Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. teraz :polew:
  2. to co kiedy pijemy bronxy, choc osobiscie wole 40% niz piwko bo trzeba go duzo wypic, a pozniej non stop wc a po wodeczce
  3. Siemacie W domowych warunkach nie jestem w stanie wejsc z forum przez to ze mi tak zamula, wybralbym sie do SG ale mam mala imprezke z okazji moich urodzin i nie wiem czy po pijaku jest sens jezdzic zwlaszcza, ze o 15 jade odebrac prawko hehe, a jutro moja ma urodziny...nie wiecie co kupic lasce 24 lata tak do 5000...EURO :polew: :polew: bo wiecej nie chce wydawac. ale tak na powaznie macie jakis pomysl bo zawsze mnie to nurtuje....potraktujcie to na powaznie bez spamu :polew:
  4. siemka, co do wczoraj to faktycznie wolna amerykanka w Kato, duzo wiochmenow i gapiow ale nie ma nic lepszego blizej wiec i takie cos jest fajne, dodam jeszcze ze wczesniej tak kolo 21:30 motury pokazywaly co potrafia i to bylo warte uwagi, ps Krolu ty sie na autach nie znasz....zlapali 206 a nie 207..........to pozwolisz ze zapytam jakie Audi Ty masz???? ps2 to byli ci Twoi koledzy ???
  5. Miron my tu jajaka sobie robimy a Ty tak oficjalie...w koncu VIP
  6. to lipa jak bedziesz potrzebaowal pomocy(np zholowac) to daj znac a te odglosy ktore opisales sa mi znajome
  7. :polew: kapelusznicy... Guregoru to normalka ale czaster tak wczoraj pojechal Gura a dzis som macha kapeluszem(jak to wczoraj na katowickich pisales tik starych dziadkow :polew:
  8. krolu dobry jesteś ze chciało ci się to liczyć to sa jakies stare dane, ja wczoraj spamowalem 4 godziny jak krola nie bylo i dalej jest lepszy : przez te wczorajsze zabawy zblokowalo mi neta i mam do 20-tego predkosc max 32kb
  9. dobra ja juz spadam :polew:
  10. wiesz tutaj może tylko 2 razy dziennie,a na newbie na okrągło :hi:
  11. :polew: :polew: kupcie kupcie przy okazji dla Siebie też zamówcie bo ile można jednym i tym samym w koncu sie wytrze
  12. Guru już dzwoni; "Miron to nie tak jak myślisz...statystyki kłamią... chyba im nie wierzysz..." :polew:
  13. :polew: :polew: :polew:
  14. aha to te prawie 900 stron na SG to coś w tym stylu ?
  15. ale za to pożegnanie będzie miał jedno
  16. dobra styknie, Krolu pokazałeś wczoraj ranking i widzisz co się dzieje, jak "nowi" maja tu cos napisac jak widzą takich deb**i a co dopiero na spot przyjechac
  17. bierz Eu wyrezasz z tego Pl
  18. :polew: :polew:
  19. czester dobrze pisze
  20. Krolu
  21. Spoko Gliwice wam nic nie zrobią javascript:void(0); Gliwice to nie moi koledzy szczegolnie Ty co mi po pijaku kołpaki zdemontowałeś :tongue4: zaraz to wkleję na gliwickie - masz przesrane
  22. :gwizdanie:
  23. strzałka
  24. narazie pije pierwsze piwko więc działaj, po 6-tym już nie jeżdżę to masz jeszcze trochę czasu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.