Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. siemka do 17 :>
  2. tylko ta cena...wiem, że poliftowe tak stoją ale to dużo jak za b5, lepiej poczekać, dołożyc dyche i jakie b6 kupić
  3. Miszka - wejdź na Gliwickie - zobaczysz co Cię czeka jak zbytnio zapijesz na imprezie w naszym gronie :polew: tzw ogień z d*py :polew: [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 12:51_________________________________________________ damy Ci znać
  4. przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ? siema moi ziomale lepiej późno niż wcale jutro mnie niestety nie będzie na spocie dumam za radom a w piatek mam zamir wpaść do radomia na spota zobaczę jak tam sie bawią miszka co ty pire .... za przeproszeniem nie masz dostępu do źródła to se zobacz jakie zyski zostały wypracowane a ty tu z jakąś upadłością oj Maxito Maxito...http://www.pb.pl/rss/a/2009/11/02/Bank_CIT_Group_oglasza_bankructwo2[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________Citi bedzie kolejny :polew: teraz juz powaga zrywam sie narka
  5. przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ?
  6. no właśnie nie, miałbym wyłączność ale to jest w ch*j duży teren w zasadzie cała Polska południowa [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:07_________________________________________________i chyba to oleje szkoda czasu i piniendzy ide w kime strzała
  7. a powiedz coś tak na serio... co tam z pracą?? no niby chcą już mi nawet kazali jakieś ciulstwa przygotować na jutro................ale praca max poza domem tzn po 3 tyg w rozjazdach bo do obsługi masz teren od okolic Lublina poprzez Wawe Lódź Wrocław aż po Zgorzelec Bogatynię....więc chyba to odpadnie właśnie z tego powodu, jednak już niedługo się przeprowadzam na ''swoje'' to chciałbym trochę pomieszkać
  8. tak tak tylko ze ja startowalem na dostawce, a nie kucharza :polew:
  9. ja też [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________ o cześć pocieszny a co ciebie też nie wpuścili Miszka ma znajomości - i może wpasć za 6 tygodni no i wyjątkowo jeszcze do Częstochowy żeśta się zgodzili
  10. :polew: no to moja rozmowa była bardziej stresująca niż Wasze dotychczasowe
  11. a co tam z nową robota ?? Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki no chcą mnie :gwizdanie: jutro jadę znów na tzw 2 etap...ale ja się zastanawiam nad tym to w TelePizzy są dwa etapy? :gwizdanie: tak , ale tylko w centrali na sokolskiej :polew:
  12. a co tam z nową robota ?? Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki no chcą mnie :gwizdanie: jutro jadę znów na tzw 2 etap...ale ja się zastanawiam nad tym
  13. to co tam chłopaki słychać niedawno z Kraka wróciłem - średnia prędkość 45km/h mgła jak skurwi syn
  14. Piterra poszedł...to mogę pisać bo mi nie będzie dokuczał
  15. leszcz
  16. a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć Stefan chciałem poradzić, co mi specjalista powiedział
  17. Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....
  18. pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn
  19. Krolu czyli nie jesteś z nami szczery
  20. Pucek sie nie pucuje :polew: [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________tylko rozmowa w Krk praca ogólnie na połódniu Polski ale nie zapeszam, jak to mówią will C :>
  21. Keżor potrzebujesz jeszcze coś z Krakowa ? Jutro tam jadę na rozmowę o pracę z rańca ale posiedzię tam dłużej bo odwiedzę brata[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:17_________________________________________________jestem Max jestem
  22. ja zrobiłem 60k na prawie padniętym sprzęgle... brału u samej góry i od razu szarpało, ale co człowiek mógł zrobic jak ani na pół dnia nie mogł fury oddać, dopiero jak uprosilem mame o Pandę to zmieniłem [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 15:33_________________________________________________Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.