Treść opublikowana przez Tzieland
-
Imprezy/dyskoteki
muza ja na Sunrise nie byłem ale mam zaliczone Beach Party w Gdyni w 2006 roku i wg mnie takie imprezy są spoko tylko trzeba podejść do tego z głową ćpuny i powaleńcy są wszędzie, i na imprezach tego typu też się tacy znajdą ale nie ma co przesadzać a na całkiem pierwszym filmiku widać na dodatek jakie mamy piękne laski w Polsce chociażby dlatego warto raz pojechać na taki event ma ktoś seta ale bez tych debilnych wrzasków, gwizdów, oklasków itp, tylko samą muzykę, z filmiku oznaczonego numerem 1 (drugi w kolejności)
-
Siłownia
hahah.. no jakby niebylo to nie jest steryd... a wycinke zorbi konkretna... dorzuc do tego tabletki coffeiny i bedzie gicior;) dawid jak mozesz napisz priva w jakiej cenie u siebie to masz;> a co to w ogóle jest?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie potrzebuję pomocy Chodzi o podjechanie dla mnie w jedno miejsce, odebranie paczki i wysłanie mi jej do Gdańska Oczywiście przelewam kasę za przesyłkę. Moje rzeczy do odbioru są na hurtowniach na ul. Obroki, tam jest też FOTA Jakby ktoś był chętny do pomocy lub może mieszka gdzieś blisko to proszę o info tutaj i na PW. Z góry wielkie dzięki
-
Siłownia
u mnie lipa z takim partnerem, ponieważ ja chodzę na siłownię w różnych godzinach z racji na dwuzmianową pracę wiem, że kolega zawsze pomoże ale często muszę sobie radzić sam
-
Siłownia
nie no racja ja chodzę ze swoimi kumplami jak mają czas, a tak to zazwyczaj sam ćwiczę mniej więcej wiem jak sie robi martwy ale zawsze lepiej jak trener pokaże
-
Siłownia
na profi siłowni ale głupio mi się pytać trenerów, szczególnie jak inne "koksy" gdzieś obok ćwiczą
-
Siłownia
ja kurde chciałbym martwy robic ale właśnie nie mam nikogo znajomego co by mi bardzo poprawnie technicznie pokazał jak to zrobić, bo inaczej to bym się bał, że zrobię sobie krzywdę
-
Siłownia
a mnie plecy tak napieprzają, że nie mogę robić dużej liczby ćwiczeń i jestem zmuszony zrobić przerwę na pare dni ;(
-
Siłownia
jak robię brzuch to tylko na maszynach z ociążeniem tylko chodzi o to, że nigdy mi się nie chce
-
Siłownia
a ja za uja nie mam zacięcia do tego je*anego brzucha mam otłuszczony i powinienem go robić jak najczęściej ale nie mam do tego motywacji mam nadzieję, że jak zacznę jeździć na rolkach to będzie lepiej
-
Sety fidget & dutch & progressive.
Wiesz muza może i dobra ale to nie dla mnie
-
Sety fidget & dutch & progressive.
ja ściągnąłem ten drugi set i powiem, że dla mnie za słaby nie słuchałem na żadnym profi sprzęcie ale i tak to by nic nie zmieniło wolę Pendulum i Deadmau5
-
Siłownia
Panowie czy Xpanda (tego starszego z kofeiną) mozna brać w przerwie od kreatyny? Bo wiem, że ten nowszy w jednej porcji ma chyba 5 g kreatyny Więc teoretycznie po kreatynie powinienm zrobić 4 tyg przerwy i dopiero wziąć Xpanda
-
Siłownia
wg mnie również smak powinien być znośny, bo można wtedy odżywkę dłużej przyjmować wiadomo, że niedobre lekarstwo działa najlepiej ale po co aż tak siebie katować
-
Siłownia
jakby pare osob sie zlozylo to i ja moge kakao sie doda jak michal napisal i bedzie po sprawie tylko wlasnie ja max. 5 kg bym wzial
-
Siłownia
a ja ćwiczę do 18 i też robię tydzień przerwy, żeby odpocząć
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/2936810/Uciekamy-z-angola
-
Siłownia
Proponuję Ci iść do sklepu z odżywkami tam Ci doradzą jaką odżywkę wziąć (jakiej firmy). Mnie najbardziej interesuje ile % białka jest w puszcze. Dla przykładu ostatnio stosowałem białko PVL Mutant PRO (dłużej się wchłania, na 33g jest 23g białka), a teraz wcinam serwatkę PVL ISO-GOLD (w 30g jest 27g białka). Bardzo pochlebne opinie słyszałem o Optimum Nutrition 100% Casein, niedługo pewnie sam przetestuję (zawiera kazeinę która jest białkiem mleka i bardzo długo się wchłania). Z Mutanta mogę Ci jeszcze polecić Gainera - Mutant Mass 6,8 kg. Zależy czy teraz robisz typową masówkę czy redukcję. chcę nabrać masy ale gainera nie chcę, bo węglowodany biorę osobno, a w gainerze jest ich od zaje*ania na pewno będzie jakieś białko ale muszę przemyśleć sprawę jakie, mam jakieś 2 tygodnie żeby się zdecydować ostatnio brałem białko firmy Fittess Authority Gold gdzie w 28,4 g było 23 g białka ale cena wysoka i firma mało znana chyba zdecyduję się na to białko Ultimate Nutrition 100% Whey
-
Siłownia
jako takiej diety to nie ma, staram się jeść jak najwięcej (oczywiście nie fast foodów) i raczej bym wolał białko, które się dłużej wchłania, tylko jakie to jest
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem dziś na "Rytuale" w kinie i może być Może film nie powala i jest dość przewidywalny, jednak w porównaniu do innych filmów tego typu jest naprawdę dobry. Polecam
-
Strefa Śmiechu
wątek przeglądam raczej na bieżąco i ostatnio chyba tego nie widziałem, więc podaję linka http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C16160042.html
-
Siłownia
o dobrze wiedzieć takie rzeczy na razie jeszcze nie kupiłem białka ale pewnie zdecyduję się na ten zestaw Ultimate Nutrition
-
Siłownia
ale aminokwasy biorę, dokładnie te http://allegro.pl/trec-aminomax-6800-serwatka-tauryna-gluta-odzywki-i1532706613.html ja myślałem nad zestawem Panthery, bo jest jakiś dodatek Nitro Tech i chciałem to sprawdzić bo ogólnie to biorę teraz: kreatynę, AAKG, węglowodany, aminokwasy, no i właśnie chcę jeszcze białko dorzucić
-
Siłownia
Panowie, które białko kupić http://www.musclepower.pl/panthera-primaltein-whey-nitro-tech-hc-2x23kg-907g/odzywki-bialkowe http://www.musclepower.pl/pvl-2x-whey-maxx-2x-2270g/odzywki-bialkowe http://www.musclepower.pl/ultimate-nutriton-2x-prostar-whey-protein-2x-22kg/odzywki-bialkowe
-
Siłownia
powiem Tobie tak, ciężko to określi, bo teraz biorę równiez kreatynę i nie wiem czy to pojmpowanie to zasługa jej czy AAKG