Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jeśli dobrze by wystartował, to z jedną Hondziną może miałby szanse.
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskalito, jak jesteś chętny na ustawki (na Targówku) to dam Ci znać następnym razem ( Wczoraj wieczorkiem było: RS4 B5 A4 by CoLo (360km) S3 320km S3 seria Subarku GT STI (300km wersja japońska) I Hondziary Civic & CRX (180-220 KM) Filmiki jak będą to zarzucę tu i ówdzie.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ramka jest bezproblemowa Jakbyś miał problemy, to się ogarnie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Na biało
-
Jak to rozegrać?
No to teraz już właściwie nic nie zrobisz. Skoro samochód naprawiony, to dodatkowych oględzin nie zrobisz, a takie by były pewnie potrzebne, jeśli napisałbyś odwołanie, że coś powinno być inaczej wyliczone. Skoro koszt Cię wyszedł niższy, czyli dobrze wyliczono odszkodowanie. Chyba, że warsztat wystawi Ci większą fakturkę (w co wątpię), to wtedy możesz napisać odwołanie, przedstawić fakturę i teoretycznie HDI powinno Ci dopłacić. Wydaje mi się, że jedyne co moższe zrobić to ubiegać się o wyrównanie wartości samochodu - jest niższa po wypadku. Ale z tym różnie bywa - pewnie zbędą Cię jakimiś wytycznymi - trzeba powalczyć, a czy to jest warte zachodu. Sam musisz ocenić. Generalnie, oni wypłacili Ci kwotę bezsporną i liczą, że na tym sie zakończy. Mają obowiązek przesłać Ci kosztorys - zadzwoń do nich i poproś o wysyłkę na maila. Do Ciebie należy wybór formy kontaku, więc nie daj się ciągać po jakichś biurach itd. Jak będziesz miał kosztorys, może się odwoływać, ale pewnie nic nie wskórasz, bo samochód naprawiony i karzą Ci przedstawić rachunki, którego zakładam, że nie masz.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przede wszystkim nie byłoby problemów, że się chłopaki nie dogadują - CZEŚĆ/CZEŚĆ i to pewnie wszystko (rozgadani to oni nie są )
-
Tania, prosta niezawodna drukarka potrzebna.
Laserówki mam. Poza tym są za szybkie do cienkiego papieru - wciągają go. Zresztą i tak już zakup zrobiony - Canon iP1900 jeśli dobrze pamiętam.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
racja To co pamiętam Kia cee'd 2.0 PB 143 KM - 10,4s 2.0 CRDi 140 KM - 10,3s Jeszcze coś było, ale teraz nie pamiętam.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
w benzynie tez auto prZyspiesza bez tak dużego momentu , tylko w dizlu czujesz to na fotelu a w PB widzisz na blacie Zależy z jakich obrotów startujesz do tego przyśpieszania. W benzynce często trzeba sobie pomóc redukcją ... żeby był taki sam efekt chodzi mi ogólnie o ruszanie np. ze startu , w dizlu czujesz wgniatanie w fotel i myslisz ze za***iście przyspieszasz , w benzynie nie ma wgniatania a auto jedzie szybciej wystarczy zerknąć na licznik Generalnie tak - porównując 110 TDI i 150T. Ale nowe diesle o tej samej mocy co benzyna przyśpieszają do setki lepiej niż PB
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
w benzynie tez auto prZyspiesza bez tak dużego momentu , tylko w dizlu czujesz to na fotelu a w PB widzisz na blacie Zależy z jakich obrotów startujesz do tego przyśpieszania. W benzynce często trzeba sobie pomóc redukcją ... żeby był taki sam efekt
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Każdy ma co lubi lub lubi co ma. Ja tam na codzień lubie dieselka. Po programie zbiera się żwawo - jak chcę to cisnę i spalanie jeszcze mi 7,5 nie przekroczyło. W trasie też przyjemnie. Moment jednak robi swoje i autko przyśpiesza. Ale benzynka też jest good - raz w miesiącu tankuję żonie Almerę - po 1 km jest nagrzana i ... pociągnąć sobie czasem do 6-7 jest fajnie Ale taka jazda na codzień = 8-9 literków, a osiągi jednak słabsze. Tak więc wszystko ma swoje wady i zalety. A następny będzie 2.7 BiT LPG lub jakieś 2.8-3.2 TD w 4x4
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Książka książką, ale rozrząd bym wymienił, dla świętego spokoju. Był już taki jeden, co sprzedawcy uwierzył, że rozrząd dopiero robiony i ... zaraz wymieniał silnik. A tak ogólnie, to bardzo fajna. Kolor niespotykany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj nikogo. Poziek wrócił do życia, więc jedziemy wszyscy na Torwar go uściskać
-
F1, Rajdy i Motorsport
A zapowiadało się tak pięknie
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Z aku... U mnie kabelek idzie prosto z aku, poprzez szczeliny przy filtrze kabinowym, pod schowkiem. Jedno gniazdko pod CB mam po prawej stronie, z tyłu konsoli, a od schowka progiem idzie dalej do bagażnika, gdzie jeździ sobie lodóweczka.
