Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Ze swojej strony mogę polecić Avivę. Likwidowałem ostatnio z AC. Szkoda w niedziele, zgłoszenie w poniedziałek, w środę rano oględziny a w następny piątek kasa na koncie (niecałe 2 tygodnie). Wypłacona kasa mnie satysfakcjonowała.
  2. Faktem jest, że jest to wynik z kompa :gwizdanie: ale nie jeszcze ponownie pod korek, więc nie mogę potwierdzić. Mówisz, że aż takie rozbieżności są Sam się trochę dziwię, że teraz głównie po mieście jeżdżę i nic się nie podnosi. Sprawdzimy przy tankowaniu jak to jest. A to komputer można jakoś regulować?
  3. Sprawdzenie ciśnienia w oponach zajęło mi dzisiaj 20 minut! Przekręcić znaczek, odchylić, włożyć kluczyk, ściągnąć dekielek, odkręcić nakrętkę wentyla, podpiąć kompresor - następnym razem muszę zrobić jakiś tutorial, żeby zapamiętać. Ale mina kolesia w wulkanizacji bezcenna, jak zobaczył gdzieś schowane są wentyle Dla zainteresowanych - spalanie po mieście nadal 6,7. A że ostatnio trochę padało, więc DSC parę razy wyłączyłem, aby sprawdzić, czy to auto umie jeszcze bokiem pojechać. Umie Zimo! Przybywaj!
  4. Dobre paliwo ze sprawdzonej stacji, jak Verna będzie rozcieńczona wodą albo z kiepskich zbiorników to też będzie lipa. Silnik nie jest bardziej wrażliwy na paliwo niż inne CR. 320d i 330d mają jedną wadę, którą łatwo usunąć - tzw. klapki na kolektorze. Szczegóły możesz wyczytać na którymś z forów BMW.
  5. To już jest CR.
  6. Czyli podejrzewam, że kosztorysu nie dostałeś, tylko kasę od razu. Według mnie podczas zgłaszania szkody poinformuj, że to miejsce już było uszkodzone, ale pierwotnie zostało zakwalifikowane tylko do malowania. Obecnie szkoda została powiekszona i błotnik wymaga już wymiany.
  7. Czy podczas pierwszej wyceny błotnik został zakwalifikowany do wymiany czy tylko malowania?
  8. Jak masz fotki z poprzedniej szkody, to dołącz je do zgłoszenia, ewentualnie poprzednią wycenę z wykazem części. Przy wycenie nowej szkody uwzględnią uszkodzenie i wypłacą niższą kwotę. Pytanie tylko, co obecnie zostało dodatkowo uszkodzone. Jeśli nic dodatkowo, to podejrzewam, że mogą się migać. Tak ogólnie to jest teraz jakiś rejestr o szkodach, którym ubezpieczyciele się wymieniają, ale nie wiem jak dokładnie to działa, więc podejrzewam, że mogą dojść jakoś, że szkoda już była likwidowana.
  9. Brałem co było, nie miałem za dużo czasu na szukanie samochodu. Gdyby się trafiłao 3.0 to byłoby 3.0. Już lepiej jeździ niż poprzednie auto, po programie będzie jeździło jeszcze lepiej
  10. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    A ile to Twoje waży?
  11. mafii każdy się boi To prawda. Dzisiaj zajechałem na wulkanizację wymienić wentyl w dojazdówce. Jak po zakończonej robocie otworzyłem bagażnik (czarne szyby), to chłopak wrzuciłe koło i powiedział, że nic nie płacę
  12. ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących Ja stety mam dużą navi, więc schowek pod radiem/klimą odpadł, a w popielniczce siedzi obecnie grucha od CB.
