Treść opublikowana przez soolek
-
Wywalona szyba i klamka.
1. Może trwać ... i trwać , ale może zakończyć się na jednym posiedzeniu. Zależy od sprawcy, czy się stawi na rozprawę, przyzna i czy wszystko będzie dla sądu jasne. Być może sprawa się też odbędzie zaocznie, bez poszkodowanego, potem będzie tylko czas na uprawomocnienie - jeśli się nie odwoła, to będzie szybko. 2. Jak nie ma złamanego grosza przy duszy, to Ty też nie dostaniesz. Jemu karę pienieżną mogą zamienić na odsiadkę, ale Ty nic nie dostaniesz. 3. Możesz jechać do serwisu, ale istnieje ryzyko, że nie dostaniesz grosza. Lepiej chyba kupić za "normalne" pieniądze i wziąć faktury. Jakby ktoś mądry podpowiedział co i jak, to pewnie jeszcze za jakieś straty moralne, stratę czasu, stracone przychody (unieruchomiony samochód) itd. byś coś wyciągnął.
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa - problem z identyfikacją miejsca
To w Wawie policzyli mi 350, a zrobiłem za 150 u kolesią z innego forum - 30 minut roboty, ale trzeba VAGa i coś tam poustawiać. Szukaj poprzez forum nasze, czy golfa, passata itd. Uszczelki pompy to normalne zjawiskow w 1.9.
-
Najpiękniejsza panna młoda - bardzo prosze o głosy
- [B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
Podobuje mnie się Też miałem ochotę na tą felgę, ale przy moim kolorze i za małej glebie nie byłoby efektu. Oznaczenia z klapy ściągaj, nie czekaj.- Kółka 18'
Według mnie tak. 17' wygląda nieźle przy takim zawieszeniu. 18' już będzie wyglądało trochę śmiesznie - duże koło i duża (stosunkowo) szczelina pomiędzy kołem a błotnikiem. Zresztą poszperaj na forum i pooglądaj fotki. Jest taki wątek jak B5 Battalion lub Galeria B5 - tam znajdziesz sporo fotek.- Kółka 18'
We wnęce koła zapasowego powinieneś mieć wlepkę z kodami wyposażenia. Tam będzie m.in. podany kod zawieszenia. Albo krócej - jak jesteś w stanie wsadzić dwie pięści pomiędzy koło a błotnik to 1BA, jak jedną - to 1BE W moim profilu możesz zobaczyć fotkę na zawieszce 1BA - koza straszna.- Kółka 18'
Seryjne 1BA czy 1BE? Jeśli 1BA to większych jak 16 nie masz co wkładać. Jeśli 1BE (-20) to więcej jak 17' też bym nie pchał. Nie będzie wyglądu, więc szkoda tracić komfort.- Kółka 18'
Spadek jest odczuwalny, ale nie kolosalny. Poprawia prowadzenie (ale ty masz Q, więc i tak lepiej), pogarsza komfort. Zrobisz sobie program za jakiś czas i po problemie. A tak z innej beczki - zawieszenie obniżałeś?- [ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
Nie będzie problemu bo to ewidentna wina warsztatu, i oni sciągną z niego kasę, więc nic nie tracą poszło na pw a nawet zyskują, bo Ty stracisz część zniżek A po uzyskaniu kasy od warsztatu nie wracają zniżki?- [ALL B6] Klocki plus tarcze przód do A4/B6/19.TDI/AWX
Jeżeli chodzi o klocki, to Ferodo Premier. ATE słabiej hamują, TRW nie używałem. Tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia podpowiedzieć.- [ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
Jestem szczerze zaskoczony, że to przyjęli do "likwidacji", patrząc na to jakie co chwila nowe wyłączenia w AC dorzucają. Jaki to ubezpieczyciel?- [B5 AFN] NIEBIESKI AVANT mod str2
Już nieźle wygląda a ... miejmy nadzieję będzie lepiej. Nie zakładaj chromu - to już jest passe. Zacznij od kierunków i lamp poliftowych. Następnie ramka grilla w kolor nadwozia i znaczki OOOO w czerń. Hak jeśli nie potrzebny, to zdejmuj.- [ALL] Uszkodzenie w warsztacie a AC
AC to ubezpieczenie od kolizji lub kradzieży, a nie błędu w sztuce. Jakiekolwiek roszczenia możesz mieć tylko do warsztatu.- [INNE] Jak to jest w Niemczech?
