Treść opublikowana przez LySyKilla
-
A4 B5 Avant - wymiana żarówek trzeciego światła stop
Dobra a teraz to samo poprosze ale w nie w Avancie :biggrin:
-
[A4 B5 1,9 TDI] Mój holenderski nabytek :)
Fajna furka, zmiany kwestia gustu, a propo Angel Eyes to moim zdaniem nie robmy z Audi BMW jak ktos to juz napisal
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
Racja felgi nie za bardzo sama malowalas?
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
No coz moc jest z Toba
-
RS4 vs M3
Twardy jest to fakt ale czego sie spodziewac kurde 420 kucy jednak wciska w fotel i musi byc twardy nie wspominam juz o zakretach bo to norma. Na Polskie drogi to nawet golfy sa za twarde punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia...
-
RS4 vs M3
RS4 mialem przyjemnosc troche potanczyc i chyba ze trzeci raz o tym pisze.... czy ja sie chwale hehe M3 niestety nie ale jak ktos ma to chetnie chwyce za lejce i porownam obie bestie oczywiscie obiektywnie rzecz biorac I tak juz na marginesie jak cytujecie kogos to zaznaczajcie dokladnie txt THX
-
RS4 vs M3
Tak jak mowil Clarkson i ja sie z nim zgadzam, a mianowicie auta podobne z drobnymi roznicami S4 latwiej sie prowadzi co tlumaczy naped. M3 jak kazdy wie tylny naped a przy tej mocy to trzeba umiec to prowadzic jezeli wolna jazda komus nie wystarcza, a nie sadze zeby ktos kupil M3 tylko po to zeby odbierac dzieci ze szkoly. Chociaz... Osobiscie wole Audi ale jestem fanem niemieckich aut chyba jedyne co lubie u Frycy i chetnie pobawilbym sie taka bestia z tylnym napedem ale na co dzien wiadomo A co do RS4, no coz brak slow... rzadzi!!! Gdzies pisalem ze mialem okazje pojezdzic i jak przesiadlem sie z powrotem do swojego TDI to coz moge powiedziec... hehe ale i tak daje rade
-
RS4 vs M3
Z tego co pamietam to porownywal S4 do M3 i wypadly podobnie z delikatna przewaga S4 ze wzgledu na naped quattro. M3 okreslil z kolei za bardziej agresywne. Z tym ze to bylo jakis czas temu moze nakrecili cos nowego. Ale w Top Gear jedyny wystep owczesnej RS4 jaki widzialem to jak Clarkson scigal sie na szczyt gory z kolesiami co sie po niej wspinali a potem na dol kto widzial to wie o czym mowie....
-
[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka
Ladna ladna ale co za problem chip i masz ok 140 kucy dodam szkoda ze nie
-
Repliki
Dziury sa ale nie w takiej postaci i ilosciach jak na drogach w kraju a do kraweznikow powolutku powolutku i z pewna odlegloscia sie podchodzi i tyle
-
Podpiecie głośników orginalnych tył
Mialem ten sam problem meczylem sie z tym dobre dwa tygodnie a ze majster ze mnie zaden dopiero jak zajechalem do kraju kolzeka w warsztacie w 10 min sie z tym uporal jak to zrobil nie powiedzial ale na pewno ktos tu wie. Spece w UK oczywiscie nie potrafili tego zrobic i wpychali mi nowe glosniki w kazdym badz razie gadali o obejsciu wzmacniacza czy cos... POLAK POTRAFI ...
-
Repliki
No ale niestety tylko 18"
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
Ladny ladny od razu widac ze wersja zza oceanu automat no coz wygodni sa.
-
Polecane opony letnie
Osobiscie polecam Michelin Pilot Sport mialem wczesniej 205.55.16 super oponki zajechalem je do konca a pozniej przeskoczylem na P6000 nie tak dobre ale tez niezle troche miekkie teraz mam jakies chinskie SUNNY kupilem z felgam ale czas na zmiany i wroce do Michelin`ow
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Mobil 1 Turbo Diesiel Full Syntetyk i wszysytko jasne.....
-
[B5 1.9 TDI AFN + AFTOMAT] nowy grill SSSS
mam caly komplet takich felg z oponami P6000 sport 205.55.16 w garazu ostaly mnie sie jak zmienilem na 18" oddam tanio jak komu sie chce do mnie pofatygowac
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
Ladne ladne ale nie bede juz powtarzal tego co juz napisane. Powiem tak auto sliczne wiadomo i moc jest z nim, szkoda ze tak malo ich sie widuje na Polskich ulicach. Osobiscie widzialem na zywo i mialem okazje nawet pojezdzic wrazenia wiecej niz pozytywne 420KM ujazmione w sumie niepozornie wygladajacym aucie. Koszt nowego bez wiekszych udziwnien jakies 50 tys funtow nie wiem jak w Polsce ale tez nie malo co fajne bez wiekszych oplat mozna pozbyc sie emblematow.......
-
Repliki
Biegi i wszystko inne jest tak jak wszedzie. Niekiedy ktos mnie pytal czy gaz jest po lewej itp ale nie wszystko jest normalnie oprocz kiery no i wycieraczki cisna w inna strone hehe ale to szczegol. Jak zmienialem sprezyny z tylu na nowe bo stare sie ulamaly i bylem po nowe kolezka w serwisie mi mowi ze ta wersja ma nieco inne zawieszenie tzn A4 quattro 1.9TDI 110 ma z lekka nizszy zawias niz inne A4 i musi mi zamowic sprezynki bo do mojej nie ma
-
Repliki
Kosztowaly mnie 450 funtow ale kupilem w innym miejscu okolice Brentwood a dokladne Basildon Nie chcialem zamawiac dopoki nie zobacze. Chlop mial tam ten sam wzor ale dwa rodzaje te co mam to polerowane wykanczane diamentem czyli niestety na zime i sol na drogach sie nie nadaja. A kierownica czy nie z tej.... tutaj gdzie jestem sie nada nie obnizalem
-
Potrzebny mechanik od chip tuningu w Angli
Taa jak chcesz napychac hajc angielskim nierobom ktorzy skasuja Cie jak za zboze i gowno wiedza to jedz. Mysle ze taniej bedzie jak pojedziesz do Polski na urlop na przyklad i tam to zrobisz i przy okazji przegladzik itp.
-
Repliki
Rozmiar 18" oponka standard 225.40.18
-
Repliki
Powiem tak jestem tu swierzak ale A4 juz mam jakis czas. Ale nie w tym rzecz zmieniam fele z 16 na 18 225.40.18 ale nie o rozmiary mi chodzi. Znalazlem felgi repliki A8 RS4 wygladaja niezle AUDI STYLE REPLICA ALLOYS ale jestem ciekaw co wy o tym myslicie. AAA i jeszcze jedno pytanko do fachmanow czy A4 1.9 TDI quattro rozni sie w wysokosci zawiechy od innych?? I juz po krzyku bylem zobaczylem kupilem a wyglada to mniej wiecej tak [ Dodano: 04-03-2007, 19:46 ] Brak uwag no coz malo popularny jestem hehehe moze dlatego ze mam garba i ciagne lewa noge za soba no nic jak siedze w aucie nie widac az tak bardzo hehehe