Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Jak gwint pójdzie w doł to będzie I nie maluj środków na czarno. Za dużo już tego. Tak jest dobrze, ewentualnie inny, rzadko spotykany kolor walnij.
  2. Nie zdążyłem się za to zabrać. I chyba już tego nie zrobię
  3. Ściągałem, ale być moż bez ściągania byłoby łatwiej z naciągnięciem folii - gorzej potem z wykończeniem na rogach.
  4. :gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko? Kupił ...
  5. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari ich miny bezcenne Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło. Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...
  6. Możesz oddać do salonu, tylko że sprawca najpierw musi być ustalony przez sąd, a to pewnie chwilę potrwa. Teraz możesz czekać na zakończenie sprawy albo zrobić na własny koszt i zachować faktury albo zrobić z własnego AC, a po otrzymaniu wyroku wystąpić do własnego ubezpieczyciela o ściągniecie kasy od sprawca w ramach regresu - i to jest chyba najlepsze wyjście.
  7. Musisz się z nimi dogadać - nie ma innego wyjścia. Ale można też ich troche podejść, bo skoro to już półtora roku, to dlaczego dopiero teraz się upominają? Kiedyś coś czytałem, że powinni dołożyć wszelkich starań, aby jak najszybciej upomnieć się o zaległą kasę. Pogooglaj nt. temat, bo trochę już było tego.
  8. Nie wiem czym u mnie w okolicy przyciemniają ale właśnie w dzień jest gorzej niż w nocy. Golfy, Astry, stare beemki z ciemnymi lampami Ja nikomu nic nie zabraniam, "no risk no fun" w końcu Ale trzeba sobie zdawać sprawę jakie mogą być konsekwencje. Drugie zdjęcie mi się nie ładuje Widzisz, ... nie widzisz a krytykujesz Faktycznie fotka nie bangla, ale teraz jej nie przeładuję, bo jestem w "obcej sieci". Tak ja mówiłem, lampy są lekko ściemnione - nie wtajemniczony nic nie praktycznie nie zauważy.
  9. Armi, przez tą folię lampy elegancko biją - kierunki, pozycje, wsteczny - nie ma żadnej zmiany w świeceniu. To nie czarna smoła. Jak mocniej zaświeci słońce, to lampy wyglądają jak seria.
  10. Panowie, zbroiłem ;( Co teraz? Spójrzcie na fotkę: Mój syn, Olaf - dzisiaj rano wyskoczył
  11. Są 3 rodzaje tych lamp, europejskie, angielskie, i z dźwigienką. Każda z nich ma inne oznaczenie na kloszu - nie pamętam jakie, ale było już o tym na forum.
  12. 5! Sam zamieniam alu na stal w tym roku. Byle alu gorsze od stali.
  13. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie chciałem innego bo to było auto BEZAWARYJNE 1.8T nie byłem pewny w najmniejszym stopniu , mogła sie zj***ć w kazdym momencie , bałem sie wyjezdzać dalej , nie wiem jak bedzie z esa ale przejechalem 500km i stoi na kanale dobrze to nie wróży ale za to z navigacją będzie stać jak coś moskal, jak byś opychał swoje radio eSkowe, to jestem chętny.
  14. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskal, nie robiłeś jakichś killów dzisiaj? Po mieście krążą plotki, że jakaś niebieska eSa została objechana?
  15. Najpierw przymierz też 17', którą chcesz założyć, bo nie wiem jak dużego gratisa dostałeś od poprzedniego właściciela.
  16. Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie. Dzięki za info odezwę się do Niego. Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania. ale wodki sie napic moga przeciez, nie? Pewnie. PoVAGinować też, gorzej z VAGowaniem. Chociaż w Bullicie jakiś tam komputer jeździ do wsiech marek
  17. Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie. Dzięki za info odezwę się do Niego. Poczytaj parę stron wstecz, a zobaczysz, że to jednak nie jest dobry namiar. Przynajmniej do VAGowania.
  18. Co będzie oklejał - też listwy? Też, ale nie tylko
  19. Z chęcią bym tak zrobił - czarny grill od RS4 i zero chromu. Boję się tylko zabawy z chromem wokół szyb ;( Chromik można okleić w profi firmie. Na Marywilskiej jest taka: http://www.anmar4x4.pl/index.php?page=nasze_prace Biało-czarne M6 cabrio i MINI z szachownicą stoją u mnie pod firmą - robota bardzo dobrze zrobiona według mnie. Jak dobrze pójdzie, to kumpel zaraz ich sprawdzi na własnej skórze
  20. Jak zgłaszasz 1 klucz i buchną auto, to musisz im ten klucz przekazać. Generalnie, musiesz mieć tyle samo kluczy przed i po kradzieży.
  21. jesteś pewny? zadzwonię chyba zaraz do ubezpieczyciela jakiegoś i wybadam Tak. Kolega jest ze "wsi", a jego Żona z "miasta" i tak właśnie jest. Sprawdź jeszcze w wydziale komunikacji, czy dopiero przy rejestracji nie możesz starszego dopisać jako współwłaściciela - z małżonką napewno jest to możliwe.
  22. Bajk, siebie piszesz jako właściciela, a ojca jako współ. Blachy masz W, a zniżki starszego.
  23. Wszystko jest w googlu. Honda ma swój. Toyota swój - nawet ma fabrykę w Polsce. Mazda robi silniki z Fordem - od wielu wielu lat Ford ma udziały w Maździe i ściśle współpracują. Volvo ma swoje silniki (2,4) lub Fordowskie 2,0 i 1,6. Chyba wszystko w temacie.
  24. Ja tam nie miałbym rozterek - kupiłbym obydwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.