-
[ALL B5] Gniazdo 12V z boczku bagażnika - AVANT
Jak kupowałem do siebie, to w serwisie też nie mogli znaleźć (w Passku seryjnie montowali). Jeśli chcesz dodatkowe zamontować, to poszukaj na allegro.
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Samo oklejenie to pryszcz. Gorzej z demontażem listew.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podejrzewam, że jakbyś był zza siedmioc**jogrodu normalny studenciak..a nie warszawski wypasiony banan..to byś chcąc nie chcąc polubił [ oczywiście moja wypowiedz nie miała na celu urażenia nikogo ]
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Diesel Power
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
Był... http://admoto.pl/pub/article_print.asp?g=GS&n=835&f=ks_175.xml&artykul=Pionier+pad%C5%82&dat=
-
[B5 AJM] Audi A4 1,9 TDI 115KM RECARO,XENON,BOSE,17',CHROM PAKIET
Fajna Tylko do tych kubełków pasowałyby nie-drewniane listwy konsoli.
-
[A6 C5] Czarna Kula
Niezła, ale dla całości efektu pomalowałbym jeszcze dokładki w kolor, bo za bardzo się odróżniają.
-
Znacie sklepy internetowe ze sprzętem Audio do domu ???
http://www.tomdom.pl/k-67-RTV.html Ten mogę polecić - kupowałem sobie i Teściom duże AGD (ostatnio w grudniu). Siedziba w Ząbkach - na terenie W-wy dowożą swoim transportem. Jak czegoś nie ma na stronie, to można mailowo sprawdzić - ja sobie wybrałem sprzęt jaki chciałem, a oni mi ściągnęli od dystrybutora (o ile mają tą markę w ofercie).
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Ja bym to właśnie wyrównał do jaśniejszej i zostawił. Lustro będzie wyglądało jak ... wiesz jak
-
[ALL] Co tu zrobic, kolizja :( video, kosztorys
Kosztorys mają Ci obowiązek przekazać, nie żadne ksero. Jeżeli masz dobrego lakiernika, który Ci zrobi poniżej tej kwoty, to bierz kasę. Jeżeli ufasz serwisowi Fiata, to rób u nich bezgotówkowo. ASO Audi bym się nie podniecał, bo często odwalają (albo ich podwykonawcy) taką fuszerkę, że nie warto im dawać zarobić. Chyba, że prowadzisz książkę i chcesz mieć wszystko udokumentowane w ASO. Co do samej kwoty, to wydaję mi się, że coś pewnie się jeszcze da wydębić, ale trzeba zobaczyć szczegółowy kosztorys. Powiedz niech Ci na maila przyślą - w końcu żyjemy w XXI pierwszym wieku, więc nie musisz nigdzie jeździć, aby papier obejrzeć.