Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Koła i ich wyważenie, a raczej brak.
  2. Kto tam wrzucał wyścigi do zassania? Bo dzisiaj nie mogłem obejrzeć
  3. Gleba koniecznie. A ten "carbon" na desce to jakiś na wierzch naklejony? Na zdjęciu wygląda kiepsko. I chyba w realu nie lepiej
  4. AC nie musisz wypowiadać. Kończy się automatycznie po roku. Poprostu prosisz o przedłużenie umowy, ale tylko dla OC. A czy MTU oferuje AC tylko na kradzież, to najlepiej będzie się dowiedzieć bezpośrednio u nich.
  5. soolek odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Od długiego już czasu śledzę ogłoszenia i może 2 manuale w kombi znalazłem. Masakra jest, fakt.
  6. najlepsi my jesteśmy, lubelszczyzna Jaka lubelszczyzna? właśnie odłączyliśmy się od Polski po II wojnie Jakiej wojnie? II to Afganistan czy Irak? Chyba jednak Libia
  7. najlepsi my jesteśmy, lubelszczyzna Jaka lubelszczyzna?
  8. Zdarza się. Górne MSy już wytrzymały u mnie ok. 20 tyś. i nie zapowiada się, aby miały się skończyć w najbliższym czasie. A wcześniejsze Lemy po właśnie 20 tyś padły (wymiana na gwarancji) Reszta zawiechy jest Lema, 40 tyś zrobione i wszystko sztywne, mimo gleby, 18' i dziurawych warszawskich dróg
  9. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Eeeeee, takie rzeczy to już przy 35 się dzieją. Trzeba mieć tylko odpowiednie umiejętności
  10. Czy to aby napewno seria? 160 KM? Żadnych zmian?
  11. Niestety, ale pies powinien być na smyczy. Koleś pewnie będzie się tłumaczył, że próbował go ominąć, ale ... bez rzetelnego świadka nic mu pewnie nie udowodnisz, a Policja umorzy sprawę. Ale ... na podstawie przepisów, które przytoczyłeś (nie zagłębiałem się w nie), myślę że możesz złożyć doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa - nie udzielenie pomocy lub nie zawiadomienie odpowiednich służb o zdarzeniu z udziałem zwierzęcia. Tutaj jakiś link, może trochę pomocny: http://forum.gazeta.pl/forum/w,94,121805543,0,potracenie_na_Rybnickiej_4_02_2011_okolo_godz_21.html Licz się też z tym, że Ty też możesz otrzymać grzywnę za nie upilnowanie psa: http://www.kroliki.net/pl/prawo/szkolenia/przykladowy-kazus---potracenie-psa-przez-samochod
  12. Tego kunia to on już dłuuuugo ma. Był kiedyś w Promce tym. Zaparkował kilka alejek dalej, bo się wstydził, chyba
  13. No i piknie Panie Żeby cholera Żona chciała czymś takim do pracy wozić, to już by u mnie takie stało
  14. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    I m.in. dlatego nadal się waham, czy zmieniać auto Zamiast się cieszyć nowym nabytkiem, trzeba szukać problemów, bo nawet w ASO Cię w balona robią
  15. soolek odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    mięczak
  16. Zadzwóń do niego z innego numeru i dowiedz się kto to jest. Albo wyślij mu smsa, że właśnie zgłosiłeś sprawę na Policję.
  17. soolek odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Ty może sobie tą folię zacznij na jakąś taśmę dwustronną lepić będzie szybciej z demontażem i ponownym montażem
  18. Lem wcale nie jest taki super, a przynajmniej nie zawsze. Kiedyś tam założyłem cały komplet lema. Do tego wsadzone zostały springi -35/-35 + twardsze amorki + 225/40/18. Na codzień jeżdżę uważnie, ale często po kiepskich (dziurawych) asfaltach. Górne lemy poddały się po ok. 20 tys. Założone zostały MS na górę. Zrobione prawie 20 tyś i ... cicho, sztywno. Komplet MS kosztował tyle co 4 górne wahacze. Dół, końcówki, łączniki nadal siędzą Lema i mają się dobrze, a zrobione już ok. 40 tyś. Jako ciekawostkę dodam, że auto kupiłem na oryginalnach wahaczach z Belgii. W Polsce zrobiły jeszcze 60 tyś i jeszcze nie pukały. Niestety, któryś zaczął skrzypieć, więc się wk. i wymieniłem wtedy komplet
  19. kowi z tylu mam Et28 i powiem ci ze jeszcze jest miejsce, wiec przy Twojej kozusze czym Ty sie martwisz? :polew: a z przodu patrzyłem sobie za ta felga po alegro , to są pojedyńcze sztuki ale et30 z przodu mam et 38 U mnie przy ET35 i -35/-35 to już z przodu miewam problemy przy skrętach
  20. Produkcja zapewne końcówka 2007, model 2008, pierwsza rejestracja 2008 - w zagranicznych papierach wpisuje się tylko datę pierwszej rejestracji. Podjedź osobiście do ASO z dowodem auta i dokładnie Ci powiedzą.
  21. zderzak przód i listwy S4:) co jak co ale nie uwazam zeby te felgi były... pospolite:> te konkretnie felgi nie, ale wzór sam w sobie nie jest jakiś oryginalny, porywający. Niestety, poprzednie auto zrobione było dobrze, nawet bardzo dobrze, a temu jeszcze brakuje duuuużo. Dlaeto trochę nie rozumiem tej podniety w tej chwili. Jeśli się weźmiesz za auto należycie, to wierzę że będzie wyglądać Pytanie, czy się za nie weźmiesz, bo pisałeś o innym aucie do rezania.
  22. A o których szczegółach mówisz?
  23. Dont panic! Ustal sobie tylko dobrze punkty orientacyjne i przejedziesz bez mapy nawet. Nie próbuj oszczędzać na płatnej autostradzie w Słowenii, bo możesz zjechać w pola ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.