  13. Ku pokrzepieniu wyznawców Bmw... he he... W B6 też centralny jest gorszy niż w B5. A jeśli chodzi o drzwi to bez przesady, może masz coś urwane lub lata w Twojej BMW. Tak i przebieg, pewnie składany z trzech itd. Nie wszystko jest sprawą wieku, zaniedbania itd. Drzwi u mnie zamykają się normalnie, prosto, brak jest jakichkolwiek otarć na zawiasach świadczących o złym spasowaniu lub rozregulowanym zamku. Plastiki nie skrzypią, są ciasne. Porównaj sobie chociażby Passata B5 z Audi B5. Zauważysz wyraźną różnicę w odgłosie zamykania drzwi, pracy centralnego zamka. Taka sama różnica jest niestety pomiędzy B5 a E46, na niekorzyść E46. Widocznie ten typ tak ma. Tak samo drzwi zamykały się w każdym egzemplarzu - zwróciłem na to uwagę podczas pierwszych oględzin.
  14. Znalazłem wadę tego samochodu Tak ku pokrzepieniu wyznawców Audi: drzwi zamykają się mniej przyjemnie (odgłos) i głośniej niż w B5. To samo centralny zamek - odgłos jak w Passacie B5 ;( Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu. Kupiłem jakieś Gecko ale to sie na ch... nadaje. Trzeba szybko rezać BT
  15. Beta = Lancuch . Oprócz starych. Te miały paski. U mnie już łańcuch.
  16. Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał stereotyp fiat ma calkiem udane diesle.... a porownujac do niektorych diesli grupy vag to nawet mega udane. ale w srodku strasznie gownianie chociaz w tych klasach i cenach co fiat robi auta konkurencja wcale nie jest duzo lepsza. patrzac na miejskie auta czy kompakty ( poza markami tzw premium ) to wiekszosc aut jest bidna porownujac do aut klasy premium w dodatku klase lub pare klas wyzszych zeby nie bylo OT. to soolek kiedy chip juz wiadomo ? Najpierw parę pierdół muszę ogarnąć mechanicznie, dopieścić parę pierdół stylistycznie, a dopiero potem programik. Plus jest taki, że jak na razie w mechanikę muszę zainwestować mniej niż planowałem, więc grosza powinno zostać.
  17. OK, oprócz tego, że ja ze swojego spalania nie jestem zadowolony, zawsze za dużo wychodzi, chciałoby się, aby było mniejsze. Kolego mmcv - masz uszkodzony moduł serwotronic - tak to się nazywa w Audi, w BMW nie pamiętam, ale działa tak samo. To akurat prawda. To ja też mam uszkodzony servotronic i wszystkie Beemki, które oglądałem też Kierownica chodzi odczuwalnie ciężej niż w Audi, a w Audi już lekko nie chodziła. Wcześniej wsiadając do Almery Żony, źle mi się jechało, bo kierownica jest silnie wspomagana + węższe opony. Teraz to już wogóle tym nie potrafię jeździć Co do mocy, to z tego co zdążyłem wypatrzeć na forach, to 180 jest taką średnią osiąganą wartością dla tego motoru. Może będzie mi dane to sprawdzić [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:00_________________________________________________
  18. Ok, to prawda, że wyniki są zależne nade wszystko od stylu jazdy kierowcy, ale ja piszę o MOICH samochodach z dokładnym podaniem modelu i wersji, do tego, którymi sam jeżdżę, a wyniki są uśrednione z długiego okresu eksploatacji, to daje doskonały obraz sytuacji i jest trudne do podważenia. Ale ja wcale nie podważam Twojego spalania, ale też Twoje spalanie nie może być wyznacznikiem spalania danego modelu auta. Wiem tylko, na kilku przykładach, że moje spalanie wcale jakieś wysokie nie było, wiem też, że mogłem je obniżyć, bo próbowałem i się udawało. Ale wtedy zaczynałem się nudzić za kierownicą, stawałem się bardziej rozkojarzony, mniej uważny. Dla mnie nie było to warte tego litra. Zresztą skończy już tą rozmowę, bo do niczego ona nie prowadzi. Ja jestem zadowolony ze swojego spalania, ty jeszcze bardziej ze swojego i wszyscy są HAPPY
