Treść opublikowana przez soolek
-
[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant
Chyba zrobię sobie coś podobnego
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Dlatego niektórym warto by pomóc w decyzji.
-
Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
Oferta używek jest bardzo szeroka. Kiedyś miałem samochód za 2000 i za 400 założyłem do niego opony zimowe (używki jak nófki) - jakoś nie brałem innej opcji pod uwagę nawet.
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
- Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech
W PL powinno być tak samo zwłaszcza dla TIRów Bezpieczeństwo nr1 Następny Do polityki się nadajesz kolego. Widziałeś kiedyś zimówki dla TIRa? Ostatnio na interii było nt. temat - pogłęb swoją wiedzę.- Czy do A4 B5 można założyć napęd quattro?
Można, tylko nie jest to p&p jak w B6. Trzeba zrobić cięcie/gięcie podłogi, więć jest to nieopłacalne. Lepiej zmienić furę- Pomysły na poranny szron.
No to możesz spróbować jakieś antyroszeniowe preparaty albo niewidoczną wycieraczkę, jak bardzo chcesz. Tylko mam wrażenie, że jak przyciśnie -20 to g... to da, a wręcz przeciwnie, nie dasz rady nawet skrobaczką. Kup odmrażacz - kilka ruchów dłonią (bez skojarzeń proszę) i po sprawie.- [ALL] Opony całoroczne
I już się Niemcy najeździli na całorocznych http://www.tvn24.pl/-1,1684778,0,1,w-niemczech-tylko-na-zimowkach,wiadomosc.html- Pomysły na poranny szron.
Odmrażach w szpreyu Zanim wsiądziesz, to psik. Jak się usadowisz i odpalisz, to już powinno się dać ściągnąć wycieraczkami. WD40 - nie chciałbym mieć tłustej szyby.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/opony-zimowe-nie-ma-takich,1565531,3491 oglądałem dzisiaj wiadomości na TVNie i akurat było o zimówkach do TIRów, nawet wypowiadał się szef jakieś dużej "oponiarnii" że właśnie TIRy jeżdżą na oponach uniwersalnych bo firmy przewozowe oszczędzają na tego typu sprawach On akurat pewnie by na tym dobrze zarobił, więc nie dziwne, że ma takie zdanie. Za samą przekładkę by kupę kasy kosił, a na oponach też by dobrze zarobił. Nie oszukujmy się, TIR trochę inaczej się prowadzi na drodze niż osobówka. Opony inaczej trzymają. Nawet średnio doświadczony kierowca jest bardziej doświadczony, niż dużo jeżdzący kierowca osobówki. Ale przy takich warunkach, to każdy może wysiaść. Jak poczytacie sobie statystki, to kierowcy TIRów powodują bardzo mało wypadków, w stosunku do ilości przejeżdżanych kilometrów. Dobra, koniec OT.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news/opony-zimowe-nie-ma-takich,1565531,3491- [ALL B5] Zamiana felg
Będą pasować, trzeć nic nie będzie. A na przyszłość, to najpierw użyj bo wszystko możesz znaleźć na forum.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratuluję Spróbuj teraz zrobić jak chcesz - Subaru Imprezę na zimowkach, czy tam Audi Quattro na zimowkach A nie Insygnię 4x4 na letnich Przemciu, nie szczycę się tym, że objechałem 4x4, tylko martwię bezmyślności (a może oszczednością) niektórych ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moze w koncu zmienie opony na zimowe Na taką pogodę to i Quattro nie pomoże. Dzisiaj Insignie 4x4 zrobiłem jak chciałem, bo fujara na letnich jechał. Do przodu jakoś jechał, ale żeby skręcić to...- [B5 AFN] Rosnąca temp... Proszę o porady
Kabel kupisz na allegro - na forum jest wątek o kabelkach. Tam znajdziesz linki do aukcji. Program, trzeba pobrać - tu nie pomogę. Ewnetualnie poszukaj na forum kogoś ze swoich okolic (w dziale spoty itd.), kto będzie mógł podpiąć VAGa. Mechanik bez VAGa może Cię tylko naciągnąć na koszty.- [ALL] Opony całoroczne
Ja stwierdzam, że wielosezon jest do niczego, biorąc pod uwagę obecnie panujące warunki (które mogą być częste tej zimy) i wykorzystywanie samochodu do normalnej jazdy, także poza miastem. A stwierdzam to na podstawie własnych doświadczeń - w drugim samochodzie mam właśnie całoroczne opony. Jeszcze 2 lata temu spokojnie w mieście można byłoby na nich jeździć. Obecnie, jest duża różnica na minus w porównaniu z zimówkami. 3 lata temu zimę przejeździłem tym autem na letnich i też dało radę. Ale warunki były non-stop jesienne. Co do płynu - zależy w jakich proporjach sobie go rozrobisz. Jeśli wybrałbym wersję lajtową, to pewnie ubiegłej zimy układ poszedłby się j...- [ALL] Opony całoroczne
A to dopiero teoria, chyba jeszcze nigdy ci się nie zdarzyło jeździć na letnich i zimówkach na śniegu i lodzie - miałbyś jakiekolwiek porównanie. Ja jeździłem i to autem tylnonapędowym. Różnica jest naprawdę znaczna. na sniegu nie na lodzie. i dlaczego niemcy jezdza na wielosezonie ktos mi odpowie ? Bo mają autobahny?! Poza tym myślisz, że Niemcy wszystkie rozumy pozjadali? Tam też są idioci, ignoranci. Jak taki mocny jesteś na letnich, to wpadnij teraz do Warszawy - zobaczymy jak długo będziesz kozaczył. Pewnie do pierwszego wiaduktu/ślimaka. Przez takich oszczędnisiów całe miasto stoi, albo jedzie 20 km/h, gdzie spokojnie można pojechać 50.- [B5 AFN] Rosnąca temp... Proszę o porady
Podobnego problemu nie miałem, ale zacznij od sprawdzenie czujnika - to nic nie kosztuje. W dziale diagnostyka masz informacje, gdzie VAGiem sprawdzić poszczególne temperatury i co oznacza różnica pomiędzy nimi.- B6 DIVISION
Zastanów się dobrze - pakiet S4 i diesel pod maską potrafią doprowadzić do załamania nerwowego. Mamy taki jeden przypadek - kolega Cristoforo (z B5 Battalion).- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Miej jaja chopie. półQ przez zaspy jeździ... Jak kierownik cio... to i Q nie pomoże :polew: Bez urazy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Modlińska biała, ale jedzie w miarę normalnie, z tego co widzę przez okienko. Poprawka - właśnie się zagęściło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Modlińska biała, ale jedzie w miarę normalnie, z tego co widzę przez okienko.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód... To nie wracaj- [ALL] Opony całoroczne
Nie jest tak źle z tymi oponami (w jednym aucie mam całoroczne). Zależy ile jeździsz - jak musisz się przeturlać po mieście parę KM, to można na tym pojechać. Jeśli jeździsz dużo, często, to jednak polecam zimówki. Jeżeli jest nawet najmniejsza ilość śniegu na drodzę, to różnica jest spora. Jeżeli zima ma być taka jak w ubiegłym roku, to tylko zimówki.- Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?
Najlepsze jest ta, co najmniej bierze a najwięcej daje. A że od każdego potrafi wziąć inaczej, to nie masz innego wyjścia jak osobiście posprawdzać, gdzie, za ile i co dają. A o kłopotach w przypadku wypłat odszkodowań, to możesz sobie poczytać na forum naszym, jak i każdym innym. - Nakaz jazdy na zimówkach w Niemczech