Treść opublikowana przez Tzieland
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Jutro wszystko zrobię Powiadomię jak wyniki ---------- Post dopisany 29-04-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 22:19 ---------- Czyszczenie zrobione. Nie pomogło. Przeglądarka nadal odpala się w miarę powoli i po włączeniu strony z video na początku pokazuje "brak odpowiedzi". Dopiero po chwili jak się wszystko załaduje działa poprawnie. A co do tego indeksowania to po co się to robi?
-
Muzyka w naszych autkach
Dibby dibby dibby sound
-
Siłownia
Jeszcze zdążę wsunąć parę mc zestawów przed wyjazdem
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ściąga ktoś ebooki?
-
Siłownia
Fakin szit Stąd brak postępów :/
-
Siłownia
Nie wiem bo nie jem w maku
-
Siłownia
Daleko mi do nich Po prostu codziennie mam zajęcia w szkole, później spotykam się z kobietą. Czasami trzeba coś załatwić z rodziną lub po prostu pouczyć się do zaliczenia Gdyby to zależało ode mnie to na siłowni byłbym codziennie bo zawsze znajdzie się coś co można zrobić. Oczywiście jak braknie czasu to na pierwszym miejscu jest klata i łapy, później plecy, barki i nogi. Niestety ale jakieś priorytety trzeba mieć Czasami też zrobię trening na TRX na chacie chociaż strasznie mnie to nudzi. Ja muszę ćwiczyć z innymi kozakami, żeby mieć motywację. Sam w zamknięciu nie potrafię
-
Siłownia
A po co plan? W tygodniu mam do zrobienia wszystkie grupy i je robię. A czy klatkę zrobię w poniedziałek czy wtorek czy piątek to bez różnicy. Może ty nie masz innych rzeczy do roboty poza siłownią ale innym różne dziwne rzeczy wypadają i czasami dni się zmieniają
-
System operacyjny Android
Wygląda super i chwalą go w każdym filmiku na YT Poza tym ma cyanogena
-
Siłownia
Dla mnie niedziela zawsze byla zarezerwowana na klateczke bo malo osob i mozna swobodnie pocwiczyc. Ale teraz klate robie we wtorki a w niedziele co popadnie
-
Muzyka w naszych autkach
Że ja Jestem trzeźwy! !!
-
Muzyka w naszych autkach
No najpierw na jakiejs chacie leci kawalek a pozniej ten murzyn wychodzi na taka osiedlowa droge i cos jakby wyprowadza ale nie za bardzo pamietam czy to jakis pies czy co Widzialem teledysk ze dwa razy ale muza zapadla w pamiec i za uja nie moge jej znalezc
-
Siłownia
Spróbuję na pewno
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
O kurcze nawet nie wiem. Dzisiaj obadam i dam znać
-
Siłownia
Oczywiście podciąganie nachwytem szeroko jest na sam poczatek. Najpierw dwie serie rozgrzewkowe bez obciążenia. Później dwie serie z 5 kg. Później dwie serie z 10 kg. I po jednej z 15 kg i 20 kg
-
Muzyka w naszych autkach
Panowie poszukuje nazwy piosenki w której starszy murzyn z dredami bodajze i z brzucholem idzie po ulicy i chyba prowadzi na smyczy psa albo radio Taki d'n'b troche polaczony z reggae. Albo cos mi sie juz wali
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
4 GB http://www.samsung.com/pl/business/business-products/notebook-pc/series-5/NP530U3C-A02PL-spec?subsubtype=series-5
-
Siłownia
Plecy dojebane Zrobiłem ciekawe ćwiczenie (wielką serię) proponowane przez dr Jim'a Stoppani. Mianowicie ściąganie szerokiego drążka w siadzie połączone z trzech ćwiczeń. Najpierw nachwytem najszerzej do karku, następnie troszkę wężej nachwytem do klatki, a na koniec wąsko na szerokość barków podchwytem do klatki. Dobra pompa
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Panowie zapytam tutaj bo widze ze znawcy a nie chce zakladac nowego tematu. Otoz mam dosyc nowego Samsunga Ultrabooka z i3 na pokładzie. Model jakiś NPC....nie istotne dokładnie. Chodzi o to, że ogólnie spisuje się dosyć dobrze jak na małego lapka ale jak odpalam przeglądarkę to najpierw odpala ja przez jakieś 30 sekund a później jak zarzucę stronkę, która odtwarza jakieś wideo (np. Vimeo) to zaczyna mulić, firefox pokazuje że przeglądarka przestała działać i po chwili się odmula i już chodzi na tej konkretnej stronce. Sytuacja powtarza się na każdej kolejnej. Czy będzie to wina zintegrowanej grafy? Ogólnie nie mam większych problemów. Nawet autoCAD 2009 chodzi w miarę płynnie, filmy odpadają się normalnie bez żadnych przycięć. Tylko ta nieszczęsna przeglądarka
-
Siłownia
Piotrek tutaj nikt nie bierze. Wszystko natural!!!
- Siłownia
-
Siłownia
Hmmm kuszaca propozycja :-D
-
Siłownia
Wlasnie mialem dwa tyg przerwy od barkow i nadal ten sam problem :/ Ewidentnie czuc jakies wiezadla czy przyczepy miesni. Bo to nie jest bol miesni. W sumie odkad pamietam to lewy bark zawsze byl jakis taki slabszy i zawsze byl jakis bol. Ale teraz to padaka straszna
-
Siłownia
Ja tam szczurkow szybko ukracam i mowie ze robie z nimi i dopierdalam ciezaru i szybko sie zmywaja ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Panowie macie bóle jednego z barków podczas wykonywania ćwiczeń? Mnie od pewnego czasu tak rypie że nie idzie wytrzymać Nawet długa rozgrzewka nie pomaga. Ból przechodzi albo jest niewyczuwalny jakieś 20 min po rozpoczęciu ćwiczeń. Dzisiaj musiałem robić wyciskanie siedząc jakimś pedalskim 22,5 :/
-
Siłownia
U mnie tez sezonowcow jeszcze malo Ale mozna ich poznac po tym ze chodza w grupach Zazwyczaj 3-osobowych Smiechu z takich jest co nie miara.