Treść opublikowana przez Tzieland
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
a da radę to samemu wymienić, bo później i tak czy siak na zbieżność będę musiał jechać ale może to coś innego niż te drążki może serwisanci nie zauważyli jakiegoś wahacza albo coś :gwizdanie:
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
no i właśnie na taką odpowiedź liczyłem
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
sluchajta dlaczego moj znajomy mechanik podal mi ceny za drazek kierowniczy i osobno za koncowke drazka kierowniczego? czy jezeli okaze sie, ze to te drazki mi stukaja to jak to sie wymienia? bo jezeli liczac po cenach tego znajomego serwisu to wyjdzie mnie z robocizna jakies 550 (po ok 100 zł za drazek i koncowke)
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ok dzieki za info a jak najprosciej samemu sprawdzic czy to rzeczywiscie drazki czy moze jeszcze jakis innym wahacz? chociaz serwis w ktorym robilem jest bardzo dobry i pewnie jakby to byl wahacz to by zauwazyli a co do wymiany moich wahaczy to niestety musial wymienic tak jak wymienilem a w przyszlym roku wymieniam wszystkie na Febiego lub Lema aha i czy jezeli sa to te drazki to czy mozna z tym tak jezdzic czy lepiej wymienic jak najszybciej?
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
ile te drążki kosztują?
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Tak jak w temacie. Wczoraj wymieniłem 3 wahacze, które były już głośne. I w sumie na pojedynczych dziurach jest ok ale np. na kostce brukowej lub na następujących po sobie nierównościach dalej słychać stukanie z przodu. Wiem, że jeszcze mam łożyska z tyłu do roboty ale to nie one. Moje pytanie brzmi czy wahacze mogły zostać źle dokręcone i dlatego stukają? Czy jest tam jeszcze jakiś do wymiany? Wahacze wymienione na Febiego
-
Montaż Kratki aby odliczać VAT
istnieje taka mozliwosc ale jest to dla ciebie nie oplacalne, bo ludzie ktorzy sie tym zajmuja robia takie walki, zeby przy sciaganiu aut z USA nie placic jakis tam akcyz i wolaja sobie za takie "przerejestrowanie" pare tysiecy
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
da rade cos zrobic, zeby zdjecia byly znow widoczne?
-
Wymiana wahaczy dolnych
da rade cos zrobic, zeby zdjecia byly znow widoczne?
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
Odświeżam trochę temat...czy ktoś już coś próbował zrobić z tą drgającą soczewką? Mi szczerze mówiąc przestalo to przeszkadzać, bo w sumie te drgania nie są jakieś super mocne :gwizdanie: Być może zmienię zdanie jak założę HIDy i będzie to bardziej widoczne
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
dokladnie jak pisze dropsone, chodzi tylko o delikatne wytlumienie badz podtrzymanie tej soczewki a nie blokowanie poza tym nawet jakbym tam upchal czegos twardszego to wtedy bym nie bawil sie w elektryczne ustawianie, bo po co? swiatla mam ustawione a zazwyczaj jezdze sam wiec nie musze nic zmieniac
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
tak jak napisal dropsone ja rowniez mam luz na tym sworzniu co jest przy chlodnicy u mnie na razie drgania nie zostana wyeliminowane, bo nie mam HIDa i nie jest to uciazliwe ale w najblizszym czasie jak zaloze ksenon to napewno wtedy cos z tym zrobie, czyli albo posprawdzam uchwyty w srodku i ewentualnie cos zaradze albo powciskam kawalki gabki
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
A ty jak sobie z tym poradziles? Bo na razie to mi nie przeszkadza bo nie mam HIDa ale jak go juz zaloze to bedzie chyba straszna lipa z tym drganiem
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
Kowi dokładnie jak piszesz I na bank jest to cały ten element z soczewka Jak wyjde z auta to widać to gołym okiem, że wchodzi w drgania zgodne z drganiami silnika na biegu jałowym Napewno nie jest to sama żarówka, lampa również pięknie włożona i wg mnie bardzo dobrze spasowana Dzisiaj może pojadę na ustawienie świateł i wtedy pomyślę czy by nie podłożyć jakiejś gąbki termoodpornej (bo temperatura tam dosyć wysoka jest) Tak na marginesie widzę, że nie tylko ja mam ten problem
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
Tak jak w temacie. Wymieniłem lampy na zespolone Depo i niestety ta ruchoma część gdzie jest soczewka drga. Zjawisko pojawia się wyłącznie na biegu jałowym lub jak odpuszczam gazu i obroty spadają w granice 1000 RPM, bo wtedy silnik wpada w delikatne drgania, które przechodzą na lampę Pytanie czy jest jakiś sposób zniwelowania tych drgań? Czy może w środku w lampie da się tą cześć jakoś podczepić, żeby nie drgała? Czy włożyć tam jakąś gąbkę aby to stłumić?
