Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pier**licie jak potłuczeni. Nosfer, chyba widziałeś u mnie jak było oklejone? Nie było się za bardzo do czego przyczepić, a było to pierwsze moje klejenie. Poza tym pomalować też dobrze się da. Od pół roku mam tą ramkę w kolorze nadwozia i nic nie złazi, odprysków na razie nie ma. Fakt, że ramka szara a nie czarna.
  2. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mówiłem...okleić Wolę kupić Burżuj A mówiłem...okleić eeeee okleić :gwizdanie: nie widzę tego A czemu? Matowa folia wygląda tak samo dobrze, a może i lepiej niż malowanie. Z metra nie widać żadnej różnicy. A odprysków brak. Folia z 15 zeta, roboty z godzinkę i wygląda luks.
  3. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mówiłem...okleić
  4. 5800 najlepiej pomacać, bo nie każdemu będzie pasowało. U mnie się jakoś sprawdza. Po przesiadce z N73 pewne rzeczy wymagały przyzwyczajenia. Niby MENU takie samo, ale jakoś więcej kliknięć potrzeba - N73 obsługiwałem na pamięć. SMSa możesz pisać na klawiaturze numerycznej - bez problemu duży kciuk ją ogarnie lub na qwerty, pewnie można dojść do wprawy, ale ja mało piszę. Bateria: 2-3 dni u mnie. Duży ekran jednak ciągnie. Navi oczywiście w poziomie i pionie można używać.
  5. Kamyka w rączkę weź i ... będzie dziurka
  6. Skargę możesz napisać, ale obawiam się, że przyniesie to tylko to, że Pan niebieski będzie się musiał wytłumaczyć przełożonemu. Jeżeli o to Ci chodzi, to pisz. A nic nie da, bo zapewne wytłumaczą się tym, że podczas kontroli istnieje podejrzenie, że kontrolowany pojazd może zechcieć uciec z miejsca kontroli, a zapalony silnik umożliwia szybsze podjecie działań, ble ble ble. Ale humor służbiście lekko popsujesz
  7. No, jakąś ci... zalatuje. Ale co mnie tam.
  8. Na 100% to będzie wiadomo jak podepnie się VAGa - w dziale diagnostyka jest dokłądnie napisane jakie temperatury i gdzie sprawdzić i co to oznacza.
  9. Przede wszystkim zależy jaka jazda. Jeżeli wyjeżdżasz w trasę i cały czas się poruszasz 60-80-100 km/h to możesz mieć po 5km 90 stopni. Ale jak jedziesz po mieście, max. 60-70, postoisz chwilę na jednym skrzyżowaniu, drugim, to możesz złapać po 15 km, albo wogóle. Warunki jazdy mają bardzo duże znaczenie dla złapania temperatury - tak przynajmniej widzę u siebie i nie jeszcze w innych dieslach, którymi jeździłem.
  10. Wkońcu ktoś to powiedział na głos A dokładnie jakieś: B7 Elite Tap Madal Look
  11. ta tylko czy ta kasa pokrywa naprawy powypadkowe Pietka no właśnie nie pokrywa i tu jest problem, chyba, że szykują się jacyś wielcy sponsorzy z Rosji Wystarczy, że Putin powiedział, że jeździć ma Petrov i wystarczy.
  12. Tylko najczęściej warsztaty pracują pon-pt 8-17. Ja też pracuję pon-pt 9-17. I w grę wchodzą warsztaty gdzieś blisko domu lub roboty - bez problemu mogę się godzinkę lub dwie spóźnić lub zerwać wcześniej z pracy, ale dnia wolnego trochę szkoda mi brać by ustawić zbieżność :/ Jednak życie studenta było łatwiejsze, miałem czas na wszystko ;( pracujesz w warszawie? jesli tak, to zostaw samochod rano, a odbierz o 17. jesli w Wolominie - nie masz nikogo sensownego w Wolominie kto ustawi zbieznosc? Pecu, możesz jeszcze spróbować www.automark.com.pl Zbieżność też tam ustawiałem i jeżdżę prosto. Pracują 7-21 i w soboty, więc można znaleźć termin bez problemu.
  13. Nikt tu nie stawia na równi. Ale 2,5 roku u mnie i się nie skończyły jeszcze. I chyba jeszcze trochę pojeżdżą...
  14. A jak chcesz coś tańszego, a chyba nie gorszego to np. MTS Technik - wpisz sobie w szukajkę na forumi znajdziesz trochę opinii o nich.
  15. Niedługo mu się skończy ... zabawa. Chyba, że Żona ... Ty mi żony w to nie mieszaj
  16. Niedługo mu się skończy ... zabawa. Chyba, że Żona ...
  17. Adaś, żeby serducho Ci nie wysiadło teraz. Taka moc, w Twoim wieku ... Gratulacje. A teraz ja pytam się, pytam się ja, kiedy Q?
  18. Widzisz, właśnie tego chciałbym uniknąć - wolałbym aby była to zmiana nazwijmy to seryjna. Podnieść, trochę usztywnić - chciałbym to zrobić z racji wykonywanego zawodu - trochę ciężko się jeździ brzuchem po glebie. Audi bardzo ładne ale dla mnie to trochę nisko - chyba, że będę musiał się z tym pogodzić i zostać przy takim. Za nisko? To na pierwszych zdjęciach? Ja na takim zawieszeniu (1BA) wjeżdżałem wszedzie bez żadnego tarcia. Potem samochód poszedł w dół.
  19. Do Audi nie ma czegoś takiego, ale jest zawieszenie oznaczone jako 1BE - standard. Na tej zawieszce stoi jak koza, więc powinno Cię zadowolić. Zerknij sobie w mój profil, wątek mojego auta - zobaczysz tą zawiechę na pierwszych zdjęciach.
  20. Co, jakaś seria objechała a'la eSę? Kupujący się wku.wił i zwrócił to padło do Cristo?
  21. w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył Nie ma takiej zależności, bo mnie jest też na skrzynię. Ori. Tzn. była. Od roku brak i ... oprócz tego, że trochę glośniej, trochę brudniej w komorze silnika, to brak jakichkolwiek innych negatywów.
  22. Tak. Pobrudzi Ci się silnik .
  23. U nas zima też jest obowiązkowa, ale trochę krócej zazwyczaj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.