Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Biere, ale najpierw chciałbym zobaczyć projekt, bo niektóre pomysły nie bardzo mi podchodziły (w Battalionowym wątku koszulkowym) Wziąłbym 2 sztuki - biała & czarna. Rozmiar Fajnie by było jakieś wymiary podać, bo różnie z nimi bywa, a chciałbym potem w tej koszulce pochodzić, a nie na ścierkę przeznaczyć
  2. maja, tutaj chyba Ci nikt gotowego przepisu nie da - temat nie przerabiany. Polataj po jakichś forach Golfa lub Opla i powienieneś coś znaleźć.
  3. nex, a jakieś media zainteresowały się sprawą w końcu, czy nie? Odpowiedziałeś wogóle coś Policji? Oficjalnie, żeby się zgłosili do ubezpieczyciela?
  4. Wszystko znajdziesz na forum, wystarczy użyć Opony wejdą, a wyboru już sobie dokonaj sam na podstawie forum.
  5. Oddawaj swój dowód. bajk i italiano też żeby nie było to to było w roli informacji zamieszczone, nie jestem ani za pisiorami ani powcami Ja też nie jestem ZA. Jestem PRZECIW
  6. Też tak myślę, ale oprócz rozrządu robię jeszcze inne rzeczy i się już k... trochę nazbierało ;(
  7. No to gonimy...[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 11:04_________________________________________________ Oddawaj swój dowód. bajk i italiano też
  8. I już mamy haka na zielonego Podwójna ciągła
  9. I tak teraz sobie myślę, że to chyba chodziło jednak o koło na wale korbowym Czyli obejrzeć, sprawdzić i wymienić jak trzeba.
  10. Podbijam. I do 4000 stron jeden post bliżej
  11. Nie zamilkli, tylko dopiero na forum wleźli Ale zamilkną pewnie jak swojego zaprezentujesz - bo serii to nie ma po czym nawet skrytykować W pierwszym przypadku przydałaby się większa gleba i coś bym ze zderzakiem zrobił jeszcze, bo taki ... seryjny A w drugim widać, że to VT - za gładko wygląda ta macha. I koła nie specjalnie tu pasują. Jakaś stal lekko przymodzona kolorem by robotę zrobiła.
  12. a czemu by nie , chcąc wrzucić 16" musiała by być za***iście szeroka, i za***iście niska gleba :gwizdanie:, ale w ch*j, najlepiej air Widzieliście Golfa - stal robi efekt przy konkretnej glebie. I od tego można zacząć, a o porządnym felunku pomyśleć z czasem. edmondo, ale stal musi być szeroka Sie rozumie
  13. a czemu by nie , chcąc wrzucić 16" musiała by być za***iście szeroka, i za***iście niska gleba :gwizdanie:, ale w ch*j, najlepiej air Widzieliście Golfa - stal robi efekt przy konkretnej glebie. I od tego można zacząć, a o porządnym felunku pomyśleć z czasem.
  14. tym bardziej, że chyba jeszcze nie było b5 rost. :gwizdanie: Osobiście nie trafiłem na żadną fotkę, dlatego ktoś mógłby przetrzeć szlaki.
