Treść opublikowana przez soolek
-
[B6 AVJ] pytanie o felgi i opony
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220307.0;highlight=felgi 7 listopada będę w Tychach
-
[B5 AEB] Przekladka quattro
W B5 nie przejdzie - inna podłoga. W B6/B7 jest to p&p - są już takie auta na forum.
-
bramki via tool a pomiar średniej prędkości
Via tool nie mierzy prędkości. Przy wylocie na Katowice są testowo zamontowane bramki z pomiarem prędkości, ale to dopiero testy - nie słyszałem/czytałem do tej pory, aby z tego jakieś mandaty były.
-
Stresik przed ślubem ;)
Dopóki nie powiesz TAK, to nie jest za późno Osobiście nic nie zażywalem. Chyba nie wiedziałem, co mnie czeka. Bardzie zestresowany ode mnie był świadek, więc sobie łyknął kielonka. W sumie możesz łyknąć, zawsze potem możesz powiedzieć, że byłeś nie poczytalny i unieważnić ślub
-
Stresik przed ślubem ;)
Kolego, odwołaj ślub. Szkoda zdrowia
-
Problem z oszustem na allegro.
Młody, przecież jest ustawa o zakupach na odległość. Masz 10 dni od odbioru przesyłki na jej zwrot bez podania przyczyny, tylko tutaj trochę wadzi ta niezgodność towaru - będzie się wypierał, że odesłałeś mu nie to, co potrzeba. Poza tym, chyba możesz złożyć do niego oficjalną reklamację na niezgodność towaru z umową. On ma 30 dni na oficjalne ustosunkowanie się do tego. Jeżeli tego nie zrobi, Twoja wygrana. Wtedy zaprzęgasz do pracy Rzecznika Konsumenta. On interweniuje, ale dużo zrobić nie może. Dalej, to sprawa sądowa. Coś mi się wydaje, że Policja tutaj dużo nie pomoże. Towar dostałeś, a że nie dokładnie taki jak chciałeś, to już nie ich broszka. Na aukcji nie jest napisane jakie to opony, więc może być problem
-
Problem z oszustem na allegro.
Z jakiego miasta jest? No dobra, już znam odpowiedź
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Czy ładniej Napewno inaczej. Całkiem inna stylistyka. Jest gleba (przy obecnych wszechobecnych gwintach to może nie duża, ale jest), koła w całkiem innym stylu, wypełniają mocno nadkola (w Bawarze mocno schowane - dystanse koniecznie na wiosnę). Wygląda dobrze, a w realu jeszcze lepiej. Niestety, fotograf ze mnie żaden, więc na zdjęciach wygląda ... ujdzie w tłumie. Ale w realu, szczególnie podczas jazdy wygląda, jak dla mnie, za***iście - koła, ranty naprawdę robią robotę. Jak widzę moją Audi, to mi serce pęka. Mam cholerny sentyment do niej. Gdyby to była benzyna, to już bym ją odkupił dla Żony (JEST NA SPRZEDAŻ TAK WOGÓLE ) Ale jeszcze kiedyś zagości u mnie S4 lub RS4 i zrobię ją na bóstwo Bawarę też można za***iście zrobić, w German Style'u - jest na forach parę fajnych sztuk, ale tym się nie da jeździć na codzień, więc nie będę szedł w tym kierunku. Gdyby nie to, że mam dość rzadkie felgi, to wpadłyby takie jak do Audi - jest jedna sztuka, identyczna jak moja, z takimi felami jak w Audi i wygląda naprawdę dobrze. Się rozpisałem... a tu zarabiać na mody trzeba
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
...w sensie pomiarów, który patent lepszy na "naprawę" przepływki. A może i wtedy race chrono wykorzystam też [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 23:57_________________________________________________W pierwszym poście wpadło kilka fotek (amatorskich ), m.in. z Byłą...
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Już znalazłem kolejny patent na poprawienie pomiarów Będą testy
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
eeeeeeeee, to jest chyba cała przepływka
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jest jeszcze jakiś myk ze zrobieniem dziurki, aby mu pomiary poprawić - się zobaczy.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Chyba z 6 stówek
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jednak podpiąłem ponownie. Bez przepływki zbiera się lepiej ale koło 3500-4000 potrafi się mocno zdusić, więc przy wyprzedzaniu może być bida. Z przepływką przy niższych obrotach się waha ale po wdepnięciu idzie równo, więc jakąś tą czkawkę musze przeżyć parę dni
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Diagnostyka się nie świeci, spalania wyższe już chyba być nie może Tak więc kilka dni bez przepływki trzeba pojeździć, bo czyszczenie w Beemce odpada
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nie, nic nowego nie robiłem. Jakoś nie było czasu Ale może być lepiej niż na poprzedniej stronie pisałem, bo właśnie mi się przepływka wysr... Już mi się kiedyś wydawało, że jest trochę za słaby momentami. Wczoraj ewidentnie zaczął poszarpywać, a dzisiaj po odpięciu przepływki jakby dostał drugie życie, więc po czyszczeniu lub założeniu nowej powinno się mu trochę poprawić Tak wogóle to chyba kilka dni z odpiętą przepływką można pojeździć?!
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Phi. Przy -35 już takie coś miałem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.miplo.pl/point.php?&p=a3189pmm Kiedyś tam byłem i koleś się mocno nie przemęczał przy przeglądzie - skasował dychę za wymianę żarówki postojowek i pojechałem.
-
[INNE] Jaki płyn chłodzacy do BMW320d 136KM z 1999r???
A ja właśnie poszperałem na kolejnym forum i ... leją Prestone (bo ma 5 lat gwarancji ) lub Petrygo różowe lub koncentrat BMW - 1,5 L w serwisie podobno 25-28 PLN (czyli cena jak w Audi). Ewentualnie zamiennik Febi.
-
[INNE] Jaki płyn chłodzacy do BMW320d 136KM z 1999r???
Z tego co się doszukałem na BMW, to leją głównie jakiegoś Castrola, ale dokładnie nie pamiętam jak się nazywa. Jak trafię ponownie na pełną nazwę, to Ci wrzucę info.
-
Jaka wódka na wesele ?
W sobotę uwaliłem się Żołądkową Białą na weseli. Skoro się uwaliłem, to znaczy, że dobrze wchodziła Przede wszystkim zadbaj, żeby gorzała na stołach była zimna, inaczej nawet na najlepszą będą goście stękali.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo i zowu te nasze super wyważone auta na śliskim będą przodem wyjeżdżać Trzeba było zostać przy poprzedniej marce
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Generalnie to tylko marawela Passat jeździ. Całkowicie bezawaryjnie i wogóle jest super. Bo marawel wie wszystko najlepiej i potrafi sam wszystko zrobić, oczywiście najlepiej.
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Miałem Audi, miałem glebę, miałem takie same kapcie. Prowadzenie BMW to nie bajka, to fakt. B5 może się schować. 4.4 Poczekam jeszcze z rok aż Nosb zacznie Bawary ogarniać i wsadzam V8 :gwizdanie:
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
Kolejny członek Klubu Buraków na A4-klub.pl ! Witaj. Furkę oblookam dokładnie w domu, bo w robocie blokuje mi zdjęcia w dużej rozdzielczości