-
[B5 AFN] Wycena rozrządu
co do wczesniejszego pytania to wg mnie lepiej dolozyc do czesci INA paski bierz z Contitecha, doplacisz parenascie zlotych a bedziesz mial super jakosc rolki bierz SKFu lub Ruvilla dorzuce tobie jeszcze nr wszystkich potrzebnych czesci do AFNa: #1. pasek rozrzadzu Continental CT945 - 53,73 zl #2. pasek klimatyzacji Continental 4PK855 - 16,18 zl #3. pasek wieloklinowy Continental 5PK1592 - 34,59 zl #4. rolka paska rozrzadu Ruville 55415 - 64,77 zl #5. rolka paska rozrzadu Ruville 55426 - 93,98 zl #6. rolka paska klimatyzacji Ruville 55464 - 82,70 zl #7. rolka paska wieloklinowego Ruville 55462 - 63,14 zl #8. pompa wody Ruville 65470 - 125,18 zl #9. plyn chlodniczy Febi 1,5L - 23,85 zl x2 = 47,70 zl #10. simmeringi Victor Reinz 81-19299-10 22J 32x47x10 - 8,49 zl x2 = 16,98 zl
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
niech autor watku doda, ze blache, ktora trzeba odciac w blotniku mozna ciac na maxa na gorze ale juz na boku mozna sobie zostawic z pol centymetra, zeby pozniej wszystko bylo idealnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
tydzień temu Gdańsk, stacja Lotosu przed obwodnicą, ON Dynamic 4,65 tego samego dnia na trasie tuż za Częstochową 4,43
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała L + KARK) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L+kark) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark) 23. Kierownik (czarna XXL + kark) 24. Reniu (czarna & biała XL + kark) leczą mnie tacy jak ty gdyby club.eu sie nie sypną,to dalej byś na nasz klub jechał ,a teraz sie tu pucujesz na super usera :gwizdanie: trochę konsekwencji,chłopie sorry za OT.,ale nie trawie tego gościa,jeszcze niedawno byliśmy dla niego c**jami juz ci pisalem PW, wiec nie rob tutaj cyrku a jak chcesz wiedziec to ty dalej jestes dla mnie nikim i pomorskiego nigdy nie bede trawil a z reszta idzie sie jakos dogadac a jak ty jestes tak zacofany to juz nie moja sprawa i jak cos to wal na PW koksie Kultury czlowieku.
-
Nocleg we Władysławowie
najlepiej szukac w kwaterach prywatnych (jesli chodzi o centrum w normalnych cenach), a jesli nic nie bedzie to pozostaja jedynie obrzeza miasta, np przed wjazdem do miasta lub po lewej stronie ul. Rozewskiej (jadac w strone JG)
-
Nocleg we Władysławowie
teraz juz NAPEWNO nic ciekawego nie znajdziesz, chyba ze gdzies ktos zrezygnuje w ostatnim momencie niestety sezon w pelni a Wladek jest bardzo oblegany przez turystow
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
ja też z logo na karku @Tomeks i Maciek80: osobiste wycieczki robcie sobie na PW a nie tutaj i po kiego chu ja sie wogole odzywaliscie skoro wiekszosc i tak chce logo na karku
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób? taki smieszny nie badz
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała L)