jezyku Panowie policjanci z Wami rozmawiaja? Wlasnie w ojczystym.
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem Webasto
W ostatecznosci wykrecic mechanizm i pojezdzic po magikach ktorzy dorabiaja rozne rzeczy np do maszyn przemyslowych - maja tokarki i duzo bardziej skomplikowane urzadzenia. Dla nich zebatke dorobic to tylko kwestia wzoru i czasu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak powinno byc powinien sie wlaczyc/wylaczyc Ekran? U mnie jak np przy srednim spalaniu przytrzymam reset to resetuje sie srednie spalanie, to samo z czasem jazdy, pokazuje 00:00 ale ekran nie wariuje, tzn nie wylacza sie.
-
Jaki telefon dotykowy wybrać ?
Sam kiedys mialem nokie 6310i wiec wiem o czym mowisz , nawet radzilem tacie by kupil znowu taka nokie, ale jest pare przeszkod na drodze: pamiec tego telefonu pozwala na zapisanie tylko 250 numerow w ksiazce telefonicznej a tata kontaktow ma grubo ponad 400 , telefon nie posiada BT- a potrzebne to chociazby w aucie :gwizdanie: . Ta bateria to skuteczny argument, zeby nie kupowac zadnego telefonu nafaszerowanego bajerami. Ale w takim razie jaki telefon kupic? Teraz wiekszosc telefonoiw posiada milion bajerow czesto nieprzydatnych. Najlepiej byloby znalezc w miare prosty telefon, czytelny, ze sporym wystietlaczem i porzadna bateria, ale ten spory wyswietlacz czesto wykucza dlugo trzymajaca baterie. W zasadzie chyba zawsze sie to wyklucza, nie? Pomyliles 6310 bez i - zielony wyswietlacz , z wersja z "i" - iebiesko białe podswietlenie. Posiada ona bluetootha i przede wszystkim smialo mozna zapisac wiecej kontaktow niz 250sztuk.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
dokladnie piec ktory bedzie porownywalny do folii jaka mialem ( srednie przyciemnienie ) bedzie i tak mial przekroczoa wartosc przepusczalnosci swiatla ktora dla szyb bocznych wynosi 70% i jest to wartosc praktycznie osiagnieta przez producenta. jako ciekawostke podam ze nawet zastosowanie przezorczystej folii antywlamaniowej przekracza ten prog przejrzystosci w niektorych autach. wiec piec odpada bo zamiast drapania bede musial wymieniac cale szyby lub jechac spowrotem do pieca z nimi ( bo piec jest usluga ktora mozna cofnac ) pozatym na 'piecu' widac wszystkie ryski, odciski palcow a po zbiciu jednej szyby ciezko dobrac identyczna barwe pieca do reszty szyb. U Was do kazdego sapia o szyby czy na Ciebie sie uwzieli? Ja u siebie jezdze 2 lata z ciemna szyba i xenonem, mialem kilka kontroli i nikt o nic nie sapal. Za to "kolega" ode mnie z miasta juz dwa razy w E36 drapał szybe. W tym momencie jezdzi bez sciemy i bez hidow - powod - sapanie przy kontroli do miskow i udawanie kozaka
-
[ALL B5] Po wymianie zawieszenia - auto stoi za wysoko
Z tymi 15cm to na pewno przesadzil. Na feldze 18 cali na seryjnym zawiasie moze byc takie wrazenie... jak ktos wyzej napisal. Chciales koze to masz koze.
-
[B5 AWM] Po chipsie-co jest nie tak z gazem???
Jak program robil tez po kosztach, tak samo jak instalacje to wcale bym sie nie zdziwil. A co do tego bronienia swoich gazownikow... nie bron ich tak kolego bo jeszcze mozesz sie zdziwic jaki oni maja wplyw na to jak autko chodzi. Brat w E36 zalozyl sekwencje. Od poczatku odkad byl LPG byly problemy z BENZYNA po odpaleniu. Jak byl zimny dusil sie, dlawil, strzelal - na BENZYNIE. Wczesniej byla bajka - 316i na pasku z ori przebiegiem 230tys km. - nie brala grama oleju. Silnik chodzil jak malina. Ale od kiedy byl LPG na benie przez jakis czas byla kupa. Pojechalismy do gazownika z reklamacja - jego odp. - Panie, przeciez nei chodzi na benie a na gazie chodzi jak ta lala... moze sonda, moze przeplywomierz. Brat podmienil wszystko, wymienil czujniki jakie tylko mozna bylo i dalej to samo. Zrobil kabelek i od niechcenia podlaczyl kompa, poczytal w sieci jak ustawic STAGa 300 i od tego momentu skonczyly sie problemy na BENZYNIE. Autko z rana odpalalo i pewnie odpala u nowego wlasciciela bez najmniejszego problemu, odrazu ma moc, nie strzela... Takze ja na gazownikow bym uwazal.
-
[ALL B5] Jaki sprzęt do wzmocnienia basu ?
Jak jestes laikiem a radio ma wyjscie na wzmacniacz to proponuje wzmacniacz a do tego podpiac skrzynke basowa. Jesli masz skladane fotele w A4 to... " bedzie Pan zadowolonyyyy"
-
Zdarzenie na drodze + bójka
Dlaczego? Bo mial lepsze jeb***iecie To co, teraz zeby byc poszkodowanym trza sobie dac obic morde? Dzialal w obronie wlasnej, chyba ze opis jest niezgodny ze stanem faktycznym i np. gosc go zblokowal i kazal zbierac papierki a Nasz koelga zagral cwaniaka i z powodu postury i sily natrzaskal kolesiowi po gebie Ale chyba wtedy nie pisalby tutaj na forum.