Treść opublikowana przez soolek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tylko białe felgi do szarego auta Szału chyba nie będzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Cinek A Robert Kubica to myslisz, ze co pomyslal gdy Jacques Villeneuve odchodzil z Saubera? To samo: TO SZANSA DLA MNIE Oczywiscie nie mozna porownac rezygnacji ze startow z wypadkiem w rajdzie, ale w swiecie sportu zawsze rezerwowy zawodnik "skorzysta" na kontuzji, chorobie, absencji zawodnika glownego No takie zycie Jacka to chyba jednak wywalili, a nie zrezygnował Wielokrotnie odgrażał się, że wraca i ... nie udało się. Co tu dużo mówić, pod kątem zespołu to Heidfeld jest dobrym wyjście - umie zdobywać punkty. Jeżeli on będzie zdobywał punkty, to nie ma wątpliwości, że Kubica też, a powinien nawet wiecej. Tak więc o miejsce Kubicy można być spokojnym. Trzeba tylko trzymać kciuki aby jak najszybciej wsiadł do bolidu - mam nadzieję, że zrobi to jeszcze w tym sezonie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrzuć zdjęcie siostry to Wieczorem może Ci coś podeślę, bo sąsiadka chce swoje mieszkanie wynająć.
-
[B5 AGB] VIAGRA
dzieki , no musimy sie zgadać i to szybko bo zmieniam niedługo pracodawce i wypierdalam z warszawki Wkońcu ruszy robota na budowie ... i będziemy się mogli cieszyć z nowych dróg.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, potrzeba mi jakiegoś pompiarza od diesli, najlepiej Targówek/Białołęka. Zna ktoś? 2 uszczelki w pompie muszę wymienić
-
F1, Rajdy i Motorsport
:blink: :blink: PIERWSZY RAZ W ŻYCIU pomyślałem w miarę po ludzku o p. Jarosławie Kaczyńskim Zakładam, że nie jest to zagranie pod publiczkę Czy Ty naprawdę myślisz, że to sam Jarek wymyślił? I napisał? I wysłał? I przypadkiem się Fakt o tym dowiedział? :laghing2:
-
Kupiłem samochód za 4zł.
Allegro nie ma nic do ustalania stanu faktycznego posiadania auta. Dowodem zakupu jest tylko i wyłącznie umowa/paragon/faktura. Kliknięcie jest tylko zobowiązaniem do zakupu, z którego można się wycofać z powodu ... Wyślij maila do allegro, że nie kupiłeś jednak tego auta, bo sprzedawca w rzeczywistości chce za to auto 4000 a nie 4 złote. Dla Ciebie sprawa skończona, a tej Pani allegro może zamknąć konto jeśli stwierdzą tu jakieś szwindle. Zresztą nawet jak nie wyślesz, to allegro nic Ci nie zrobi. Zrobią Ci mogą dopiero (zamknąć konto), jeśli sprzedający poskarży się, że kliknąłeś i nie kupiłeś auta - sobie anuluje prowizję. Więc bądź pierwszy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pamietamy Świetny kierowca i człowiek. Miał duże plany i szanse na ich realizację i ...
-
[Audi Allroad C5] 2,5TDi 180ps quattro by Kri$
Trzeniu ma BDH, jeden z najlepszy 2.5 i ... kupa (ostatnio grzebał w silniku). Ale koniec o tym. Po 1 to Trzeniu nie grzebal przy silniku, tylko jego kolejny wlasciciel. Po 2 Trzeniu prawdopodobnie upalal ostro auto... kazde mozna zajezdzic. Ad 1 Fakt, to Bieńkowóz teraz. Zapomniałem. Ad 2 Upalanie to pojęcie względne. Niektórzy nie wiedzą, albo mają w nosie przykazania dla TDI. I nawet spokojni kierowcy.
-
Kupiłem chyba popowodziowe, gdzie to zweryfikowac i jak walczyć o prawa?
Jeżeli masz już jakieś podejrzenia, to najlepiej wziąć rzeczoznawcę z PZM. Koszt kilkuset złotych, ale masz mocny papieri do ewentualnego sądzenia się. Sądzić się możesz jedynie z autokomisem, handlarzem mającym zaresjestrowaną taką działalność. Oni z racji zawody, muszą takie rzeczy wykryć i nie mogą ich zataić przed kupującym. Jeżeli kupiłeś od osoby prywatnej, to marne szanse na jakąkolwiek kasę. Chyba, że "zatopiony" został podczas posiadania przez tą osobę. Wtedy pewnie coś by tam ugrał.
