Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV. Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo. A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?
  2. Innej opcji chyba nie ma. Z takim maluchem to na tyle raczej ktoś powinien siedzieć.
  3. Zanim kupiłem B5 też przymierzałem się do V40 T4. Powiem tak, jak wsiadłem do B5 to szybko zapomniałem o V40. Nawet skombinowałem drugie tyle kasy, żeby kupić B5 Prowadzenie, pozycja za kierownicą, plastiki, klimat lepszy w B5, według mnie. Drogę podnoszenia mocy 1.8T masz przetartą i zawsze jest jeszcze Q.
  4. napisz do moskala - kilka sztuk zrobił, albo do gwerty - reza bixy hurtem na codzień, więc napewno pomoże.
  5. Idź na całość. Ja bym to zaspawał/zaszpachlował a tablicę zostawił tam, gdzie jest.
  6. Krycha, zrób coś z tą wnęką na tablicę w przednim zderzaku, bo psuje efekt.
  7. Ja Wam też zadroszczę ... rozumu
  8. Na S-line'ach się nie znam za bardzo, tym bardziej w B8, ale 1BV jest niższy i twardszy, czyt. lepszy/droższy. Ale to niech znawcy B8 potwierdzą.
  9. Wpełni zgadzam się z trezorem. Musisz mieć dowód zakupu i niegdzie nie jest napisane, że musi to być paragon. Jak Ci oddadzą dwumasa i każą się wa... na r..., to (weź ze sobą świadka, albo nagraj rozmowę na telefon, żebyś miał podkładkę, że jednak to kupiłeś u nich) powiedz, że teraz idziesz sobie do skarbówki złożyć doniesienie. Może nie jest to najładniejszy sposób załatwiania sprawy, ale czasami działa.
  10. Przynajmniej w B6/B7 1BV było niższe i twardsze od 1BE, czyli teoretycznie lepiej się prowadzące ale mnie komfortowe. Pewnie droższe. Podejrzewam, że tutaj zasada jest takaj sama.
  11. To turbo na klapie dałby trochę niżej. Przynajmnie na zdjęciu jakoś dziwnie wygląda.
  12. Czarny to on chyba nie był
  13. tylko ja od kilku dni nie jezdze na lpg moze to Kolkova Nic nie czuć Ale z rury kopcił jak Titanic jak na prostej pocisnąłeś
  14. Bajk, gdzie obszywałeś kierę i za ile, bo nie chce mi się przekopywać wątku
  15. Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury)
  16. Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę. Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie. no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: Dziennie fajnie wyglądają + duże piwo za ustawienie, więc przyszaleję. A na Zenonach i tak będę mógł jeździć, jak mi się znudzi - zależy od ustawienia przełącznika.
  17. Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę. Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.
  18. Aaaaaa, takie bajki mówisz, procentowo. No to faktycznie najpierw trzeba potestować.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:52_________________________________________________Hehe, faktycznie zenon może mnie odprowadzać do domu Ale ja mam ustawić odprowadzanie w halogenach, żeby Zenka oszczędzać.
  19. zeby mu halo na zmiane mrugały ?? :kox: :kox: Słuchaj, teraz co drugi nowy samochód na ulicy do Ciebie mruga oczkiem. Taki podryw chyba?! Czy jak?
  20. ze tak spytam : po kiego chója Ci to ???? A po co Ci gwint, decha poliftowa itd.? Pokazać się trzeba
  21. tak . Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina . Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje Mów o co biega, bo nawet nie wiem, co mam mu powiedzieć. Że ma mi spalanie podnieść, bo za niskie mam Światła dzienne + odprowadzanie jest na dzisiaj w planie - mam nadzieję, że się wyrobię, bo musze najpierw kupić opony szybko Dziurka się na boku zrobiła, a myślałem, że ten sezon przejeżdżę
  22. tak . Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął
  23. Panowie, może ma ktoś na zbyciu 2 dobre sztuki 225/40/18? Pilnie potrzebne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.