Czyli ogólnie, kumpel z roboty mnie wk#rwi, ide na policje ze świadkiem, że pokazał mi fucka w samochodzie (chociaż to nie prawda) i ma grzywnę? Bez jaj... :gwizdanie: ...no bez jaj- Sam mialem juz pare takich spraw... Kwestia ilosci swiadkow- ale sa i na to sposoby- zeznajesz ze pokazales mu np. palec serdeczny i moze sie uda- niektorym sie udaje. Ja sie nie wywinalem jak jechalem sam a w tym innym aucie jechalo 3 policjantow prywatnie. Blokowali mnie przez jakies 30km i nie chcieli zjechac- trabnalem im 2 razy i w koncu wyprzedzilem z prawej strony nawet im palca nie pokazujac czy ich hamujac: wynik okolo 900euro kary i kosztow, 5 punktow(u nas tyle tylko za przestepstwa drogowe min. alkohol i narkotyki) i miesiac chodzenia z buta. Na .eu wiecej na ten temat pisane bylo. Aaaa, bo pewnie miałeś ramki i nakleję niewłaściwego klubu na samochodzie ...- Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Widzę,że wątek jak zwykle się rozjeżdża. Nie wiem, czemu tak najeżdżacie na autora wątku - ma prawo do swojego zdania, może je tu wyrazić. Odsyłanie go na forum Avensisa jest niegrzeczne (delikatnie mówiąc). Szkoda tylko, że to zdanie wyraża po miesiący użytkowania, bo to trochę mało, aby wypowiadać się tak dosadnie. Mam nadzieję, że za jakieś 2 lata wróci i powie, że nadal tak uważa - zawsze będziemy mieli alternatywę dla Audi. Swoją B5 mam już 4 lata (w życiu nie miałem tak długo samochodu) i gdybym miał Q lub mógł dorezać Q, to miała by u mnie dożywocie. Zresztą i tak jest duża szansa, że będzie miała dożywocie u mnie. Dlaczego? Bo jak wsiadam do nowszych samochodów to mnie odpycha ich jakość. W wielu przypadkach nawet jakość nowszych Audi. Do tego jak sobie poczytam o awaryjności nowszych modeli (zresztą mam styczność z nowymi autami w rodzienie, więć z autopsji też wiem), to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że następnym, a raczej dodatkowym samochodym będzie kolejne Audi. 10-letnie za ok. 40 000. Większe, mocniejsze i wszystko-mające. Wszystko, czego mi do życia potrzeba. Poprostu takie mam potrzeby i chyba raczej nikt mnie nie przekona aby było inaczej.- Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Ja się zgodzę z tą opinią w 100%. Też kiedyś byłem zaślepiony w i mówiłem sobie Audi to Audi. Od momentu kiedy przejechałem się BMW kolegi wszystko się zmieniło, zacząłem inaczej patrzeć na . Zgodzę się, że Audi to marka prestiżowa, z legendarnym już napędem Quattro, ale żeby w ostatnich latach wypuścić tyle silnikowych bubli... . Kiedyś na OtoMoto było Volvo S60 i Audi A4 B7 z 2005 roku za ok 54 tyś zł i Volvo było praktycznie maks wyposażone, a Audi gołe i wesołe... :gwizdanie: . Trochę Ci nie wyszło to porównanie. BMW to też klasa premium i stoi cenowo podobnie jak Audi. Koledze bardziej chodzi o to, że nie ma się co spuszczać nad segmentem premium, bo inny Avensis, 406 czy Laguna jest tak samo dobra, albo nawet lepsza, bo młodsza, tańsza itd. I ma po części rację. Wszystko zależy, kto jak podchodzi do samochodu i czego od niego oczekuje. Kiedyś miałem Mondeo MkI i jakość w środku nie budziła najmniejszych zastrzeżeń. Po przesiadce do Audi, moje zdanie o Mondeo się zmieniło. Nawet najnowsze Mondeo nie zbliża się z jakością do B5. Szef ma 2-letnią lagunę II na totalnym full wypasie - drewno jakieś z jachtów, skóra z pytki cielecia itd. itp. I szczerze powiem, że jakoś mnie wcale ten środek nie powalił z nóg. Skóra niba jakaś ekstra, ale moja po 13 latach wygląda lepiej niż jego po 2. Poza tym w dotyku sprawia wrażenie za cienkiej - jak by Ci się miała zaraz rozpruć pod tyłkiem. Ale to wszystko są wrażenia subiektywne. I każdy będzie miał swoje.- Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
