Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: i tam też bedzie prze*****e bo na celi Roman czeka :polew:jesteśmy w czarnej d*pie...
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:a le mnie rozśmieszyliście, dawno się tak nie uśmialem ale też bede bał sie odchodzić od kompa bo mnie pojedziecie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a Krolu na gg jest dostępny...jak to zobaczy to trzeba bedzie konta kasować, nie przyjeżdżać na spoty i sprzedać A4 :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: panowie wystarczy bo juz zlewam na podłodze ehehehhehe hhheehhehehhehehehe heh ehehehhe :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
z Romanem Polańskim :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu nosi swoje zdjęcie w portfelu
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu w razie czego pamiętaj,że do Esy masz droższe tajle więc nie daj sobie wcisnąć jakiejś lipy z serii,a co do Ciebie Kanar...bo zapomniałem zapytać dojechałeś wczoraj sam czy holowanie ?
-
Spoty Katowice i okolice
Ciebie może nie ale spawy napewno wzmocniły Twoje auto dobra spadam bo cały dzień przachulałem na forum zamiast pracować a tu już koniec "pracy" Krolu czytalem trochę o tej wodzie wtedy jak mi padło auto na spocie i różne rzeczy pisali, że może uszczelka pod głowicą, może przewody nieszczelne itp itd, najprościej do mechanika się udać i bedziesz miał pewność ale to też tak w 50%
-
Spoty Katowice i okolice
Ivan to sprzedawał czerwone avanty... avanty sprzedawal Miszka wiec Tzieland masz grubo prze****ne w Twoim przypadku spaw poszedł po całej długości auta wiec nic nie widać,
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu tu na poważnie zapodał, a Ten go wyśmiał, Tzieland nie wszyscy kupowali auto u Rusa jak Ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież ja piszę całkiem serio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie właśnie chodzi mi o przód jak światła dzienne ak mniejwiecej jk Keżor ma [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:35_________________________________________________ no przekroczyłyby wartość ale chyba twojego auta :polew: a chodzi mi mniejwięcej o takie coś a nie dokładnie o te tak ale tylko wtedy gdyby te ledy pokryły całe moje auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
te z Q7 przekroczyły by wartość auta [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:33_________________________________________________i wystawały by na boki bo zderzaka by brakło
-
Spoty Katowice i okolice
tak ale połowa z nich to: itd dziwię się,że jeszcze Cię z bananowca nie potraktowali ale na katowickich dobrze nad tym pracujesz, nie pomoże Ci nawet Twoja Esa w dieslu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne to forum, nie tylko o Audi można się tutaj czegoś dowiedzieć
-
Spoty Katowice i okolice
i znów gliwickie będą lepsze...chyba, że podjadą na parking podziemny to audi od Twojego ziomka widzialem kiedyś bo kolo chciał te alusy sprzedać - może cena wysoka ale jak stan igla to swobodnie można tyle zapłacić - przyjemne autko [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:51_________________________________________________cześć Krolu gonie Cię , Keżor na zajęciach to możemy ponabijać
-
Spoty Katowice i okolice
ja już nie raz spałem
-
Spoty Katowice i okolice
no to cześć Keżor dopisz może tam w tytule, że w sezonie "zimowym" jesteśmy pod Realem 200m obok Go Sportu i jakąś mapkę z dojazdem spod Go na podziemny i będzie tak na poważnie to przyda się to innym co pierwszy raz sie wybieraja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tego nie widziałem :gwizdanie: ja tego nie napisalem :gwizdanie: ja tego nie słyszałem :gwizdanie: ja tego nie potwierdzam :gwizdanie: ja tego nie czytam :gwizdanie: A ja q***wa wszystko widziałem, zanotowałem i macie prze****ne! Spamerzy znad Kłodnicy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a sprawdz jeszcze gliwickie :polew: :polew: :polew: Nowy kolega niech się tak nie denerwuje bo jestem gotów myśleć,że faktyczie o Vag'a chodzi. Ja przyjeżdżam ale Vag'a wole omijać więc może lepiej nie wchodź w to :polew:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 00:01_________________________________________________ dzieki
-
Spoty Katowice i okolice
kurcze cały swój wolny czas spędzam na forum i tylko 3 miejsce :wallbash:Krolu pokaż kwity bo nie wierzę [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:55_________________________________________________niech ktoś coś napisze bo jak dopiszę to mi się nie nabije
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu nie siedź na forum bo się spóźnisz pal furę i gaz do dechy - przecież Ty z Chorzowa jedziesz :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 18:20_________________________________________________Rafał trzymam za słowo, przy okazji tzw "bruderschafta" machniemy dobra zbieram się pomalutku żeby być pierwszym
-
Spoty Katowice i okolice
Gratuluje przywiez jakies procenty na spota to oblejemy dobra Rafal tylko weż kieliszki ps szykuje sie sporo AUT na dzis :good: :good: