Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Poczytałem o tej beta alaninie i zapowiada się ciekawie. Jakaś konkretna firma? Ile tej bety masz na porcję?
  2. Tzieland odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Polecam włoską produkcję "Gomorra"
  3. Parę dni korzystam i jestem zaje*iście zadowolony!Wykonanie rewelacja. Jedyny minus to ciężkie ustawienie czegokolwiek.
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie poważne pytanie: Możecie polecić jakiś sprawdzony booster testosteronu plus mono kreatynę? SAA na razie odpada bo nie chcę ryzykować ze zdrowiem. Poza tym jestem już 4 m-ce off od wszystkiego, więc warto wykorzystać własny potencjał.
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dzisiaj burgery z mielonego antrykota robiłem. Mięso oczywiście mielone przy mnie a nie gotowiec A co do owsianki to raczej sama w sobie ma bardzo mało białka. Mleko praktycznie białka nie ma (więcej tłuszczu i wody). A płatki to w większości węgle.
  6. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Maść najlepsza bo utrzymuje skórę tłustą!
  7. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja robiłem tatuaż tydzień temu, smarowałem Bepanthenem i wszystko się ładnie zagoiło po 5 dniach Najważniejsze, żeby nie pocić się na początku. No i wiadomo, żeby nie rozwalić stropów
  8. Najgorsze jest to, że nie ma żadnych dobrych metod wczesnego wykrywania raka :/
  9. Jak otworzą to i tak nie będzie taniej, bo do wszystkiego doliczą VAT i akcyzę Więc będzie drugie alle i pewnie klęska jak przy ebayu
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze? To dla mnie za delikatny napis/zła czcionka. Ale to tylko moje odczucie. Ja mam nad łokciem coś podobnego "Go Hard Or Go Home"
  11. Tzieland odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie a orientuje sie ktos skad mozna zassac South Park?
  12. Ale to logiczne, że płaci się stary abonament do końca starej umowy. Chyba nie liczyłeś, że nie będziesz musiał płacić
  13. Ustawienia -> Moje urządzenie -> Ruch
  14. Tylko zauważcie, że kolega mo2 wyjeżdża poza granice. Wiekszość aplikacji-nawigacji na smartfony potrzebuje neta. Mało bo mało ale potrzebuje transferu. A on jest masakrycznie wysoki w krajach UE Także pod tym względem wygrywa tradycyjna nawigacja, bo takowego transferu bodajże nie potrzebuje.
  15. Założyciel tematu nie pyta czego używasz Czytajcie ze zrozumieniem, bo niepotrzebny offtop leci. Kolega pyta o smarta do nawigacji, więc odpowiadajcie na temat, a nie bez sensu piszecie żeby coś napisać Do 300 ,- raczej ciężko będzie znaleźć smartfona, który byłby szybki i miał 5 cali. Jeśli miałby być tylko do nawigacji to zostaw tą navi co masz.
  16. Dokładnie! Walcz o swoje! Dostaniesz nowego i sprzedasz dziada
  17. Ja na serwis złego zdania nie mogę powiedzieć, bo w 1 dzień wymienili mi cały panel przedni. I jak na razie działa mi dobrze
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Buraki na zakwasy to stara mądrość Co do stretchingu. Masy na tym się nie zbuduje ale elastyczność mięśnia na pewno! A to też jest ważne, bo chyba nikt z nas nie chce chodzić jak wieszak na ubrania albo jakby miał kij w d*pie
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie polecam wam PILATES! Mam znajomą, która jest instruktorem i potrzebowała ochotnika do filmiku promocyjnego. Zgodziłem się i od soboty do dziś mam zakwasy!!!
  20. 9 zł to nie majątek Z modemem nie pomogę ale z doświadczenia napisałem, że ich net jest dosyć słaby :/
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie czy któryś z was ma coś takiego, że po ćwiczeniach (szczególnie po klatce) przy rozciąganiu strzela wam w mostku?
  22. A musisz brać orange? Wg mnie mają dosyć słaby zasięg i jakość neta poza centrami miast.
  23. Na prawdę ??? Niesamowite.... Tam by dostał rzetelną i profesjonalną odpowiedź , a nie na forum Audi "Naprawdę" A idąc twoim tokiem myślenia -> po co zakładasz milion tematów dotyczących różnych rzeczy? I pytasz o zdanie użytkowników tego forum? Przecież możesz to zrobić na profesjonalnych forach
  24. Caban po co podałeś linka na inne forum? Kokega Dev szuka odpowiedzi tutaj Jakby chciał (i miał konto) to by zapytał gdzie indziej
  25. Poza tym wiele ultrabookow nie ma już napędów cd/dvd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.