Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Drgania samochodu przy 120 km
Koła i ich wyważenie, a raczej brak.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kto tam wrzucał wyścigi do zassania? Bo dzisiaj nie mogłem obejrzeć
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
Gleba koniecznie. A ten "carbon" na desce to jakiś na wierzch naklejony? Na zdjęciu wygląda kiepsko. I chyba w realu nie lepiej
-
[ALL B6] wypowiedzenie umowy AC w MTU
AC nie musisz wypowiadać. Kończy się automatycznie po roku. Poprostu prosisz o przedłużenie umowy, ale tylko dla OC. A czy MTU oferuje AC tylko na kradzież, to najlepiej będzie się dowiedzieć bezpośrednio u nich.
-
[INNE] S6 Manual
Od długiego już czasu śledzę ogłoszenia i może 2 manuale w kombi znalazłem. Masakra jest, fakt.
-
Pytanie dotyczące dopuszczenia Quada do ruchu drogowego.
:doh1:
-
Polska oczyma Polaków
najlepsi my jesteśmy, lubelszczyzna Jaka lubelszczyzna? właśnie odłączyliśmy się od Polski po II wojnie Jakiej wojnie? II to Afganistan czy Irak? Chyba jednak Libia
-
Polska oczyma Polaków
najlepsi my jesteśmy, lubelszczyzna Jaka lubelszczyzna?
-
Polska oczyma Polaków
- Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Zdarza się. Górne MSy już wytrzymały u mnie ok. 20 tyś. i nie zapowiada się, aby miały się skończyć w najbliższym czasie. A wcześniejsze Lemy po właśnie 20 tyś padły (wymiana na gwarancji) Reszta zawiechy jest Lema, 40 tyś zrobione i wszystko sztywne, mimo gleby, 18' i dziurawych warszawskich dróg- [B5 AGB] VIAGRA
Eeeeee, takie rzeczy to już przy 35 się dzieją. Trzeba mieć tylko odpowiednie umiejętności- [B6 AVF] Skromne 1.9 + mały sofcik MRMOTORS :)
Czy to aby napewno seria? 160 KM? Żadnych zmian?- Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Niestety, ale pies powinien być na smyczy. Koleś pewnie będzie się tłumaczył, że próbował go ominąć, ale ... bez rzetelnego świadka nic mu pewnie nie udowodnisz, a Policja umorzy sprawę. Ale ... na podstawie przepisów, które przytoczyłeś (nie zagłębiałem się w nie), myślę że możesz złożyć doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa - nie udzielenie pomocy lub nie zawiadomienie odpowiednich służb o zdarzeniu z udziałem zwierzęcia. Tutaj jakiś link, może trochę pomocny: http://forum.gazeta.pl/forum/w,94,121805543,0,potracenie_na_Rybnickiej_4_02_2011_okolo_godz_21.html Licz się też z tym, że Ty też możesz otrzymać grzywnę za nie upilnowanie psa: http://www.kroliki.net/pl/prawo/szkolenia/przykladowy-kazus---potracenie-psa-przez-samochod- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tego kunia to on już dłuuuugo ma. Był kiedyś w Promce tym. Zaparkował kilka alejek dalej, bo się wstydził, chyba- E36 328i- mój German ;)
No i piknie Panie Żeby cholera Żona chciała czymś takim do pracy wozić, to już by u mnie takie stało- E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
I m.in. dlatego nadal się waham, czy zmieniać auto Zamiast się cieszyć nowym nabytkiem, trzeba szukać problemów, bo nawet w ASO Cię w balona robią- [INNE] S6 Manual
- Niechciane smsy - co robić ?
Zadzwóń do niego z innego numeru i dowiedz się kto to jest. Albo wyślij mu smsa, że właśnie zgłosiłeś sprawę na Policję.- [INNE] S6 Manual
Ty może sobie tą folię zacznij na jakąś taśmę dwustronną lepić będzie szybciej z demontażem i ponownym montażem- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Lem wcale nie jest taki super, a przynajmniej nie zawsze. Kiedyś tam założyłem cały komplet lema. Do tego wsadzone zostały springi -35/-35 + twardsze amorki + 225/40/18. Na codzień jeżdżę uważnie, ale często po kiepskich (dziurawych) asfaltach. Górne lemy poddały się po ok. 20 tys. Założone zostały MS na górę. Zrobione prawie 20 tyś i ... cicho, sztywno. Komplet MS kosztował tyle co 4 górne wahacze. Dół, końcówki, łączniki nadal siędzą Lema i mają się dobrze, a zrobione już ok. 40 tyś. Jako ciekawostkę dodam, że auto kupiłem na oryginalnach wahaczach z Belgii. W Polsce zrobiły jeszcze 60 tyś i jeszcze nie pukały. Niestety, któryś zaczął skrzypieć, więc się wk. i wymieniłem wtedy komplet- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi z tylu mam Et28 i powiem ci ze jeszcze jest miejsce, wiec przy Twojej kozusze czym Ty sie martwisz? :polew: a z przodu patrzyłem sobie za ta felga po alegro , to są pojedyńcze sztuki ale et30 z przodu mam et 38 U mnie przy ET35 i -35/-35 to już z przodu miewam problemy przy skrętach- Prośba o ustalenie rocznika auta
Produkcja zapewne końcówka 2007, model 2008, pierwsza rejestracja 2008 - w zagranicznych papierach wpisuje się tylko datę pierwszej rejestracji. Podjedź osobiście do ASO z dowodem auta i dokładnie Ci powiedzą.- [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
zderzak przód i listwy S4:) co jak co ale nie uwazam zeby te felgi były... pospolite:> te konkretnie felgi nie, ale wzór sam w sobie nie jest jakiś oryginalny, porywający. Niestety, poprzednie auto zrobione było dobrze, nawet bardzo dobrze, a temu jeszcze brakuje duuuużo. Dlaeto trochę nie rozumiem tej podniety w tej chwili. Jeśli się weźmiesz za auto należycie, to wierzę że będzie wyglądać Pytanie, czy się za nie weźmiesz, bo pisałeś o innym aucie do rezania.- [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
A o których szczegółach mówisz?- [ALL] Urlop nad Morzem
Dont panic! Ustal sobie tylko dobrze punkty orientacyjne i przejedziesz bez mapy nawet. Nie próbuj oszczędzać na płatnej autostradzie w Słowenii, bo możesz zjechać w pola ... - Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?