  15. Ja nie jestem AŻ tak ekstrawagancki, moje mody to raptem zmiana felg na 16 ori, kierownica s-line, FIS, podłokietnik, wymiana foteli na welur, lampki dzienne Helli i trochę innych pierdołek. Na ten moment wystarczy. Podstawa dla mnie to stan techniczny i użyteczność auta. Nie jestem przeciwny modyfikacjom, ale np. ja osobiście takim autem bym się potem nigdzie nie mógł pokazać bo by mnie wyśmiali. Jeśli bym pracował na szrocie albo złomowisku to może byłoby stylowe. Nagadacie chłopakowi że fajne, rób - choć każdy się uśmiecha pod nosem i "podśmic**jki" sobie robi. A potem faktycznie wrzuci te maskę (albo co gorsza - pół auta) do stawu żeby mu pordzewiało i za chwilę sobie zda sprawę co za durnotę zrobił bo ani to ładne, ani praktyczne. Jeśli już faktycznie chce to zrobić - niech kupi drugą maskę i modzi. Najwyżej odda ją na złom albo zostawi w tym stawie na dobre - bez uszczerbku na aucie. No własnie ori ori ori i 16'. I jeszcze patrzysz czy innym się podoba. Inni, którzy pewnie ... nie będę kończył, bo mógłbym kogoś urazić. Przede wszystkim ma się podobac tobie. I osobom, które siedzą w temacie, a nie ciotce babci, czy znajomym z wioski. maja mówił o masce. Od tego trzeba zacząć, ale najpier konkretna gleba - bez tego nie ma się co zabierać do roboty. jeśli chłopak się zdecyduje, poogląda trochę fotek, forum mu doradzi, to może być za***isty projekt.
  16. : A tak z ciekawości spytam - jak to potem z pielęgnacją wygląda ? Woskowanie i te sprawy, ale zamiast wosku rozumiem jakiś kwasek lekki żeby utrzymać efekt ? To już chyba nie Twój problem. A pokaż kolego, co tam u siebie zmodziłeś w aucie? Ocenimy Twój gust lub guścik :gwizdanie
  17. Ale chyba dosłownie - zardzewiałe koparki na złomowisku Ojjj, żebyś nie musiał odszczekać. Niektórzy się podniecają serią, ori felgami, pakietem S itd. Inni, jak mają trochę odwagi i kasy, lubią zrobić coś oryginalnego i za to im chwała.
  18. Tak jak myślałem - Audi zrobić w rdzę, to wielka obraza. maja - rób. A jak zrobisz porządnie, to niektórym koparki opadną z wrażenia.
  19. No widzisz, i już Ci kasa na koła odchodzi - stalówki zakładasz i do przodu Nawet stalówki dobrze wyglądają przy konkretnej glebie.
  20. Rozrząd wiem co i jak. Uszczelniacze też będę pewnie wymieniał, bo prawdopodobnie coś się poci. Natomiast mechanik stwierdził, że w niektórych samochodach od razu się wymienia właśnie to koło i kazał mi sprawdzić, czy i u mnie. Ja osobiście też wcześniej o tym nie słyszałem.
  21. Przybieram się do wymiany rozrządu, ale najpierw mechanior kazał mi sprawdzić z Wami ( ), czy nie powinienem wymienić także zębatki wałka rozrządu - mam nadzieję, że dobrze zapamiętałem nazwę Jakby mnie ktoś dokładnie oświecił co to jest i czy trzeba to wymienić, a może najpierw jakoś sprawdzić, to byłbym wdzięczny. Schemacik z numerkiem pewnie też by nie zaszkodził
  22. Maja, jak masz fantazję i zacięcie to rób - nie słuchaj przeciwników. Będzie pierwszy rost na forum (chyba). Do odważnych świat należy. Tylko najpierw zgłęb dobrze temat - jak to wykonać, żeby lipa nie wyszła. Poza tym, samochód musi być zrobiony w "stylu". Jak Ci nie wyjdzie, to zawsze możesz pomalować lub całkiem maskę wymienić.
  23. ale nie wystarczającym plusie...człowieku nic już nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia... jesteś doskonałym przykładem osoby łykającej ten populistyczny bełkot, nawet nie potrafisz skojarzyć ekonomicznym faktów... ok to zestaw mi stosunek długu skarbu państwa do pkb w ostatnich 20 latach to pogadamy.. oraz rozwiń jakich faktów nie jestem w stanie skojarzyć - z chęcią się dowiem czegoś nowego. Sprężać się Panowie, bo zaraz cisza wyborcza
  24. To pożyczcie dowodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.