Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niemiecki RTL będzie transmitował za free Sk.... zablokowali na kablówce!!!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A kto narobił te strony bzdurami ? tak pisaliście OT teraz czytaj całość :oklaski: Jakie bzdury. Kolor był wybierany! Tak wogóle ten kolor to taki ... Przydałby się jakiś bardzi krzykliwy. Jka myślicie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jak ściągniesz poszycie klapy bez uwalenia uchwytów to dalej pójdzie gładko.
-
[B7 BRD] Felgi 15'
skoro masz na sprzedaz 15 to się nie dziwie ze dla Ciebie to zadna różnica nie jest Pomijając co mam na sprzedaż - postaw koło siebie 15' i 16'. Która będzie lepiej wyglądała? Żadna! Obie do d*py jeśli brać pod uwagę wygląd. Więc po co przepłacać
-
[B7 BRD] Felgi 15'
15 czy 16 na zimę to żadna różnica w wyglądzie, więc ... Gdyby coś, to mam kompletne 15' na handel - ogłoszenie jest w dziale sprzadam felgi.
-
[ALL B8] Jakie felgi na zime do ProLine S
Duuużo B8 jeździ na 16' (seryjnie), więc do Ciebie pewnie też wejdą, o ile ktoś po zakupie nie zmieniał tarcza na większe (małe prawdopodobieństwo).
-
[ALL] 5x100 na 5x112
Jak ET tych felg? Pewnie coś koło 50?! Można dać dystans zmieniający rozstaw.
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
To nie jest nie trzymanie mocy, tylko najzwyklejsza usterka, zresztą znana na forum, na którą da się zdiagnozować i naprawić. Z tego co zauważyłem, motory te jednak trzymają serię a nawet mają małe bonusy, zdarzają się i takie jak w AWX/AVF, więc całkiem duże. Jak dobrze pójdzie, to w tym tygodniu moja Bawara dostanie (chyba) Racelogica na pokład Co najgorsze, to może się okazać, że mam już program ;(
-
[ALL] Spalone auto - elektryka
Spalenie może być małe, ale wiązka główna mogła się częściowo spalić. A wiązka idzie od komputera/silnika poprzez radio, licznik, lampki itd, więc "pożar" mógł (ale nie musiał oczywiście) dotrzeć do każdej części auta.
-
BMW 330 D moja nowa zabawka ;-)
WITAMY W KLUBIE BMW Gratki motoru , załuję że mi się nie trafił taki ;( Fotki wnętrza wrzuć
-
Polecane opony zimowe
Ja śmigam na nich i złego słowa nie powiem.Wcześniej śmigałem zawsze na MIchelinach Alpinach, ale przy Pirelkach się chowają. Alpiny wydają się być lepsze w głębokim śniegu, ale na zmrożonej nawierzchni Sottozero jest adekwatne do nazwy... No i dobrze, bo właśnie dzisiaj nófki sztuki wylądowały w kufrze bawary - grzech było nie wziąć na zakie pieniądze :gwizdanie:
-
[ALL B5] Temperatura
W dziale diagnostyka masz informacje jakie kanały (temperatura) VAGiem sprawdzić oraz co oznacza różnica pomiędzy nimi - termostat lub czujnik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Piotrkowa dramat , nie jedz tamtedy a jesli juz musisz to w nocy Potwierdzam, hooynia na maksa No właśnie wyjazd z W-wy koło 13-14 w piątek !!! Lepiej S7 na Grójec, Białobrzegi i odbić na Tomaszów lub Piotrków bokami? Próbował ktoś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, jak wygląda teraz trasa na Katowice? Dużo rozkopów i stania do Piotrkowa jest?
-
Polecane opony zimowe
Panowie, a miał ktoś do czynienia z Pirelli SottoZero 2? 205/55/16
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tygrys siedzie w Niemczech - tylko, czy jemu można zaufać?! Poza tym Pan Robert od samochodów chyba regularnie bywa w Niemczech.
-
Spotkania na drodze
Granatowe (chyba) B5 Avant na blachach TK i czarnych felach z ramkami - W-wa, osiedle na Głębockiej koło południa
-
[ALL] wiata, blaszak, namiot, markiza a pozwolenie??
Dużo chyba właśnie zależy od sąsiada. Jak się zgodzi, to możesz mu dom nawet w ogrodzeniu postawić Druga sprawa, to na garaż murowany, który nie ma drzwi (nie jest zamknięty), to chyba nawet pozwolenia nie potrzeba - sprawdź dokładnie, bo ja za mocny w tym temacie nie jestem, ale tak słyszałem od Teściów (sąsiad ma takie cudo u siebie). Zawsze możesz blaszaka postawić na cegłach i już Ci pozwolenie nie potrzebne - nie jest to trwała budowla, czy jak to się tam fachowo nazywa.
-
[INNE] Xenon - rozproszone światło w E-46
No i okazało się, że winna jest pierdoła Kiedyś komuś pękł żarnik i w soczewce walały się kawałki szkła. Któryś kawałek przyblokował przesłonę w pozycji pochylonej i dawała dupne światło. Lampa wyczyszczona ze szkieł, przesłona w prawidłowej pozycji - świeci jak należy.
-
Spotkania na drodze
Phi , my sobie dajemy buzi na przywitanie :naughty: :naughty: :naughty: Może nie rozwijajmy tematu, bo wpadnie Grześ i ...
-
Spotkania na drodze
fajna , nie ???? :naughty: :naughty: Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Pani Kolkovova widziana dzisiaj na "naszych" rejonach dwukrotnie.
-
[INNE] Xenon - rozproszone światło w E-46
To jest "zwykły" Xenon, ale chyba faktycznie coś jest z przesłoną. Gdyby nie pi...pi...pi... komary to już bym to rozbierał w garażu
-
[INNE] Xenon - rozproszone światło w E-46
Soczewka wygląda dobrze - poniżej fotki jakie udało mi się zrobić oraz trochę lepsze fotki jak to cholerstwo świeci obecnie (lampy ustawione na prawidłową wysokość, bo lewa była za nisko). Prawa (prawidłowo świecąca) Lewa (ta problematyczna) I obie razem Fotki soczewek od środka:
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
Nikt Ci nie poda ceny, bo nikt nie dysponuje eurotaxem czy innym cennikiem ani nikt nie widział fury po dzwonie.