I z Polski! Bardziej bezawaryjne od Toyoty nawet. Właśnie. Z Audianką jak nie pogadasz, nie kupisz jej czegoś, to nie pojedzie. Jak "Baba". Ale przecież za to je kochamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, to przy nim pikuś!- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Dużo sie zastanawiałem tez na tymi Fk i juz mialem zamawiac ale poczytalem na forum gdzieś ze zdarzają sie wadliwe tak samo jak ta-techniksy czy mtsy-co wiadome cena porównywalna do jakości. A co do mapeta ma tak samo i ta-techniksy i Fk i wiele innym z wyzszej połki. Ja się zdecydowałem na mtsy ze wzgledu na to, ze jest producent/kontahent w polsce i w razie sie cos zesra nie bedzie towar wysyłany az do niemiec co np do fk sie tyczy. Ceny są takie same co do wymienionych firm i jakośc porównywalna co do opini. Co do osłon i odbojów to nie wiem ile kosztuja bo miałem w komplecie. W gwincie FK nie ma w komplecie trzeba sobie dokupic, mysle nie ma problemu z znalezieniem tego. Pzdr Reklamowałem jeden amor - faktem jest, że sprawa załatwiona szybciutko w przypadku MTSa.- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
podłącze się pod pytanie o FK street jeździ ktoś na tym ??[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:31_________________________________________________ MTSY bardziej cenione ??z tego co wiem FK to niemiecka firma i chociaż produkuje na miejscu a nie jak MTS w chinach....jak widać kazdy zachwala to czym handluje...ile kosztują osony i odboje?? Z tymi Chinami to poleciałeś. Przede wszystkim teraz wszystko się robi w Chinach, nawet najbardziej markowe rzeczy - tam jest wykorzystywana najtańsza siła robocza, a niekoniecznie materiały. Poza tym, akurat MTS jest chyba Made in EU, jeśli dobrze pamiętam z naklejek.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie to jest i ile za wymianę ? _________________________________________________ Tak sobie w lato wypolerowałem wydechy, że po tej zimie mi cholera zardzewiały :polew: Zdarłem całą warstwę ochronną Wczoraj umyłem, auto - myślałem, że to jakieś gówno się poprzyklejało - ale nie - czysta Rdza :kox: Muszę kupić nowe równo 400 zł robią na miejscu zdaje się Przyjeżdżają, wymieniają, prowizji nie pobierają- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sprawdź jeszcze te numery: 505 583 800 lub 664 092 743 (jeden koleś), ale nie wiem, czy jeszcze aktualne.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daje daje - od 3 lat u mnie siedzi i jest OK. Spytaj Kolkova, czy sprawdził kontakt ode mnie - kolesie wymieniali pod domem, w dobrej cenie.- [B5 AGB] VIAGRA
Muszę przyznać, że to turbo nawet tutaj pasuje Do floka to kup sobie taką szczotkę przylepiec - w JYSKu za 3 złote sztuka. Sciąga każdy pyłek. Patrząc na fotki, to górę boczków zrobiłbym jednak we floku.- [INNE] Moje stare poczciwe Subaru
Może byś się tak pochwalił tym swoim Forkiem wkońcu... - [B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)