Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Nie ma znaczenia. Możesz zrobić na starym - wydział komunikacji przepiszę Ci do nowego. Możesz na nowym. I tak wydział komunikacji wpiszę Ci przegląd do twardego.
  2. to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :polew: :polew: przednio było ale zjebany jestem na maxa , zwłaszcza oczy :kox: :kox: kończe piwo i ide spać , pozdro buraki Nie zaczadzieliśta w parówie?
  3. Zanim zaczniesz cokolwiek modzić ze swojej listy, to zrób najpierw glębę 1BE, bo wygląda w tej chwili jak ....
  4. Osobiście nie próbowałem, ale ośrodki Dr Ireny Eris - jest na Mazurach jeden, czyli stosunkowo niedaleko. 3dniowy weekend dla żony z zabiegami + "zwykły" pobyt dla męża - cenowo całkiem znośne.
  5. Pałki pewnie znajdą jakieś wytłumaczenie, bo przecież władza ma zawsze rację, ale według mnie jest to illegal, a przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało z tego na ile się naczytałem tego i owego. Ale skrobnąłem maila do TVNu, że widzą w błąd wprowadzają - zobaczymy, czy się odezwą.
  6. Są dwie szkoły. 1) na przód 2) na tył Pogooglaj sobie, a znajdziesz argumenty - decyzja należy do Ciebie.
  7. Obawiam się, że bez zwalenia problemów na siebie, to nic nie zdziałaś. Masz dwa wyjścia: 1) nająć 2 "Ukraińców" i jechać do tego gościa. Łopatologiczne przekonać go do zwrotu samochodu. 2) przyjąć to na bary i pogodzić się z własną naiwnością Jest jeszcze jedno rozwiązanie, którego nie polecam: wziąć rzeczoznawcę, który oceni usterkę i czy ona mogła być do zauważenia przez fachowca (komisant jest fachowcem, który odpowiada za stan samochodu). Następnie zebrać świadków transakcji i skierować sprawę do sądu. Kwestię zwrotu pieniędzy pewnie być wygrał. Ale tutaj ściągniesz problemy też na siebie, bo kupiłeś samochód od ... nikogo. Czy odbyła się jakaś fikcyjna transakcja, a tą napewno zaineteresuje się US bądź Policja. Spróbuj pogadać najpierw z facetem. Pokaż swoją desperację, że jeśli nie weźmie samochodu to go udupisz totalnie, nawet jeśli to ściągnie na Ciebie problemy. Udaj, że dzwonisz na Policję, albo coś takiego.
  8. Kali ma mieć klucz do kiery, więc dzisiaj temat mam zamiar ogarnąć na spocie. Daj znać, jak będą lampki do odbioru.
  9. No to zajeb...
  10. kurfa zapomniałem tego tematu dla Ciebie, kluczy też nie wziąłem Sprawa nie jest jakaś pilna, więc ... spoko. po lifcie? krzyniek Po lifcie. A któż raczy wiedzieć, kiedy się krzyniek zjawi Boberek ma klucz, ale za późno mu się przypomniałem - dzisiaj nici z przekładki, więc tak szukam innego chętnego na dzisiaj
  11. Panowie, jeżeli ktoś dysponuje kluczem do zdjęcia kierownicy, to chętnie skorzystać na spocie
  12. Wrócił z buszu? Możesz mi wziąc jutro listewkę na spota jeśli będziesz.
  13. Heres - nowy model, świeżynka prosto z salonu -> http://www.autojaho.pl/2010/07/19/test-volvo-s60-t6-%E2%80%93-jeszcze-wiecej-sportu/
  14. Spokojnie panowie. Nie mówię tutaj o sprawdzaniu się z Corvetami, 911 czy innymi Cantonami, Nikolasami. Na Cargo bywają też "normalne" samochody. Np. Forek 280 km - nieźle wymiata i nie jednego zawstydził. Znajomy znajomego świeżo odebrał S60 T6 automatik (305km) - bryka naprawdę wymiata jak na swoją moc. Sąsiad ma S3 po programie - 320 km - długo namawiać go nie będę musiał. Ostatnio Mini Cooper S po programie brał się z X5 4.8 (chyba) - też było na co popatrzeć. Poprostu niezła zabawa i porównanie możliwości.
  15. yamaha, zaloguj się na racingforum, załatw sobie wolny wieczór w wawie (chyba czwartki i niektóre soboty) i będziesz miał chętnych sporo.
  16. A-rek, a może koszulki Battaliona ruszysz, bo jakoś zamarło? Ja jestem chętny na koszulki, o ile jakieś fajne loga będę (w dope się właśnie po Międzyzdrojach tydzień lansowałem )
  17. gdzie jedziesz?? Karwica koło Pisza/Rucianego Nidy.
  18. A ja powrócił znad Morza/Międzyzdrojów. W ch... ludzi, deszczu, komarów Jutro wylot na Mazurki ... znowu pewnie komary
  19. Poduszki silnika także do sprawdzenia ...
  20. Hologram - ori płyta CD i jest
  21. No u topora to jest standard kwadrat chyba, przynajmniej w pierwszym poście, a dalej nie kojarze. A u Ciebie to jakoś wyleciało mi z głowy.
  22. Ostatnio, najczęściej Kasztelan niepasteryzowany, Żubr, czasami Żywiec. Zdarza się Henio, ale najchętniej z bata w knajpie. A najlepiej wchodzi Karlovacko - nie dałem rady zliczyć ile weszło
  23. Dajcie Panowie fotki tych tablich...
  24. A-rek, zapomniałeś mi naklejeczkę włożyć :gwizdanie: Koszulki doszły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.