Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 cienkie wkrętaki gwiazdkowe lub 4 cienkie torxy, dociskasz i wychodzi.
-
[B5 AJM] Przegląd
Chyba kolesiowi coś się w główkę zrobiło. Owszem, spaliny się mierzy, ale na końcu skali!
-
[ALL B5] Co teraz zrobić z ubezpieczeniem ? Na siebie ?
Weź tylko pod uwagę, że jak zrobisz buum, to ciotka, wujek czy ktoś tam inny straci też zniżki. Samochód kupiłeś z Polisą już? Do kiedy jest opłacona? Czy to może pierwsza rejestracja w Polsce?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślisz, że on ma czas pracować? Przecież forum zajmuje mu cało 8 godzin pracy :gwizdanie:
-
Który laptop wybrać? Samsung czy Asus
Samsunga, inny model, mam od roku i na razie wszystko gra. Fakt, że jest używamy głównie w domu, więc raczej nie jest narażony na jakieś uszkodzenia mechaniczne, tłuczenie itd. Jedyne co na początku mi nie odpowiadało, to klawisze - są jakby to powiedzić, mocno od siebie odseparowane, płaskie i na początku miałem problem z bezwzrokowym pisaniem, ale już umiem
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Przemyśl to. Był taki jeden co zmienił BiT na TDI w Avancie i ... słuch po nim zaginął...
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
190-200ps to się robi z e90 163 ps, więc nie sądzę, żeby e46 dało z siebie aż tyle Podobno 180 można zrobić, ale jak wiadomo silnik silnikowi nie równy. Pożyjemy, zobaczymy.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Co do alcantary to decyzja właściwie podjęta Jak się ogarnę trochę, to za nery też się wezmę.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Niestety, na RS trochę zabrakło i muszę zadowolić się czymś takim. Niestety, 330d z takim wypasem aktualnie w ofercie nie było, więc musiałem się zadowolić takim. Myślę, że po programie będzie całkiem nieźle się odpychał. Nerki chyba pójdą w czarną folię na dzień dobry. Jak będzie OK (pewnie będzie), to będą malowane przy okazji drobnych poprawek lakierniczych. Alcantara jest mocno ściuchana obecnie, więc nie ma co oglądać. Ale nawet macanie takiej alcantary jest o wiele przyjemniejsze niż skórki, więc trzeba będzie obszyć w niedługim czasie.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Chyba trzeba jakiś klub na forum założyć, bo coraz nas więcej
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
No właśnie miałem Ci zdjęcie do podmiany w Battalione wysłać Felga na razie zostaję, bo nie umiem jej zdjąć :> Pół godziny wczoraj walczyłem, zanim logo przekręciłem, żeby dostać się do zamka, ale dekielka jeszcze nie udało mi się zdjąć ;(
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Trasa z Krakowa wyszła 6,7, a od Radomia to ile fabryka dała. Jeden dzień po W-wie w praktycznie pełnym zakresie to 7,5, więc jak dotychczas u mnie. To chyba nie dużo. A jeśli masz na myśli 330d to myślę, że i tak warto.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Tak, CR.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Spoko. Też piję, ale nie niestety nie tyle, ile bym chciał. Muszę oszczędzać
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nie mówiłem o Audi
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Jeździłem parę lat B5, jeździłem kilka razy B6 i miałem zamiar kupić B6. Wsiadłem w E46 i już nawet nie myślałem o B6. Olałem nawet Q. Wiadomo, gust, opinia, jest jak du... Każdy ma swoją. Ale przynajmniej nie jeżdżę samochodem dla ludu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dla Ciebie Nie wiem, byłem przelotem w takim miejscu. W Chorwacji masz głównie kwatery prywatne, więc często 13 osób może nawet nie wejść, nie mówiąć już o wolnych wszystkich miejscach.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
No i stało się. Jest nowe auto. Plany były różne, ból głowy, nieprzespane noce :> itd. itp. Wczoraj w garażu zaparkowało takie cóś: Fotki jeszcze od poprzedniego właściciela - jak się ogarnę czasowo, to wrzucę jakieś lepsze swoje. Kilka faktów: 320d zwany "Turasem" 150 KM w serii rocznik 2002 przebieg realny -> książka potwierdzona z wpisami w ASO napraw blacharskich nie stwierdzono, lakiernicze bardzo drobne. Wyposażenie (trochę tego jest): - Harman/Kardon - NAVI - TV - telefon - zmieniarka na 6 CD - komputer - kiera wielofunkcyjna z M3 (alcantara do wymiany) - czyjniki parkowania, zmierzchu, deszczu - Zenon-BI - Mpakiet zewnętrzny (zderzaki, progi) - Mpakiet wewnętrzny (m.in. czarna podsufitka, kubełki, listwy itd.) - dekory AC Schnitzer (chyba bardziej podchodzi mi fabryczny czarny carbon, więc jest cel) - czarna skórka - grzane tyłki - 6 poduszek - ABS - DSC III - zawieszenie Mtechnik - koła 18' ALPINA - szyberek - szybki ściemnione fabrycznie - 4 x szybki elektrik - lustra grzane i składane - roletka, siatka, gniazdko 12v w bagażniku, szyba bagażnika otwierana, tysiąć lampek w środku - więcej nie pamiętam Plany: - na dzień dobry ogarnąć parę rzeczy mechanicznych na tip top, aby mieć spokój na dłuższy czas - obszyć kierę i gałkę (chyba będzie znowu alcantara , bo macanie tej kiery jest rozkoszne, mimo że świetność jej już minęła) - srebrne żarówki kierunków - chyba czarne nerki - polskie menu w NAVI/TV - światła dzienne (na bazie długich) - czarny carbon do środka; ori lub oklejenie - zależy od dostępności i zasobności portfela - wizyta u Rogala - zamiana kranika na prostą końcóweczkę Na razie tyle, ale dopiero zaczynam zagłebiać się w temat 3er, więc pewnie nowe pomysły wpadną. Pierwsze wrażenia po przesiadce z mojej B5: - lepiej jedzie, tylko 10 KM więcej a masa większa - lepiej się prowadzi - lepiej się siedzi - lepiej wygląda - lepiej ... wszystko lepiej No, może poza bagażnikiem. Książkowo chyba 40-50 litrów większy. Optycznie mniejszy. Praktycznie ... nie wiem, bo jeszcze wózka i rodziny nie pakowałem, ale okienko się otwiera więc ... damy radę. Miejsca z tyłu odczuwalnie więcej, można wygodnie usiąść za kierowcą. Jak na razie, jestem podjarany na maxa, chyba że ... BędęMiałWydatki (mam nadzieję, że tym razem dobrze wyliczyłem rezerwę ) A teraz w kwesti wyboru pomiędzy B6 a E46. W takich pieniądzach, tylko E46. Znaleźć ładne TDiQ to cud chyba, o takim wypasie już nie wspomnę. Aaaa, jeden ważny argument ZA (za takim autem): wracając z grodu Kraka tylko raz użyłem długich, żeby popędzić jakiegoś marudę; reszta spie... jak tylko pojawiałem się na horyzoncie UPDATE 17/07/2011 Auto nadal jeździ. Dobrze. Jeszcze się nie rozpadło, więc zakup można uznać za udany :> Mechanika ogarnięta, pierdoły ale trosza grosza poszło. Na szczęście rezerwy jeszcze nie przekorczyłem. Mody wykonane: - srebrne żarówki we wszystkich kierunkach - uruchomione światła dzienne - follow-me-home przestawione na halogeny Najbliższe plany: - nerki do malowania (mam nadzieję, że jeszcze w lipcu) - kiera do obszycia alkantarą (pewnie sierpień dopiero, bo tapicer ma miesiąc odpoczynku od kierownic) - dystanse - trochę zabawy z folią - i parę innych pierdół Niestety, okazało się, że faktycznie Będę (albo raczej) Mam Wydatki Realne spalanie to prawie 9L w mieście, gdzie komp pokazuje 2L mniej Nie wiem, jak ta elektronika to robi, bo zasieg pokazuje dobry, ale w spalaniu ściemnia mocno. Na szczęście kompa można przestawić, więc jeszcze kilka baków i poprawi się wskazania kompa. Ale biorąc pod uwagę, że but często w podłodze, to chyba nie jest źle :gwizdanie: Teraz kilka świeżych fotek. W niedługim czasie może będzie sesja 3 bliźniaków, więc wrzucę coś profi, a na razie musi wystarczyć parę zdjęć amatorskich. UPDATE 30/09/2011 Pomalutku pomalautku coś się zmienia. - czarne nerki - oklejone halo (miały być żółte, ale ten żółty coś nie halo - za mało żółty - muszę poszukać innej folii) - oklejone tylne lampy Dwie fotki na szybko z kalkulatora: UPDATE 24/10/2011 Kilka świeżych fotek. I z byłą :gwizdanie: Najbliższe mody to czarna fela z zimówką a dalej ... zobaczy się jakie wydatki księgowa zatwierdzi UPDATE 12/11/2011 Winter setup. Funkiel nófki sztuki nieśmigane ori z BMW E90. 16x7 ET 31 i oponka 205/55 Wkońcu wnęki wypełnione jak należy - na lato muszę koniecznie dystans do 18' wrzucić - a na zimę pomyśleć o szerszych oponach przynajmniej na tył, że te strasznie cienko wyglądają UP 27/04/2013 Jako, że tylne sprężyny odmówiły dalszej współpracy (przypadłośc E46) to trzeba było wykorzystać sytuację i wpadł Eibach Pro-Kit -30/-20-25 według producenta. A na szybko wygląda to tak: Przód przed: Przód po: Tył przed (na pękniętych sprężynach): Tył po: I kilka fotek brudasa: Wygląda o niebo lepiej jak dla mnie, ale dystans by się jeszcze przydał, ale to może next year (najpierw muszę Żonie auto zmienić).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no fuc*** way Wątpię abyś coś takiego znalazł. Tzn. są hotele oczywiście [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 22:04_________________________________________________I to fajne. Siedzisz w basenowym barku i spoglądasz na pifk... stój, znaczy morze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
