Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Dystans min. 12 mm, max. (najlepiej) 20 mm.
  2. moskal, trasę na Śląsk rozkopałeś do Piotrkowa czy dalej jeszcze? Czy opcja drogi przez Łowicz, Łódź, Piotrków do Katowic jest dobra, czy coś lepszego można jeszcze wymyśleć?
  3. Raczej podawaj - teraz TU mają wspólną bazę danych, więc mogą sprawdzić, czy mówisz prawdę. Sprawdź wszystkie directy (Link, Axa, Aviva, Liberty) - rozbieżność potrafi być bardzo duża, w zależności od wieku, miejsca kolory auta itd. itp.
  4. Tak zauważyłem. Ale nie zmienia to faktu, że mają słabsze noty niż 9-18, co dla małego dziecka przesiadającego się do fotelika II ma duże znaczenie.
  5. Góra to to nie była, ale delikatne wzniesienie. Niestety, Misiaki się dzisiaj po mieście mocno kręciły i nie było nic lepszego do stestowania. W tygodniu może zachaczę o miejsce, gdzie 0-100 mierzyłem, więc czas to poprawki może.
  6. A małpuj. Miałem takie lampy zrobić właśnie w Audi, ale nie doczekało tego. Kiedyś widziałem jakąś fotę i wyglądało mega [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:39_________________________________________________ Bawara wykręciła dzisiaj 6,3 w tym zakresie. Droga szła lekko pod górkę i trochę gratów w bagażniku, więc może się uda poprawić jeszcze. Moje poprzednie Audi (AFN 139KM) zrobiło na tej samej drodze 7,0 (powtarzane kilka razy) w dwie osoby na pokładzie. 0-100 ciąglę wychodziło nam 11,7 czyli niestety seria. Biorąc pod uwagę to, że jechały dwie osoby, była lekka górka (jak wyżej) pewni można coś jeszcze ugrać, ale zejść do czasu Bawary raczej się nie da, chociażby przez trakcję (koła mielą w miejscu jak byś nie wystartował). Tutaj ewidentnie Bawara wygrywa, bo trakcję tyłem łapie dużo szybciej. Jak się Audi nie sprzeda w najbliższym czasie, to jeszcze spróbujemy znaleźć lepszą drogę z trakcję.
  7. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Super! Ale pasowałoby jeszcze opisać trochę samochód i wrzucić jednak więcej niż "pół" fotki. Popatrz Smerfetko na inne wątki i zrób to jak należy.
  8. Ostatnio w Reichu powstał projekt FWD 500KM, więc spokojnie połowę można do ośki wpakować
  9. Ostatnio różne cuda się tu dzieją ... Tzw. chinol chinolowi nie równy, więc już nie straszmy wszystkich.
  10. Hehe, to żadna tajemnica. Folia od tego kolesia -> http://allegro.pl/folia-do-lamp-szybko-tanio-i-bezpiecznie-zobacz-i1848259065.html konkretnie czerowony-pomarańcz (łudziłem się, że kierunek będzie świecił na pomarańczowo). Przy mocnym słońcu widać lekki pomarańcz na tej części lampy, ale znowu czerwony byłby za mocny do moich lamp. Natomiast żółta folia do halo wpada bardziej w zieleń, więc lipa. 3 warstwy i nadal żółć jest kiepska, a właściwie jej brak. Tutaj muszę jakąś poleconą folię kupić, żeby było żółto - ale halogeny na żółto świecą
  11. Nerki oczywiście malowane. A co do folii, to z bliska się trzeba mocno przyjrzeć, żeby zobaczyć odcięcie folii. Niestety, dostałem "krzywy" arkusz folii, nie miałem jak dociąć super równo ale nie widać tego :gwizdanie: Teraz muszę poszukać, jaki kolor żarówki będzie święcił na pomarańczowo przez czerwoną folię....
  12. Jak to mierzyłeś? Przy 50 w podłogę, czy wcześniej? Dzisiaj wkońcu ogarnąłem to coś, więc jutro się pewnie pobawię. A tak wogóle to ostatnio pobawiłem się trochę z folią i ... 2 fotki w pierwszym poście. Efekt ... sam nie wiem
  13. Recaro ma słabsze noty w kwestii bezpieczeństwa. W kilku sklepach, tak jak i tutaj najbardziej polecane to Maxi-Cos Tobi i Romer King Plus. Mój Syn dzisiaj właśnie zasiadł w Maxi-Cosi - wkońcu cisza w samochodzie (wszystko widzi i nie ma czasu na "brzęczenie" )
  14. Miałem przyjemność być wożony Plusem. Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5. Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.
  15. Szum zależy od bierznika i składu mieszanki. Miałem 225/40/18 Nexen N3000 i były cichsze niż 195/65/15 Dunlop Sp sport
  16. Hmmm, kumpel w Civicu miał na pokładzie ten program i RaceLogica i wyszło mu chyba 0,1 różnicy przy dwóch przejazdach, tylko nie pamiętam, w którą stronę. Ale to tylko aplikacja w telefonie, więc ciężko powiedzieć, czy w każdym się zachowuje tak samo. Przy najbliższej okazji sprawdzę 0-100 u siebie, więc się zobaczy.
  17. trucker_hiob. Kolejne forum i znowu Ty eMkę śledzę na forach BMW - co tu dużo mówić FAJNA.
  18. Haaa, już chyba wiem, co źle robiłem. Jutro przetestuje.
  19. Jak to uruchomić, bo mi się nie udaje
  20. Zamawiasz w weekend, na dniach otwartych? Nowy model? Wypas!
  21. Mówiłem o 3.0 TTDI z A6 C7 - 313 km (chyba) w serii
  22. N73 nadal mam.Wersja standard z PLusa (srebrna). Oprócz powyższego, to plastik w dotyku bardzo kiepski. Kolejną miałem 5800 XM - plastik dużo przyjemniejszy, obudowa ciasna, nic nie skrzypiało, bardzo wytrzymała na zarysowania, upadki itd.
  23. Ale Batory dalej by kopcił :gwizdanie: wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow?? Padł bym śmiechem Dorzuci ze dwa DPFy i będzie czysto
  24. No właśnie nie wiem, bo mi też nie działa na razie Jutro się powienienem widzieć z kumplem, który tego używał, to się dowiem co i jak.
  25. Tylny napęd ewidentnie lepiej przenosi moc na koła - to niepodlega wątpliwościom. Jak mierzyłem swojego, to dwa Civici też się mierzyły - ile musiały namielić kołami zanim zaczęły przyśpieszać, to szok. wuju, aplikacja to RaceChrono na Nokię/Symbian - jest za free w sklepie Ovi. Na razie coś mi nie działa, ale kumpla ścignę i będę testował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.