Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Oni już na kasetach na bank nie nagrywali... Ale może Backstreet Boys? Backstreet Boys - klasyka Old School
  2. W jakiej muzyce kolega Max się lubuje? :gwizdanie: bierz byle co ważne że kaseciok to przyjmie :polew:
  3. na 129 stronie jest moje wyznanie :polew:
  4. ty to bys się tylko przytulał Stanley...pamietasz co Ci kiedyś napisałem
  5. Apropo's jutrzejszego spota to mam nadzieję, że dam radę wpaść... no było by miło postaram sie
  6. aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby
  7. Całą tzn z obydwoma pośladkami na raz :polew: :polew:
  8. Ciekawe ile trwa, ale nade wszystko ile kosztuje jedno i drugie...... ...ze szczególnym wszakże naciskiem na to drugie, bo co prawda stary już jestem i pamięć nie ta, ale ten kąt wtrysku jakoś dziwnie przyjemnie kojarzy mi się z kamasutrą to kąt wtrysku a nie wytrysku ja zabiore tą przetwornice ale musze jeszcze obczaić czy wtyczka do zapalniczki hula bo ostatnio coś się dupcyła, ale to tak czy inaczej grosze więc przywiozę sprawna Krolu pochytales kola ?
  9. ładny kawał, ja bym zajeb*ł on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie... ACID ?
  10. ładny kawał, ja bym zajeb*ł
  11. nie ale były dobre 5-6 mm Continentale... wrzuć te co masz w bagażniku dla Keżora...
  12. z Wartą warto :polew:
  13. jakiego małego ? ? ? a Ty co nie ubiersza swojego ? z gołym z zimie chodzisz noooo....to Miron nie pisz, że małego [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:56_________________________________________________......czarnobyl
  14. ojojoj tak sie sklada ze wlascicielem tego samochodu jest moj dobry znajomy i dodam ze w zeszlym sezonie to bylo pod maska ale to jest inne auto...
  15. Krolu o co Ci chodzi...przeciez jest kulturka na maxa[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:45_________________________________________________jak potrzebujesz pomocy dzwon jestem w Kato do 16:00 pozniej cisne do Tychów
  16. a ja mialem ostatnio auto obklejone wlepkami ruchu chorzów jak sie dowiem kto to pójde siedzieć pewnie :angry: BANDA
  17. :decayed: :decayed: :decayed: w końcu Miszka był u nas x2 :naughty: :decayed: i chyba chce być Naszym kolegą :kox: :evil: :evil: :evil: :evil: :good: mysle, ze temat do ogarniecia....ale w lecie-bo to taka chata bardziej na lato, ale bede mial to na uwadze i nie mowie nie, ale Guru nie jedzie :polew:
  18. spoty sie rozkrecaja , D.I.L.- erka kwitnie
  19. wpadaj we wtorek do Kato to zobaczymy
  20. ten z Gliwic czego tu szuka ?
  21. ale jesteście wulgarni i chamscy, a gadaja, że na Katosach patossssss
  22. to jak to wybierzecie to ja sie piszę
  23. przyjedźcie do miasta, w Katosach nie bedzie problemu z kręglami bo słyszałem ostatnio u Was na spocie, że najwieksza kręgielnie w Gliwicach ma dwa lub trzy tory
  24. niestety ale ja panowie nie dysponuję garażem, ja wszystkie swoje rezania robie w górach, tam mam chatę, co prawda garaż też tam jest ale to jakieś 100km od Katowic, zagadajcie z tym co ma inne srebrne Audi i też jest z Katowic :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.