Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. ide spać nara
  2. niema nic bardziej lepszego jak K.O hehehe i np podróż autobusem na zajezdnię ahahha :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________Miszka, Rafał a wy jakie macie założone xenony? 4300K 5000K 6000K ... ? no ja juz pisałęm wcześniej, ja mam 0000K
  3. ja niedawno piłem Uboty pierwszy raz chyba po 5 latach przerwy, efekt ------>K.O
  4. psssssssssssyt...4 bronek owarty Wasze zdrowie Panowie
  5. no tak ale na konto tylko podstawa wpływa, a za 12 000 netto ciężko wyżyć :>
  6. Nad czym tak myślisz Miszka? nad kolejnym bronkiem...narazie wypiłem 3, jutro wolne więć :gwizdanie:
  7. płytę mu wsysło, wymienił radio ale kable reagują tak jak na kasetę :polew:
  8. a weście Wy sie wszyscy gońcie
  9. no wystarczyło troszkę ponad 1h i już padło ponad 3 stówkę Baq dla mnie Browar Wielkopolski - LECH [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:09_________________________________________________Mike - fotka ok a raczej to co na niej jest masz u mnie 4 pak na wtorek k**wa ale będzie pijaństwo na spocie
  10. ja mam 0000k
  11. ja na lemforderach ori (bo widziałem również podróbki o nazwie lemforder ) zrobiłem do tej pory 80tys km i jest ok nic nie puka nie stuka, jestem zadowolony(jazda po górnym i dolnym śląsku w tym przepiekny i równiutki Wałbrzych ) cena nie mała ale zadowolenie 100% ale nie chce mówić też że inne są złe
  12. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________a gdzie reszta spamerów ? pewnie bedzie tak samo jak przy pierwszej 100-ce, do wieczora cisza, a rano 307 i zas spam do ogarnięcia do południa
  13. zacząłem sie śmiać z tego co napisałem : zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka no masakra :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:45_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:47_________________________________________________a ja sie dziwiłem, że mi popekało
  14. zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka, :polew:
  15. nie koniecznie czasami opornie u nas ze spamem mike bede w domu to zobacze ale i tak już dzięki zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka, i tutaj zaskoczenie...w Katowicach ok 500 m od mojej chaty, asferyczne 21 zeta to b.dobra cena(ale nie ori i cena za samo szkło) ale i tak good price
  16. niestety nie, mam zmienione radio a na ori nie bardzo się znam ale coś napisałęś o Vag'u...to może Krolu albo Keżor te dwa stare rezacze będą coś wiedziały
  17. Mike -ok wyslij mi te foty Gracjan to kiedy wpadasz na spota pod Real?....tylko we wtorek a nie czwartek [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:29_________________________________________________
  18. zamienić na diesla Ostatnio mój znajomy - posiada A6 1999 1.8T + LPG powiedział mi, że jego pali przy dość dynamicznej jeździe po mieście max 10L gazu, a na trasie przy prędkościach grubo ponad dozwolonej ok. 8 L Ja tylko słuchałem i mało co nie Nie wiem czemu ludzie mocno zaniżają te wartości też mnie to zastanawia, że tan sam silnik i cała reszta a różnica w spalaniu nawet 5 litrów :gwizdanie: chociaż znajomy ma eS 6 4.2 quattro i przy lekkiej jeździe(max do 110 na trasie) pali mu 12 gazu, ale przy normalnej jeździe to ok 20, nie mówiąc o mieście-okolice 30l w godzinach szczytu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:14_________________________________________________i to mam potwierdzone dane bo byłem pasażerem podczas tych pomiarów
  19. ja bym celował w Nokię tak na poważnie, proste menu, ładny wygląd, dobry serwis...same plusy Blackberry mam firmowe - fajne ale bardziej pod neta, e-mail, kalendarz, organizator, przypomnienia itp... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ps.Mike włóż już do auta to lustrko co być nie zapomniał :gwizdanie:
  20. piękna kolejka...brameczki
  21. zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie: Blackberry [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ coś się dzieje
  22. muza - Dżast Fajf Wachacz - pamiętaj lemforder
  23. jak Wy to robicie ? mi potrafi spalić 10 ale tylko w trasie, cykl mieszany i samo miasto nie ma bata zejść do 10 co trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić żeby to spalanie troszkę spadło(prócz kierowcy :> )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.