Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
Oczywiście Tylko stawy nakurwiaja bo nie wytrzymuja ciezaru :/
-
Siłownia
U mnie tak samo. Przez dwa tyg choroby i swieta sila utrzymala sie na tym samym poziomie. Jest ok
-
Sezon Rowerowy 2016
Racja Jesli wiecej miasta to lepszy turystyczny i kola 28". Zreszta zawsze mozna druga pare felg kupic szerszych/wezszych i zmieniac wedle upodobania. Ja przy kupnie nie chcialem cienkich opon bo jednak nie za dobrze sie nimi smiga po lesnych sciezkach i bezdrozach. Chociaz i moj hexagon nie jest za dobry na mocne lesne tereny. Amorki przednie sa za miekkie i mocno dobija rame :/ Jesli chodzi o mocny teren to tylko level i koniecznie 29"
-
Sezon Rowerowy 2016
x6 ścieżki rowerowe, polne drogi i ścieżki przez las (nie mówię tu o korzeniach itp) ogarnie ona sie dalej nie zapędzi na pewno:wink: dla siebie do wakacji chcę wciągnąć takiego: http://www.kross.pl/sites/default/files/styles/bike_big/public/bikes/2014/mtb_xc_26/level_a3_czarno_grafitowo_pomaranczowy_mat.png Patrycja dostała takiego: http://www.kross.pl/sites/default/files/styles/bike_big/public/bikes/2013/mtb/hexagon_x6_bialo_czarny.png może dla niektórych nie są to jakieś za***iste sprzęty ale nam wystarczą Tak jak mowisz bez korzeni Bo jak na paru korzeniach pod rzad zlapie "rezonans" amorka to gleba gwarantowana Ale do miasta, bocznych sciezek, polnych drog jak najbardziej sie nada
-
Sezon Rowerowy 2016
Też mam jakiegoś hexagona i d*py nie urywa :/ W porownaniu do Level B6 jest mega ujowy Ale zależy kto czego szuka. Dla laski do jazdy po bulwarze i mieście będzie ok. W cięższy teren nie da rady.
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
+100 ,)
-
Siłownia
Jest masa teraz rzeźba
-
Siłownia
Ja jutro dowale klateczke i bicepsa Tak jak pewnie reszta silowni Dlatego musze leciec z samego rana ok 9
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
No tak ale to juz lepiej do jakiegos faktu zglosic. Wiekszy rozglos niz po rozprawie o ktorej nikt nie bedzie wiedzial
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Hahaha tak na pewno Teorie spiskowe zawsze aktualne
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Z tym sie jak najbardziej zgadzam. Ale IMO w tym przypadku nie ma szans na wygrana. A uprzykrzanie zycia wlascicielowi warsztatu poswiecajac swoj czas, nerwy i pieniadze jest chyba niewspolmierne do osiegnietego efektu.
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
@Guregoru: ale jaka ty miales sytuacje a jaka ma kolega? Moze nie porownuj dwoch zupelnie innych spraw. Podejrzewam ze ty miales jakies dowody na wspomniana batalie. A kolega nie ma nic Wiesz co innego dochodzic swoich praw np za niezgodnosc towaru z umowa a co innego probowac udowodnic komus wine bez zadnych podstaw ani dowodow
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
Wystarczy zobaczyć na alledrogo po ile stoją to będziesz wiedział ile krzyczeć. I pamiętaj że nikt nigdy nie da tobie tyle ile byś chciał. Bo potencjalnego kupca raczej nie obchodzi to co czujesz do tego auta etc. A to czy sie psuje czy nie, czy coś było zrobione czy nie to uwierz że wszyscy sprzedawcy zachwalaja tak jak ty
-
System operacyjny Android
PABLO a nowego soniacza już masz?
