Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Jak gwint pójdzie w doł to będzie I nie maluj środków na czarno. Za dużo już tego. Tak jest dobrze, ewentualnie inny, rzadko spotykany kolor walnij.
-
[ALL B5] Antena z B6 (rekinek) do B5 Avant
Nie zdążyłem się za to zabrać. I chyba już tego nie zrobię
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Ściągałem, ale być moż bez ściągania byłoby łatwiej z naciągnięciem folii - gorzej potem z wykończeniem na rogach.
-
F1, Rajdy i Motorsport
:gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko? Kupił ...
-
B6 DIVISION
ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari ich miny bezcenne Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło. Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...
-
[ALL B7] Stłuczka w Poznaniu
Możesz oddać do salonu, tylko że sprawca najpierw musi być ustalony przez sąd, a to pewnie chwilę potrwa. Teraz możesz czekać na zakończenie sprawy albo zrobić na własny koszt i zachować faktury albo zrobić z własnego AC, a po otrzymaniu wyroku wystąpić do własnego ubezpieczyciela o ściągniecie kasy od sprawca w ramach regresu - i to jest chyba najlepsze wyjście.
-
[ALL] Niewypowiedziane OC
Musisz się z nimi dogadać - nie ma innego wyjścia. Ale można też ich troche podejść, bo skoro to już półtora roku, to dlaczego dopiero teraz się upominają? Kiedyś coś czytałem, że powinni dołożyć wszelkich starań, aby jak najszybciej upomnieć się o zaległą kasę. Pogooglaj nt. temat, bo trochę już było tego.
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Nie wiem czym u mnie w okolicy przyciemniają ale właśnie w dzień jest gorzej niż w nocy. Golfy, Astry, stare beemki z ciemnymi lampami Ja nikomu nic nie zabraniam, "no risk no fun" w końcu Ale trzeba sobie zdawać sprawę jakie mogą być konsekwencje. Drugie zdjęcie mi się nie ładuje Widzisz, ... nie widzisz a krytykujesz Faktycznie fotka nie bangla, ale teraz jej nie przeładuję, bo jestem w "obcej sieci". Tak ja mówiłem, lampy są lekko ściemnione - nie wtajemniczony nic nie praktycznie nie zauważy.
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Armi, przez tą folię lampy elegancko biją - kierunki, pozycje, wsteczny - nie ma żadnej zmiany w świeceniu. To nie czarna smoła. Jak mocniej zaświeci słońce, to lampy wyglądają jak seria.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, zbroiłem ;( Co teraz? Spójrzcie na fotkę: Mój syn, Olaf - dzisiaj rano wyskoczył
-
[ALL B5] Po czym rozpoznać valeo zespolone z anglika??
Są 3 rodzaje tych lamp, europejskie, angielskie, i z dźwigienką. Każda z nich ma inne oznaczenie na kloszu - nie pamętam jakie, ale było już o tym na forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI?!
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
5! Sam zamieniam alu na stal w tym roku. Byle alu gorsze od stali.
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE 1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale dobrze to nie wróży ale za to z navigacją będzie stać jak coś moskal, jak byś opychał swoje radio eSkowe, to jestem chętny.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, nie robiłeś jakichś killów dzisiaj? Po mieście krążą plotki, że jakaś niebieska eSa została objechana?
-
[ALL B7] Wzmocnione hamulce a felgi stalowe
Najpierw przymierz też 17', którą chcesz założyć, bo nie wiem jak dużego gratisa dostałeś od poprzedniego właściciela.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie. Dzięki za info odezwę się do Niego. Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania. ale wodki sie napic moga przeciez, nie? Pewnie. PoVAGinować też, gorzej z VAGowaniem. Chociaż w Bullicie jakiś tam komputer jeździ do wsiech marek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie. Dzięki za info odezwę się do Niego. Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Co będzie oklejał - też listwy? Też, ale nie tylko
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Z chęcią bym tak zrobił - czarny grill od RS4 i zero chromu. Boję się tylko zabawy z chromem wokół szyb ;( Chromik można okleić w profi firmie. Na Marywilskiej jest taka: http://www.anmar4x4.pl/index.php?page=nasze_prace Biało-czarne M6 cabrio i MINI z szachownicą stoją u mnie pod firmą - robota bardzo dobrze zrobiona według mnie. Jak dobrze pójdzie, to kumpel zaraz ich sprawdzi na własnej skórze
-
[B5 AFN] Ile oryginalnych kluczyków?
Jak zgłaszasz 1 klucz i buchną auto, to musisz im ten klucz przekazać. Generalnie, musiesz mieć tyle samo kluczy przed i po kradzieży.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesteś pewny? zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam Tak. Kolega jest ze "wsi", a jego Żona z "miasta" i tak właśnie jest. Sprawdź jeszcze w wydziale komunikacji, czy dopiero przy rejestracji nie możesz starszego dopisać jako współwłaściciela - z małżonką napewno jest to możliwe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ. Blachy masz W, a zniżki starszego.
-
Od kogo biora silniki inne marki?
Wszystko jest w googlu. Honda ma swój. Toyota swój - nawet ma fabrykę w Polsce. Mazda robi silniki z Fordem - od wielu wielu lat Ford ma udziały w Maździe i ściśle współpracują. Volvo ma swoje silniki (2,4) lub Fordowskie 2,0 i 1,6. Chyba wszystko w temacie.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ja tam nie miałbym rozterek - kupiłbym obydwa