Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Czy te felgi podpasują ?
Dystans min. 12 mm, max. (najlepiej) 20 mm.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, trasę na Śląsk rozkopałeś do Piotrkowa czy dalej jeszcze? Czy opcja drogi przez Łowicz, Łódź, Piotrków do Katowic jest dobra, czy coś lepszego można jeszcze wymyśleć?
-
[INNE] OC 2400zł wtf?!
Raczej podawaj - teraz TU mają wspólną bazę danych, więc mogą sprawdzić, czy mówisz prawdę. Sprawdź wszystkie directy (Link, Axa, Aviva, Liberty) - rozbieżność potrafi być bardzo duża, w zależności od wieku, miejsca kolory auta itd. itp.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Tak zauważyłem. Ale nie zmienia to faktu, że mają słabsze noty niż 9-18, co dla małego dziecka przesiadającego się do fotelika II ma duże znaczenie.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Góra to to nie była, ale delikatne wzniesienie. Niestety, Misiaki się dzisiaj po mieście mocno kręciły i nie było nic lepszego do stestowania. W tygodniu może zachaczę o miejsce, gdzie 0-100 mierzyłem, więc czas to poprawki może.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
A małpuj. Miałem takie lampy zrobić właśnie w Audi, ale nie doczekało tego. Kiedyś widziałem jakąś fotę i wyglądało mega [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:39_________________________________________________ Bawara wykręciła dzisiaj 6,3 w tym zakresie. Droga szła lekko pod górkę i trochę gratów w bagażniku, więc może się uda poprawić jeszcze. Moje poprzednie Audi (AFN 139KM) zrobiło na tej samej drodze 7,0 (powtarzane kilka razy) w dwie osoby na pokładzie. 0-100 ciąglę wychodziło nam 11,7 czyli niestety seria. Biorąc pod uwagę to, że jechały dwie osoby, była lekka górka (jak wyżej) pewni można coś jeszcze ugrać, ale zejść do czasu Bawary raczej się nie da, chociażby przez trakcję (koła mielą w miejscu jak byś nie wystartował). Tutaj ewidentnie Bawara wygrywa, bo trakcję tyłem łapie dużo szybciej. Jak się Audi nie sprzeda w najbliższym czasie, to jeszcze spróbujemy znaleźć lepszą drogę z trakcję.
-
Moja Viki
Super! Ale pasowałoby jeszcze opisać trochę samochód i wrzucić jednak więcej niż "pół" fotki. Popatrz Smerfetko na inne wątki i zrób to jak należy.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Ostatnio w Reichu powstał projekt FWD 500KM, więc spokojnie połowę można do ośki wpakować
-
[ALL B7] Szukam dobrej firmy
Ostatnio różne cuda się tu dzieją ... Tzw. chinol chinolowi nie równy, więc już nie straszmy wszystkich.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Hehe, to żadna tajemnica. Folia od tego kolesia -> http://allegro.pl/folia-do-lamp-szybko-tanio-i-bezpiecznie-zobacz-i1848259065.html konkretnie czerowony-pomarańcz (łudziłem się, że kierunek będzie świecił na pomarańczowo). Przy mocnym słońcu widać lekki pomarańcz na tej części lampy, ale znowu czerwony byłby za mocny do moich lamp. Natomiast żółta folia do halo wpada bardziej w zieleń, więc lipa. 3 warstwy i nadal żółć jest kiepska, a właściwie jej brak. Tutaj muszę jakąś poleconą folię kupić, żeby było żółto - ale halogeny na żółto świecą
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nerki oczywiście malowane. A co do folii, to z bliska się trzeba mocno przyjrzeć, żeby zobaczyć odcięcie folii. Niestety, dostałem "krzywy" arkusz folii, nie miałem jak dociąć super równo ale nie widać tego :gwizdanie: Teraz muszę poszukać, jaki kolor żarówki będzie święcił na pomarańczowo przez czerwoną folię....
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jak to mierzyłeś? Przy 50 w podłogę, czy wcześniej? Dzisiaj wkońcu ogarnąłem to coś, więc jutro się pewnie pobawię. A tak wogóle to ostatnio pobawiłem się trochę z folią i ... 2 fotki w pierwszym poście. Efekt ... sam nie wiem
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Recaro ma słabsze noty w kwestii bezpieczeństwa. W kilku sklepach, tak jak i tutaj najbardziej polecane to Maxi-Cos Tobi i Romer King Plus. Mój Syn dzisiaj właśnie zasiadł w Maxi-Cosi - wkońcu cisza w samochodzie (wszystko widzi i nie ma czasu na "brzęczenie" )
-
[INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
Miałem przyjemność być wożony Plusem. Fura naprawdę niesamowita. Szkoda, że nie jedzie ;( - Żart oczywiście, ale automat sprawia, że tego przyśpieszenia nie czuć tak bardzo, jak np. w manualnym RS4 B5. Nie mniej, jak księgowa pozwoli, to kiedyś coś takiego zakupię.
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
Szum zależy od bierznika i składu mieszanki. Miałem 225/40/18 Nexen N3000 i były cichsze niż 195/65/15 Dunlop Sp sport
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Hmmm, kumpel w Civicu miał na pokładzie ten program i RaceLogica i wyszło mu chyba 0,1 różnicy przy dwóch przejazdach, tylko nie pamiętam, w którą stronę. Ale to tylko aplikacja w telefonie, więc ciężko powiedzieć, czy w każdym się zachowuje tak samo. Przy najbliższej okazji sprawdzę 0-100 u siebie, więc się zobaczy.
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
trucker_hiob. Kolejne forum i znowu Ty eMkę śledzę na forach BMW - co tu dużo mówić FAJNA.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Haaa, już chyba wiem, co źle robiłem. Jutro przetestuje.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jak to uruchomić, bo mi się nie udaje
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Zamawiasz w weekend, na dniach otwartych? Nowy model? Wypas!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mówiłem o 3.0 TTDI z A6 C7 - 313 km (chyba) w serii
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
N73 nadal mam.Wersja standard z PLusa (srebrna). Oprócz powyższego, to plastik w dotyku bardzo kiepski. Kolejną miałem 5800 XM - plastik dużo przyjemniejszy, obudowa ciasna, nic nie skrzypiało, bardzo wytrzymała na zarysowania, upadki itd.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale Batory dalej by kopcił :gwizdanie: wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow?? Padł bym śmiechem Dorzuci ze dwa DPFy i będzie czysto
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
No właśnie nie wiem, bo mi też nie działa na razie Jutro się powienienem widzieć z kumplem, który tego używał, to się dowiem co i jak.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Tylny napęd ewidentnie lepiej przenosi moc na koła - to niepodlega wątpliwościom. Jak mierzyłem swojego, to dwa Civici też się mierzyły - ile musiały namielić kołami zanim zaczęły przyśpieszać, to szok. wuju, aplikacja to RaceChrono na Nokię/Symbian - jest za free w sklepie Ovi. Na razie coś mi nie działa, ale kumpla ścignę i będę testował.