-
System operacyjny Android
Dev w każdym telefonie znajdziesz jakieś ale! Nie ma idealnego rozwiązania i pewnie nigdy nie będzie
-
Siłownia
Jedyne co wezmę to 3 puchy białka bo o inne to się boję że na granicy zatrzymają :/
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Wydaje mi się, że źle do tego podchodzisz. Żeby mógł dochodzić swoich praw powinien najpierw mieć dowód że tam był. A nie wziął nawet żadnego paragonu/rachunku etc. Z nagraniem z kamery też nici. Więc to jest walka z wiatrakami. Co innego gdyby miał rachunek za usługę, a koło odkrecilo mu się podczas powrotu do domu. Wtedy policja, zdjęcia i sprawa jak najbardziej zasadna
-
Siłownia
Jak jestem w pełni zdrowy to ćwiczę 3/4 razy w tygodniu. A BF duży bo nie wycinam Nie ma czasu na cardio a diety niskokalorycznej na razie nie mam co wrzucać, bo niedługo samoistnie schudnę jak wyjadę do niewolniczej pracy na 4-6 miesięcy. Wrócę połowę chudszy bez żadnych specjalnych ćwiczeń
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
A ty co? Sędzia że wiesz co i jak? Skończcie pier**lić głupoty wreszcie. Niech idzie. Wygra albo nie w każdym razie powinien zrobić wszystko żeby kolesiowi uprzykrzyć życie skoro koleś jest takim sk***ysynem. A to że powiedział że miał już wiele takich spraw i wszystkie wygrał to co myślicie że co miał powiedzieć? Może "miałem kilkadziesiąt takich spraw i wszystkie przegrałem" co? Dużo kasy na to nie straci jak pójdzie. Sprawa na pewno prosta nie będzie. Ma świadków, że koło odpadło podczas jazdy. Generalnie pewnie najistotniejsze jest to czy koleś mu powiedział, że ma sprawdzić śruby po przejechaniu tam np 50 czy 100 km i tutaj jest słowo przeciwko słowu, tylko że właśnie... słowo przeciwko słowu czyli koleś z warsztatu też NIE JEST W STANIE W ŻADEN SPOSÓB UDOWODNIĆ, że mu coś takiego powiedział. ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Ps. Właśnie przez takie olewanie spraw typu "nie idź i tak nie wygrasz" takie sk***ysyny czują się bezkarnie bo większość machnie ręką i odpuści. A ty co się czepiasz? Każdy wyraża swoją opinię więc zejdź ze mnie? Pogięło czy co? A autor niech idzie. Jego sprawa, jego kasa i jego czas. Ale większość osób tutaj uważa, że nie wygra. I straci tylko czas i nerwy P.S. Sędzią nie jestem ale wystarczy logicznie pomyśleć. Autor nie ma żadnego dowodu, że był akurat w tej wulkanizacji dodatkowo auto stało później 2 tyg. Pomyśl trochę a nie naskakujesz jak jakiś troll
-
System operacyjny Android
A mi sie wydaje, że na 4.3 bateria trzyma troche krócej. Przy tych samych ustawieniach na poprzednim sofcie bateria zjezdzala przez noc ok 8% a teraz w tym samym czasie ok 12%. Poza tym wczesniej ladowalem wlasnie wieczorem. Okolo 23 odlaczalem i spokojnie starczalo mi na caly kolejny dzien i wieczorem mialem jeszcze jakies 30%. Teraz czesto mam ok 10%
-
Odkręciło się koło podczas jazdy
Auto za długo stało w garażu. Nikt nie uwierzy w to, że przez 2 tyg nikt nim nie jeździł. I zgłaszać taką sprawę po tak długim czasie to jak iść do mięsnego z pretensjami, że po 2 tyg mięso jest już nieświeże. Jakby to sie stało np w drodze powrotnej od mechanika do domu to inna sprawa ale tak to powie, że jeździłeś już przez te 2 tyg i on nie bierze odpowiedzialności po tak długim czasie
-
Siłownia
Siłownia niestety odpuszczona :/ Albo mam zapalenie mięśnia międzyżebrowego albo pozostałość po zapaleniu oskrzeli, bo normalnie oddychać się nie da a przy chodzeniu aż mnie paraliżuje Zrobię sobie parę serii podciągania w domu, żeby się rozruszać a na siłkę uderzę z pełną mocą we wtorek
-
Siłownia
Ooo dobre to Jak robić? Jedna po drugiej czy jakoś łączyć ze sobą?
-
Siłownia
Panowie z racji braku czasu i choroby w tym tygodniu udało mi się tylko zrobić klatkę i bicka Chcę jutro pójść i teraz pytanie. Lepiej zrobić trening na jedną grupę mięśniową jak dotychczas czy np po 3 serie na wszystkie grupy oprócz wspomnianej wcześniej klatki i bicka?
-
Siłownia
Jeszcze dorzucic HMB i L-carnityne i jest kosa