  19. Mniejsza o większość w tym spalaniu. Każdy ma inny styl jazdy, więc każdy ma inne spalanie.
  20. Q napewno ma lepszą trakcję niż RWD na mokrym, śniegu itd. To nie podlega duskusji. Natomiast jak do tej pory nigdy nie miałem problemów z prowadzeniem RWD. Miałem kiedyś Omegę RWD i przerobiłem służbowo kilka dostawczaków RWD - lekka pupa, opony uniwersalne - więc BMW zimą się nie obawiam, przynajmnie na razie. Co do spalania, to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Moje B5 na glebie i 18' o mocy 140 KM (program) w mieście paliło mi prawie 7,5 L. Na trasie spokojnie mieściłem się w 7. Obecne E46 jest 200kg cięższe (tak, tak - 200 kg) w mieście spaliło mi maks. 7,5 L - pierwsze kilka dni, gdzie praktycznie każde światła to próba trakcji W weekend strzeliłem szybką trasę - spalanie 6,6 - obecnie śmigam 4 dzień po mieście i spalanie mam 6,7. Normalna jazda, powiedzmy dynamiczna, bez korków. Też 18'. Jak dla mnie bomba. Z zasłyszanych opinii to B6 TDi ośka napewno nie spali mniej, a chyba nawet trochę więcej. A tak wogóle to pierwsze mody za płoty Wczoraj pojawiły się chrom żarówki we wszystkich kierunkach - żółtek brak Fotki kiedyś tam, bo z kalkulatora przy słońcu to nie widać efektu [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 11:12 Co to Twoje siedzenie takie zmęczone? Czy cena była atrakcyjna przy takim przebiegu? Zmęczone? Ten samochód nie ma 50 tysięcy przebiegu. Poza tym w realu chyba lepiej wyglądają Przynajmniej jakoś w oczy mnie kole stan tapicerki, a raczej jestem wrażliwy na tym punkcie. Szczerze mówiąc, to jak jechałem po niego, to nawet nie wiedziałem jaki ma przebieg, bo jakoś mało mnie to interesowało. Naiwny nie jestem, żeby szukać 10 latka ze 180 tyś. przebiegu. Ważne, że książka zgadza się z wpisami w ASO, ostatni przegląd w styczniu tego roku. Wszystkie miejsca, gdzie zapisuje się przebieg w BMW zgadzają się co do wartości. Szpachli brak, ćwiartki raczej spawane nie były, dużo cześci eksploatacyjnych ze znaczkiem BMW, czyli sumiennie serwisowany. Poza tym, egzemplarz który oglądałem wcześniej, miał 2/3 przebiegu mojego (takie same fotele) a tapicerka przednich foteli była w dużo gorszym stanie, plastiki skrzypiały, deska gorzej wyglądała. Koleś który ją kupił, jestem z nim w kontakcie na forum BMW, właśnie stosuje jakieś hiper kosmetyki, żeby ją doprowadzić do przyzwoitego wyglądu, a bardzo prawdopodobne jest, że jeden boczek będzie obszywał. Ja kupiłem sobie husteczki do skóry i jestem zadowolony Największe znaczenie ma poprzedni właściciel i sposób użytkowania a nie przebieg. Co zresztą potwierdza się po raz kolejny (w Audi też skórka była w bardzo dobrym stanie,a przebieg większy niż tutaj).
  21. Xenon założysz do każdej poliftowej, tylko w dekielkach chyba trzeba dziurkę jakąś wyciąć, ale szczegółów nie znam, bo nie zabrałem się do tego.
  22. Mam ori Valeo na handel + kostki + silniczki. Jakby co, to zapraszam na PW.
  23. NO RISK. NO FUN. Sprawdzam obecnie czujność władzy - brak tablicy z przodu
  24. Spoko czytałem, to jak będziesz to weź ze sobą swoje magiczne przyrządy bo ja w takich ilościach jak wspomniałeś nie mam lub coś tam brakuje już się boję Nie no muszę mechanizm kasety odłączyć bo zwariowało i nie mam radia to gadaj tu z nimi jak któryś ma i pożyczy to mogę Ci przygarnąć Już nie będę dzisiaj w domu, więc nie wezmę, ale Kolkov ma parę w łapie, więc sobie poradzi z wyciągnięciem PS Mam ładnego Concerta z wyjściem na zmieniarę na handel
  25. Pisałem Ci wczoraj, co działa. Ewentualnie możesz wziąć jakiegoś druta i tam wepchnąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.