Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Ja będę intensywnie myślał gdzieś w okolicach świąt dopiero więc jeszcze sporo czasu mam na przemyślenia. Ale prawdopodobnie wezmę jakiegoś flagowca w wersji mini/compact Na tą chwilę z chęcią bym przytulił sony Z2 compact
  2. Każdy kto trochę zna sie na temacie wie ze plastik to tylko potoczna nazwa Wiadome jest ze czesci powstaja z granulatu polimerowego o roznych wlasciwosciach itp Trzeba jeszcze pamietac o koszcie matrycy Bo to moze byc duzy problem.
  3. Bawiłeś się G2?? Gabarytami prawie taka sama jak S3 a ekran dużo większy tak samo z G3, LG idealnie wykorzystuje powierzchnie telefonu na wyświetlacz Nigdy ich nie widziałem na żywo Tak tylko za żartowałem z wielkości Ja sam bym zmienił na coś nowszego ale szczerze to S3 słabo się mieści do kieszeni :/ A co dopiero większy fon + jakaś obudowa. Nie mówię, że nigdy nie zmienię ale myślę, że jeszcze przez pół roku wystarczy mi mój S3
  4. Do grania w ping ponga jak skonczy sie transfer na neta
  5. Z luźnych gadek z osobami co w tym robią to podobno słomki, talerzyki, kubeczki dobrze idą. Z rozrywkowych hula-hop się podobno dobrze sprzedaje. Jeśli chcesz cos na większą skalę to podbij do jakiejś dużej firmy i powiedz, że mógłbyś być ich dostawcą. Ty byś robił dla nich. Oni zaoszczędzili by miejsca i biurokracji. Opcji jest wiele a obecnie outsourcing jest bardzo modny
  6. Firma w której pracowałem robiła wszystkie plastiki do przełączników samochodowych.
  7. Na każdej aukcji musi być to napisane no i ceny telefonów są wtedy sporo niższe
  8. U mnie firmie było parenascie wtryskarek ale teraz nie pamietam nawet jakie nazwy. Wiekszosc z niemiec przyjezdzala. Wszystkie programowalne. Fajna sprawa
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez przesady Niedługo zaczynam ćwiczenia tylko na linach i jakieś inne z ciężarem własnego ciała. Jakieś tabaty i inne. Zobaczymy czy przyniosą oczekiwany rezultat
  10. Zależy czy masz wtryskarke "manualna" czy PLC W przypadky automatu musisz umiec wprowadzic wszystkie wartosci i zaprogramowac Z ciekawosci do czego potrzebna?
  11. Kupuj bezprzewodową Polecam Remingtona
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja trzymam ten sam ciężar Wystarcza, że skracam przerwy
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Oczywiscie ciezar DUZO mniejszy ale pompa rekompensuje wszystko
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bareczki i tric zrobione. Przerwy po 30-60 sekund. Pompa na maksa. k**wa czuje się jak młody bóg!
  15. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Zamiast aero niech robi interwały. Czas DUZO krotszy a efekty lepsze
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W Lidlu tylko 0,5 kg (cyce). A udka, podudzia i pałki mają inne wagi
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie
  18. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zapomnij o BCAA
  19. Bo tyle przebiegu mają auta z 2005 roku a nie z 99'
  20. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Po ile takie badania?
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie Ok Bo miałem raz jakieś "białko" Megabola - Econo coś tam i tam właśnie była soja
  22. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W tym hi-tecu nie ma przypadkiem soi?
  23. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie Whey Protein z FA kosztuje 126 zł Dzisiaj kupiłem 4 kg za 187
  24. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok już sprawdzam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.