13 osób w jednym domku raczej nie ogarniesz (terminy są zaklepywane na rok z góry) a domy nie aż takie duże, chyba że będziesz szukał jakiegoś pola namiotowego (może z domkami), ale nie wiem, czy takie tam nawet są. Namiarów na tą chwilę nie mam, ale jakby co to przypomnij się za jakieś 2 dni, to może wyciągnę od jednej osoby. Szansa jest taka, że sąsiedzi wzajemnie się polecają, więc mogą Was rozbić po jakiejś miejscowości trochę.
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Haha znam to Ale ja nie pojadę w Bieszczady tylko gdzieś na Mazury Kocham wodę piwko, cisza, wędeczki i nic więcej mi nie potrzeba A myślisz, że na Mazurach lepiej jest jak popada śnieg ...
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Zanim wyjedziesz, przeczytaj: Domyślnie Pamiętnik z Bieszczad. Pamiętnik. 12 Sierpnia, Przeprowadziliśmy się donaszego nowego domu w Bieszczadach. Boże, jak tu pięknie! Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem. 14 Października, Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi ! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechaliśmy na przejażdżkę po okolicy i zobaczylem kilka jeleni. Jakie wspaniałe! jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże jak mi sie tu podoba! 11 Listopada, Wkrótce zaczyna się sezon polowa. nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś może chcieć zabić coś tak pięknego jak jeleń! Mam nadzieję, że w końcu spadnie śnieg. 2 Grudnia, Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg! Obudziłem się i wszystko bylo przykryte białą kołdrą. Widok jak z pocztówki bożonarodzeniowej! Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i oodśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy świetną bitwe śnieżną ( ja wygrałem ), a potem przejechał pług śnieżny i zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową. Kocham Bieszczady! 12 Grudnia, Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Jest pięknie! Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową. Po prostu kocham to miejsce. 19 Grudnia, Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny! 22 Grudnia, Dziś w nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, źe pług śnieżny czeka tu za rogiem dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. sk***ysyn! 25 Grudnia, Wesołych ******lonych świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten sk***ysyn od pługa śnieżnego... przysięgam - zabiję! Nie rozumiem, dlaczego nie posypują drogi solą, żeby rozpuściła to gówno. 27 Grudnia, Znów to białe k**estwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżenia drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą śniegu. Meterolog znów zapowiada 25cm śniegu tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to oznacza łopat pełnych śniegu. 28 Grudnia, Meterolog się pomylił! Tym razem napadalo 85cm tego białego k**estwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata! Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten **** przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, źe sześć juz połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią roz******liłem o jego zakuty łeb! 4 Stycznia, Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechalem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi ******lony jeleń i całkiem go roz***ał. Narobił szkód na trzy tysiące, Powinni powystrzelać te skurwysyńskie jelenie. Że też nie rozwalili wszystkich w sezonie! 3 Maja Zawiozlem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej ***anej soli, którą posypują drogi. 18 Maja, Przeprowadziłem się spowrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku może zamieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz nie pieprz, bo nawet jakbnys mógł to i tak byś nie przyjechał :thumbdown: On się przynajmniej pracą tłumaczy, a nie jakimś tam zderzakiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Bubka!
-
[A4 B5] dziwna stłuczka prośba o pomoc
Nie mają innego wyjścia jak wypłacić brutto. W razie czego napewno znajdziesz w sieci poradę jak się odwołać.