-
[Audi Allroad C5] 2,5TDi 180ps quattro by Kri$
Trzeniu ma BDH, jeden z najlepszy 2.5 i ... kupa (ostatnio grzebał w silniku). Ale koniec o tym.
-
F1, Rajdy i Motorsport
PROPONOWAŁBYM ZAMKNĄĆ WĄTEK DO 13 MARCA LUB DO CZASU, KIEDY POJAWIĄ SIĘ "OSTATECZNE" INFORMACJE NT. ZDROWIA KUBICY. Jak już Fakt jest tutaj cytowany, to za chwilę będzie jeden wielki śmietnik.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Na TVN24 właśnie leci konferencja na żywo!
-
[Audi Allroad C5] 2,5TDi 180ps quattro by Kri$
Cały czas chodzi mi po głowie zakup Allroada, ale się ... boję Zawiechy, silnika, skrzyni Jak sobie z tym poradziłeś (ze stresem)? No chyba, że nie czytałeś o zawieszce i silnikach?! Gratuluje auta i zdawaj relację jak tam przebiega eksploatacja. PS A takie spalanie (14,6) to gdzie złapałeś?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no to jeszcze by się opłaciło , idę szukać kupca paput ja tez swoje sprzedaje za 300, ale jeszcze nie wystawiłem a juz kupiec sie znalazł no to teraz znajdz dla mnie Kowi, był jeszcze jeden chętny, zanim potwierdziłem. Poszukaj...
-
[B6 AVF] Metaliczne szorowanie w prawym kole
Zdjąć koło i obejrzeć hamulce, czy klocki się nie skończyły i siedzą na swoim miejscu (od wewnątrz klocki także). Ewentualnie łożysko, ale to raczej huczy niż niż szoruje.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No bo przecież ile można dać za składaka...
-
[ALL B5] Lampy TYC - jakie silniczki do regulacji ??
Punto II, Fabia I lub Audi oczywiście - sporo tego na allegro.
-
[ALL B8] B8 Allroad
Kolego, chyba musisz się nauczyć czytać pomiędzy wierszami...
-
5 urodziny klubu :)
Czas zapier..., to fakt. Już 4 lata tu marnuję czas A co najgorsze, to końca nie widać ;(
-
[B6 AWX] Problem z akumulatorem?
Jeśli na akumulatorze znajdziesz znaczek Audi, to pewnie nie był nigdy wymieniany. Jeśli siedzi od nowości, to jak najbardziej mógł zdechnąć po 2 tygodniach nieużywania. Kup na stacji benzynowej kable rozruchowe (20-30 pln) i poproś jakiegoś kumatego sąsiada o pomoc w odpaleniu auta. Jeśli odpali z kabli, to do sklepu z akumulatorami i kup nowy - musi mieć dokładnie takie same oznaczenia jak obecny. Jeżeli nie odpali z kabli, to można podejrzewać, że coś ciągnie za dużo prądu, a wtedy trzeba podłączyć prostownik, naładować akumulator i jechać do elektryka, aby sprawdził pobór prądu, naprawił, a dopiero potem wymienić aku. Zawsze możesz poszukać w necie elektryka samochodowego, który przyjedzie do Ciebie.
-
[ALL B5] Ciemno świecą zegary.
Jasność podświetlenia ustawiasz pokrętłem od ustawiania zegarka.
-
Jak nie A4 to co... ?
I dobrze. Może przejdą Ci jakieś wynalazki typu 407 czy C5. Superb to sprawdzona technika z Audi. Zrobiona z 10 lat po niej, więc wszystkie bolączki powinny być usunięte. Szukaj motoru 1.9 lub 1.8T i powinieneś być zadowolony. A napewno będziesz się czuł jak u siebie w domu. Wróc. W Audi
-
Jak nie A4 to co... ?
Właśnie z takimi bajerami jechałem kiedyś do Chorwacji. Mina pasażera z przodu jak mu jeździłem fotelem siedząc z tyłu - bezcenna
-
Zatkana wkładka zamka klapy bagażnika
A czy to nie jest przypadkiem tak, że w bagażnik wchodzi tylko kluczyk serwisowy? Coś takiego kiedyś słyszałem, ale jakoś nie sprawdziłem u siebie. Normalny kluczyk u mnie też nie wchodzi.