Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
no właśnie , jaka patologia?? widzisz tu gdzieś Krolu patologie?? jaki patos jaki patos, Krolu nie igraj ze śmiercią ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idź na "grzybobranie" :polew: :polew: bo was pojade po rajtkach jak mnie bedziecie obgadywać - GEJE świnskie tylko ruchać w dupe albo być ruchanym
-
Spoty Katowice i okolice
jak to przecież napisałem
-
Spoty Katowice i okolice
uszczelka pod głowicą :polew: rury no takie, takie grube
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JA się zamelduje jutro u WAS Krolu zabierasz się ze mną czy jak, ale ja od razu mówie, że na 18 to mogę być dopiero po Ciebie i jeszcze do typka jednego po drodze musze podjechać odebrać jedną rzecz(zajmie mi to 25s) więc na spota byśmy dotarli tak kolo 19:00,może uda się wcześniej
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Keżor..... chciałem sobie dziś zrobić pakiet płomienie ale brak zdolności manualnych i nie udało mi się ;( ;( ;( ;( ja z racji tego że Audi pod domem stoi i się nie brudzi nie zapodam pakietu płomienie....ale za to w Yarisie (bo jest udupcony max) chce zrobić pakiet FMIC a zderzak jest duży to i rury też mogłyby być duże :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napisz coś na katowickich bo temat umarł ja mam kaca....wczoraj wrócilem na chate i widziałęm podwójnie, włączam kompa chce się zalogować a tam A8.KLUB.PL
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Wy widzę, że Piterry słuchacie i nie chcecie 1000 do jutra...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piterra nie siej propagandy, co ma 1000-czna strona do akcji znicz ? ? ? przeciż nie jedziesz na spota żeby pić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
albo jesnes - bo to modne od tyłu :polew: Maxito ja też się zastanawiałem nad tym jaki mam pakiet, ale pakiet oświecim mnie rozj***ł :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzialem ta furke, tylko te zice lipa, ale przy takiej ilosci HP to z innych sie wypada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi podobanie podabaniem no ale okreslenie Czesterowej furki jako NAWET NIEZLE to zakrawa na patologie przeca to miodzio furka a dlaczego AŁDI FOREWER ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi nie rozpierda**j mi tatuaży : no nawet nieżle się prezentuje NAWET NIEZLE a co w takim razie prezentuje sie bardzo dobrze ? ? ?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: ja nie moge tego wszystkiego czytac :polew: Panowie może zaczniemy cos sensownego pisać :polew: ja co podchodze do kompa i czytam to od razu siadam albo padam na podloge :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wlasnie zapomnialem Krolu, zakręt w twoim wykonaniu był piękny :oklaski: - nie każdy by potrafił okiełznać takiego potwora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok już nie róbcie z tego takiej afery bo już zaniedługo legendy będą krążyły, ja wam powiem skoro czester nie chce powiedzic, mam ndzieję, że sie nie obrazi, a wiec Czester kupił B7 pakiet kaseciok :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:11_________________________________________________tak tak ten sam pakiet co Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
z tego co słyszałem...zdziwice sie jak sie dowiecie co Czester zapodał, oj zdziwicie
-
Spoty Katowice i okolice
ja ide w kime nara Pa(n)ny
-
Spoty Katowice i okolice
jak to kupa :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
spoc GIT, no wlasnie Pucek fajny polift taki nietkniety jeszcze przez rezanie, bardzo mi sie podoba fajna furka, [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:00_________________________________________________Różowy nas podgląda
-
Spoty Katowice i okolice
Dziewczęta dzieki za spota dobra opcja tylko linie ze jak przenosimy sie na Mc Donald'sa to polowa robi ewakuacje na chate ale mam nadzieje, że to taki przejściowy okres Krolu thx za fele Max zaluj, że nie pojechałeś na Maca, były dietetyczne MAX burgery :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:54_________________________________________________aha i ta babeczka z Maka pytala czy nie ma ktos radia na kasety, bo dostala na urodziny w prezencie(30 lat temu) i chciała ją odtworzyć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
panowiec jest mega kork w centrum Kato więc nie pakujcie sie tamtedy, srednicowka stoi wiec Krolu jedz autobana bo nie dojedziesz na 23 nawet.
-
Spoty Katowice i okolice
Max juz to czyta :gwizdanie: panowie ktos na moim niku te wszystkie straszne rzeczy powypisywal na Maxa, ale mamy hakerów na forum :polew: :polew: pucek nie wymiguj sie