Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
pojadł, jeszcze nie popił bo byłem kierowcą ale już sie piwko grzeje na gazie więc zapodam cieplaka ale wracając coś mi furka nie tak chodziła puszczając sprzęgło bieg nie łapie tak na jeden raz ale są odczuwalne takie niby szarpnięcia, nie są mocne ale jednak odczuwalne, dodam, ze mam nowe sprzęgło nie wiecie co to może być ?(może to mieć coś wspólnego z rozrządem ? )[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:07_________________________________________________porównałbym to do jazdy na biegu bez gazu i takie dodawanie gazu i puszczanie od razu - często eLki tak szarpią, tylko, że u mnie to jest dużo mniej widoczne ;(
-
Spoty Katowice i okolice
dostałeś mojego smsa ?? A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :> A po co skoro jest jasno i nie widać, że świeca Keżor myśli, że wszyscy mają takie lampki na choinkę jak jego ledy z eS 6
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie Zdrowych i Wesołych
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych i takich co pisaliście powyżej :> no i oczywiście "pakiet lenistwo'' i ''pakiet obżarstwo''...........w serii dla każdego :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
żółty lepszy
-
Spoty Katowice i okolice
zrobić - za jaką kwotę? ja pisałem kiedyś z Kozłem - 1 osoba która na forum to zrobiła... no to tyle co ci na gg posłałem
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu wyczytałęm sporo jednak wole jak mi to zrobi ktos kto już to robił, gadałęm z Boniem i powiedział mi, że seba1-2 to robi, i z nim też pisałem i może zrobić Rafał siła wyższa, ale kolacje też zjadłem ściepy wszystkich krajów - pizza
-
Spoty Katowice i okolice
jak spot ? widzę,że SG chłopaki byli ja sobie pluje w twarz ale robota mnie dzis zaskoczyła jak nigdy ale też wiem, że bede rezł FIS'a wiem,że dal Was to nie rezanie ale dla mnie frajda
-
Spoty Katowice i okolice
nie chodzi o to, zawsze staram się być na spocie zwłaszcza jak są goście no nic cos wykombinuje dla prześmiewców dodam, że to nie przez moją
-
Spoty Katowice i okolice
:wallbash: jest duża szansa, że nie dojadę dziś, a jeśli to nie na długo :wallbash:
-
Ile pali Wam gazu?
no ja właśnie robię dużo krótkich kursów, prawie jak taksówkarz :> więc podjadę do mojego gazmena i mu powiem rób żeby przełączał się szybciej :bicz3: dzięki za odp
-
Spoty Katowice i okolice
z upalania śniegu nici...bylem na parkingu na lotnisku i lipa asfalt goły zero śniega, no chyba, że na płytę lotniska wbijamy dziś :gwizdanie:
-
[B5 APT] Nie odpala
to dobrze, że się sprawa wyjaśniłą, jeśli chodzi o LPG to trzeba bardzo dbać o sprawy związane z zapłonem
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
no nie musisz, już Ci pozwoliłem nie no ok przyjeżdżacie jutro ?
-
Spoty Katowice i okolice
ok koniec żartów to możesz przyjechać
-
Spoty Katowice i okolice
ok to już wysyłam privy do wszystkich prócz Miszki że przenosimy spota a będziesz wiedział do kogo wysłać ? ? :polew: :polew:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
już nie bądźcie takie cipuchy obrażalskie, diman co na wache szkoda ?
-
Spoty Katowice i okolice
już nam się nie chce przychodzimy ładnie w gości to nas wyganiają ;( no fakt kapelusz był na wstępie
-
Spoty Katowice i okolice
a zamułka na maxa, trzeba by jakiego mega spota zrobić może wpadniecie jutro do Kato wiekszą ekipą takie wigilijne spotowanie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:07_________________________________________________już cała chołota sie zleciała... a tak spokojnie było
-
Spoty Katowice i okolice
a sio mi stąd :bicz3:
-
[B5 AFN] Wymiana licznika z 98r na 2002r
też mi sie marzy FIS, Xris wymieniłeś już to ? i jakie koszta i może jakieś fotostory
-
[B5 APT] Nie odpala
miałem podobnie w zeszłym roku w zimie jak mrozy były, odpalił ale jak przełączał się na gaz wtedy tracił moc i silnik przestawał chodzić i tak przez cały dzień, każda próba jazdy na lpg kończyła się zgaśnięciem silnika, nie wiem co było przyczyną bo w końcu się odmulił, nie jestem szpecem ale może to wina temperatury ?
-
Ile pali Wam gazu?
a jak to jest z tym przełączaniem sie na lpg, bo mi przy ostatnich mrozach to przeskakuje na lpg po 4-5 km jak macham krótkie trasy po mieście to praktycznie tylko na benzynie jeżdżę da się to jakoś ustawić żeby przełączał się szybciej ? ? ? mam instalację brc