Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Przegląd a miękki dowód
Nie ma znaczenia. Możesz zrobić na starym - wydział komunikacji przepiszę Ci do nowego. Możesz na nowym. I tak wydział komunikacji wpiszę Ci przegląd do twardego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :polew: :polew: przednio było ale zjebany jestem na maxa , zwłaszcza oczy :kox: :kox: kończe piwo i ide spać , pozdro buraki Nie zaczadzieliśta w parówie?
-
[B6 AWX] Moja czarna diablica
Zanim zaczniesz cokolwiek modzić ze swojej listy, to zrób najpierw glębę 1BE, bo wygląda w tej chwili jak ....
-
Rocznica ślubu. Może wypad do SPA??
Osobiście nie próbowałem, ale ośrodki Dr Ireny Eris - jest na Mazurach jeden, czyli stosunkowo niedaleko. 3dniowy weekend dla żony z zabiegami + "zwykły" pobyt dla męża - cenowo całkiem znośne.
-
[ALL] Pytanie o zasadności podwójnego mandatu
Pałki pewnie znajdą jakieś wytłumaczenie, bo przecież władza ma zawsze rację, ale według mnie jest to illegal, a przynajmniej tak mi się do tej pory wydawało z tego na ile się naczytałem tego i owego. Ale skrobnąłem maila do TVNu, że widzą w błąd wprowadzają - zobaczymy, czy się odezwą.
-
[ALL] Stare i nowe opony... jak założyć na zimę?
Są dwie szkoły. 1) na przód 2) na tył Pogooglaj sobie, a znajdziesz argumenty - decyzja należy do Ciebie.
-
[B5 AEB] oszukali mnie co mam teraz zrobic:(
Obawiam się, że bez zwalenia problemów na siebie, to nic nie zdziałaś. Masz dwa wyjścia: 1) nająć 2 "Ukraińców" i jechać do tego gościa. Łopatologiczne przekonać go do zwrotu samochodu. 2) przyjąć to na bary i pogodzić się z własną naiwnością Jest jeszcze jedno rozwiązanie, którego nie polecam: wziąć rzeczoznawcę, który oceni usterkę i czy ona mogła być do zauważenia przez fachowca (komisant jest fachowcem, który odpowiada za stan samochodu). Następnie zebrać świadków transakcji i skierować sprawę do sądu. Kwestię zwrotu pieniędzy pewnie być wygrał. Ale tutaj ściągniesz problemy też na siebie, bo kupiłeś samochód od ... nikogo. Czy odbyła się jakaś fikcyjna transakcja, a tą napewno zaineteresuje się US bądź Policja. Spróbuj pogadać najpierw z facetem. Pokaż swoją desperację, że jeśli nie weźmie samochodu to go udupisz totalnie, nawet jeśli to ściągnie na Ciebie problemy. Udaj, że dzwonisz na Policję, albo coś takiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali ma mieć klucz do kiery, więc dzisiaj temat mam zamiar ogarnąć na spocie. Daj znać, jak będą lampki do odbioru.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to zajeb...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa zapomniałem tego tematu dla Ciebie, kluczy też nie wziąłem Sprawa nie jest jakaś pilna, więc ... spoko. po lifcie? krzyniek Po lifcie. A któż raczy wiedzieć, kiedy się krzyniek zjawi Boberek ma klucz, ale za późno mu się przypomniałem - dzisiaj nici z przekładki, więc tak szukam innego chętnego na dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, jeżeli ktoś dysponuje kluczem do zdjęcia kierownicy, to chętnie skorzystać na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrócił z buszu? Możesz mi wziąc jutro listewkę na spota jeśli będziesz.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Heres - nowy model, świeżynka prosto z salonu -> http://www.autojaho.pl/2010/07/19/test-volvo-s60-t6-%E2%80%93-jeszcze-wiecej-sportu/
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Spokojnie panowie. Nie mówię tutaj o sprawdzaniu się z Corvetami, 911 czy innymi Cantonami, Nikolasami. Na Cargo bywają też "normalne" samochody. Np. Forek 280 km - nieźle wymiata i nie jednego zawstydził. Znajomy znajomego świeżo odebrał S60 T6 automatik (305km) - bryka naprawdę wymiata jak na swoją moc. Sąsiad ma S3 po programie - 320 km - długo namawiać go nie będę musiał. Ostatnio Mini Cooper S po programie brał się z X5 4.8 (chyba) - też było na co popatrzeć. Poprostu niezła zabawa i porównanie możliwości.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
yamaha, zaloguj się na racingforum, załatw sobie wolny wieczór w wawie (chyba czwartki i niektóre soboty) i będziesz miał chętnych sporo.
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
A-rek, a może koszulki Battaliona ruszysz, bo jakoś zamarło? Ja jestem chętny na koszulki, o ile jakieś fajne loga będę (w dope się właśnie po Międzyzdrojach tydzień lansowałem )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie jedziesz?? Karwica koło Pisza/Rucianego Nidy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja powrócił znad Morza/Międzyzdrojów. W ch... ludzi, deszczu, komarów Jutro wylot na Mazurki ... znowu pewnie komary
-
[B6 BPW] Problem motor się trzęsie !
Poduszki silnika także do sprawdzenia ...
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
A proponuje ... RS4 B5.
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
Hologram - ori płyta CD i jest
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
No u topora to jest standard kwadrat chyba, przynajmniej w pierwszym poście, a dalej nie kojarze. A u Ciebie to jakoś wyleciało mi z głowy.
-
Ulubione piwo!
Ostatnio, najczęściej Kasztelan niepasteryzowany, Żubr, czasami Żywiec. Zdarza się Henio, ale najchętniej z bata w knajpie. A najlepiej wchodzi Karlovacko - nie dałem rady zliczyć ile weszło
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
Dajcie Panowie fotki tych tablich...
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
A-rek, zapomniałeś mi naklejeczkę włożyć :gwizdanie: Koszulki doszły