Treść opublikowana przez Miszka82
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja bym to zamknął...ja rezając swoje lampy wczytałem się w opis Endriuu i wszystko grało, nic na siłę wszystko delikatnie poza samym rezaniem blachy(tu trzeba na chama:) a tak to wszystko było GIT Dodam, że wtedy ten temat miał około 25 stron i było to samo, przeciez nic nowego tam sie nie pojawia :wallbash: jeszcze raz słowa uznania dla Endriuu
-
Spoty Katowice i okolice
ja się piszę, będę miał już drugą objechaną b-7 na koncie :gwizdanie: jednak nie ma co..co kierowca może zrobić z autem
-
Spoty Katowice i okolice
Czester nie podpowiadaj bo to nie kompakt dysk ...i co z tymi fotkami co robileś w Czewie ? ja bym prosił o jakąś kasete tfu tzn płytę ze zdjęciami i filmikami... A po tym teledysku przynajmniej wiadomo na jaki rynek były b7-ki robione
-
Spoty Katowice i okolice
Max oglądałęm ostatnio teledysk i pojawia się tam taki dziwny przedmiot w 39 sek (spada z nieba) nie wiesz co to ?
-
Spoty Katowice i okolice
widzę, że wczoraj ciekawie było...a gdzie żeśta się wyścigowali ? Krolu choć wcalę się nie dziwię bo jak jechaliśmy do Czewy objechałem Dimana - on później mówił, że niby z 2 -ki ruszał itp Podsumowując - B5 jest najlepsze pod każdym względem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
widzę,że angielski stopień podstawowy opanowałeś na -3.. pożycz lepiej od Maxa te kasety :polew: bredzisz wszystko jest ok na 6
-
Spoty Katowice i okolice
Nothing Tha Fuc*
-
Spoty Katowice i okolice
to nie łaski bez :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 14:14_________________________________________________a tak na poważnie to za tydzień przynieś usprawiedliwienie...
-
Spoty Katowice i okolice
ja dzis nie zamelduje sie na spocie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhh...zmęczony jestem nie mam sily mysleć więc się nie powkręcamy nawzajem spot zajebi*ty dzieki chłopaki
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodząc z tego założenia to ja bym musiał obić Pitka :gwizdanie: Te nie podskakuj i zmień se emotke w podpisie bo ta pasuje jak ulał nie pasuje bardziej , bo ja nie lubie bananów :> ale nie musisz lubić [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 00:19_________________________________________________ a to Miszka Pitek jakaś propozycja...bo nie jestem pewien ?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to dzis bedzie tzw:- Spoty Katowice i okolice
a ja cały czas myślałem... o czym to zapomniałem, lece jeszcze przetrzec furaka i bedzie miodzio- Spoty Katowice i okolice
pałna kulturka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gliwice widzę, że już gotowi jesteście- Spoty Katowice i okolice
widzimy sie pod GO Sportem- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Keżor czyli niewierzysz czy jak :doh1: jak tam panowie nastroje przed jutrem ?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z tego co wiem to Krolu nawet lakiernika przełożył żeby pokazać co robi z Nami wszystkimi na kresce :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dać Ci na dentystę?? ino jeden ząb ci się ostał :polew: wczoraj bylem przez chwilę na gliwickich- Spoty Katowice i okolice
same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana- Spoty Katowice i okolice
powyżej 190km/h to nie ma znaczenia bo auto sie zaczyna odrywać od ziemi więc opony są odciążone- Spoty Katowice i okolice
Stanley musisz więcej tego lać to może jeszcze spadnie spalanie ja wczoraj bylem na chwile w Gliwicach i wracając przetestowałem moją na V-max i co ku mojemu zdziwieniu budzik wskazał dokładnie 220km/h, myślałem, że ona już tyle nie pójdzie więc wszystkie niedowiarki niech przestaną dupcyć, że coś jest niemożliwe Stanley ja myślę, że Twoja leci lekko te 230km/h a bo bym zapomniał stanąłem na tzw kresce z moim ziomem Toyota Corolla 2008r1.6 chyba 120PS ale nie jestem pewny, a wynik był taki, że szliśmy łeb w łeb [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 10:23_________________________________________________cześć Wodzu - Spoty Katowice i okolice