Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Nie. Temat odpuściłem. Zmieniły się plany. A to jest chyba concert plus z wyjściem na zmieniarę, ale ja się aż tak dobrze to nie znam na tych modelach.
  2. Pokaż Panu wszystko paluszkiem i sprawdź, czy dokładnie zanotował. Zresztą potem i tak podpisujesz protokół.
  3. Zapłacą za to, co jest uszkodzone. Zderzak pewnie spadł Ci z bocznych śłizgów i trochę wisi? Mogą być urwane zaczepy. Jak było uderzenie, to jakaś rysa musiała powstać, nawet najmniejsza, a wtedy trzeba malować. Oczywiście naciąganie ubezpieczyciela nie jest właściwą praktyką, więc ...
  4. Skoro nic się nie zmienia po odpięciu przepływki, to znaczy że przepływka nie działa. Spróbuj przeczyścić lub podmień na dobrą.
  5. Gdziesz kiedyś słyszałem, że można napisać umowę kilka miesięcy wstecz, ale to pewnie niezgodne z prawem . Przerejetrsować musisz niby w 30 dni, ale za przekroczenie terminu nic nie grozi.
  6. Dokładnie! Żeby robili kombi, to już bym taką jeździł
  7. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba (?) FAG ma w komplecie jakiś odpowiedni smar od razu.
  8. wpierdole sie na wstecznym :kox: Lepiej bokiem ...
  9. Ze strażackiej do tego, o którym piszę masz już rzut beretem.
  10. Napewno jest szrocik przy wyjeździe na Mińsk Maz/Siedlce przed McDonaldem, przed skrzyżowaniem.
  11. Przeczytaj dokładnie te artykuły na które się powołali. Wydaje mi się, że jest tam gdzieś wyraźnie napisane, że samochód musi być doprowadzony do stanu sprzed wypadku, czyli w tym wypadku zrobiony na częściach fabrycznych, ponieważ są to elementy strefy zgniotu, które mają bezpośredni wpływ na życie/zdrowie kierowcy. Coś w tym stylu. Ponadto, skoro użyją zamienników, samochód traci na wartości - możesz ubiegać się o wyrównanie wartości auta. Ewentualnie, możesz spróbować się dogadać z ASO - biorą zamienniki. Często jest problem z ich spasowaniem. Powołując się na powyższe pismo, wykażesz że jest on jednak gorszej jakości i wymagane jest założenie ori.
  12. Nie dość że liczniki cofane na potęgę, to jeszcze daty produkcji o rok sobie dodają, na co jeszcze mam się godzić? Oczywiście praktycznie mnie to rybka, czy rok produkcji 2005 czy 2006, jeżeli widzę że auto wyjechało z salonu w 2006, to wiem że jest eksploatowane od tego roku. Ale sytuacja się zmienia, gdy masz jakąś szkodę komunikacyjną, i chcesz uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy. Wtedy wartość auta jest liczona według daty produkcji, i tak kolega miał, auto wyprodukowane w 2005.12.28 ale zarejestrowane i używane od maja 2006 roku. Przy obliczaniu szkody wypłacili mu 36.000zł, gdyby auto miało datę produkcji 2006, dostałby 41.000 zł Widzisz różnicę? Dlatego, ch*j mnie obchodzi że handlarzyna ma modelowo 2006, rocznik mnie interesuje !!! Widzisz i tu reguły nie ma, bo np. ubezpieczyciel u mnie rok wziął wg. VINu/pierwszej rejestracji - oni liczą wiek w miesiącach użytkowania.
  13. Ludzie, ale Wy naprawdę macie problemy. Na zachodzie nie ma czegoś takiego jak rok produkcji - jest data pierwszej rejestracji, jest model rok XX. Wg. VIN także masz podany miesiąc i rok produkcji oraz model roku następnego - czyli przeznaczony do sprzedaży w roku następnym. W całej europie liczy się właśnie model year i data pierwszej produkcji, tylko ku... u nas rok produkcji. Mój samochód chociażby w momencie zakupu miał 8 lat, a jak przyjechał do Polski to już miał 9, bo mądy Pan diagnosta patrzy na miesiąc i rok produkcji (listopad) i takie dane wpipsuje do przeglądu a potem kopiuje je Wydział K. Ale że samochód opuścil salon dopiero w styczniu roku następnego, że wszedzie w papierach jest rok następny to już nie miało znaczenia.
  14. :polew: Jak to ktoś powiedział "życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem..." (cyt. iKALI) ...i kupił diesla
  15. Dzięki Jutro może na spokojnie sobie przejrzę co i jak i ewentualnie poproszę o dodatkowe numerki.
  16. Wahacze przedni są takie same w każdej wersji silnikowej.
  17. Koledzy, potrzebuję kilka (?) screenów z ETKi z numerami części, m.in.: - podszybie - uszczelnienie przewodów klimy -> przejście przez przegrodę w stronę szyby, wnętrza auta - obudowa filtra kabinowego + rynienka - wentylatorki znajdujące się pod filtrem - wiatrak nawiewów + obudowa idąca w stronę parownika/nagrzewnicy W związku z tym,że są tam pewnie jeszcze jakieś pierdoły, przydałyby się screeny z ETKI. I ważne pytanie: czy do mojego rocznika AFN będę pasowały części z innych roczników (polift?) i wersji silnikowych?
  18. Ja użyłem dokładnie cienkiego wkrętaka krzyżakowego oraz 3 kluczy Torx, chyba 15 i 20. Wystarczy docisnąć, nic nie musi "haczyć" itp.
  19. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    więcej o BMW się dowiesz na tym forum niż na każdym innym przeznaczonym dla marki BMW :gwizdanie: No ja napewno też tutaj zostanę, ale trochę technicznych zagadnień chciałbym zgłębić przed...
  20. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    Panowie BeeMWiarze, podrzućcie linka do jakiegoś dobrego forum BMW, najlepiej 3.
  21. Panowie, byłby ktoś w stanie ogarnąć mi podłączdnie Concerta I na spocie? Trzeba przekodować z BOSE bezpośrednio przez VAGa, jak w tym linku -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107160.0;highlight=kodowanie+concert oraz przełączyć jakoś podświetlanie klawiszy -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203579.new;topicseen#new
  22. Potrzebuję numeru "śruby/poduszki", która mocuje pokrywę silnika: taka gumowa "poduszka" z gwintem z dwóch stron.
  23. No i ... prąd stały jest ba 8, 7 i 4. Na 6 brak. Dzisiaj po podłączeniu radia, kilka razy zgasło po wyłączeniu i się nie zapalało, do momentu dotknięcia któregoś z klawiszy. Niestety, po kilku takich testach zaczęło znowu świecić stale I co teraz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.